Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. na prawde fajna fura. nie ma sensu sprzedawac. zrobisz komus prezent a on tego prawdopodobnie i tak nie doceni.
  2. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. z tymi fotelami wyjechała z fabryki. nie dokładane
  4. pierdziele!!!!!!
  5. Andrzej dobrze radzi ale Zimmermany są dodatkowo malowane i w tej samej klasie. na pewno się ze mną zgodzi ☺ polecam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. ja też mam ten rozmiar i powiem ze jest elegancko Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. raczej nie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. idealne by były 235 / 45 / 17 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. jak by bylo widac na zdjetej oponie tzn ze nawet nie ma jej po co zakładac. większość jest widoczna po napompowaniu.
  11. kup takie jak pisze producent. jeżdze na takich i jest ok. kolega kupił chyba 55 z myslą wlasnie o komforcie ale wygląda to strasznie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. http://img.jbzd.pl/2016/05/b8f59f90db99ba4a5940dd030d77ceab.webm
  13. tak jak mowisz... mój mechanik tak też robi. lecz przy podgrzewaniu niszczą się gumy, nie ma to znaczenia gdy wachacze wymieniamy ale gdy chcemy tylko zdemontować do innych prac to jest problem. pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. doslownie mistrz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. bez młota to nie robota?z wahaczy to jednak stawiał bym na lemfordera. w kazdej z moich audi wymieniaĺem na nie i powtórnie nie bylo potrzeby. wiec uważam ze warto.
  16. No i po usterce...Byłem w trzech warsztatach i nikt nie zdiagnozował i musiałem sam rozwiązać sprawę która okazała się banałem, dziecinnie prosta, a mianowicie miałem niedokręcony akumulator co więcej śruba do akumulatora leżała pod nim. Po dokręceniu wszystko jak ma BYĆ CISZA4 lata temu jak kupilem b6 szukałem tego samego☺mechanik znalazł ze to aku☺
  17. jednak cuda sie zdarzają! i w takim razie nawet czesto. ponieważ tych zderzaków nawet na forum bylo kilka w ostatnim czasie. fakt ze trzeba słono zapłacic ale tak ja jak i spora grupa urzytkowników forum woli czesci całkowicie oryginalne. poza tym teraz widzę ze mówiliśmy o innych przeróbkach. Ty pod uwage wziołes wymiane calego dolnego stelaża, tak? ja mowiłem o wersji kiedy ludzie przerabiają swój stelaż do s-linowej dokładki co jest o wiele bardziej kłopotliwe. do tego trzeba kupic kratki gril i impreza tez wyjdzie pare złotych choc oczywiście nie tyle co cały zderzak w ładnym stanie. nie zmienia to faktu ze nie musisz pierwszym zdeniem wyzucac komus brak wiedzy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. i o co sie burzysz?? temat przeglądałem. rozmawiałem z ludzmi którzy prabiali i osobiscie wolałem kupic cały oryginalny. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. jesli chodzi o gril zderzaka to masz tylko 2 wyjscia. urzywka o którą cierzko okolo 300-350zł lub aso. 500zł
  20. Można,góra jest taka sama gora tylko z wygladu jest taka sama.gorna czesc zderzaka s-line ma inaczej stelaż pod dokładke dolną. trzeba to przerabiac. bezproblemowo nie podejdzie
  21. ja bym jednak polecał urzywane oryginały
  22. w tych rozmiarach masz duży wybór oryginalnych felg audi
  23. brat jezdzi na tych goodyearach . miałem tez je kupic ale znajomy wulkanizator mnie odwiodł od pomysłu mowiąc ze miał kilka reklamacji pod kontem ząbkowania. ale brat jezdzi i nic takiego na razie sie nie dzieje. no i wyglądają fajnie. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. no dziwne. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  25. dunlopa rt mogę smiało polecić ale według mnie szybko schodzi. na turanzach jezdzilem kilka lat temu. były ok . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.