Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
SILWER A4 B6 AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM 2004r
audi spoko. szkoda ze nie ma koloru ☺ ale na srebrnym ładnie by sie prezentowała czarna wstawka w s-linowym tylnim zderzaku, wiec pomysl. gozej z przednim zderzakiem s-line bo pod spryski cziezko (sam długo szukam) choć jest srebrny na allegro ale za 2200zl. no nazmieniac by tu jeszcze mozna bylo. wszystko zależy czy chcesz.
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc wrzuć zdjecie esy
-
Jakie felgi
obecnie masz b.ładną felge.ale jesli chciałbys zmienic na tą drógą to z et28 zerknij do watku -pokażcie swoją felge (na ostatnią stronę) zobaczysz jak to wyglada na b6 i sam ocenisz czy warto.
-
Felgi 16" czy 17"
na swojej b5 kombi mam oryginalną 5 ramienną 16" felge i jest w porządku ale jesli chcesz cos przybajerowac to trzeba szukac ale powiem Ci od razu ( bo przerabiałem temat) zeby bylo b.ładnie to musi byc 17". ciezko o super wyglądające 16 stki
-
Czy podejdą takie fele
dokładnie mam takie na b6 na b5 też bedą fajnie pasować Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
widze ze mało sie tu pisze o pirelli a mam sotto zero 2 i jest to fajna opona.
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
co do rocznika masz świętą racjeale bierznik który spadł mi z busa był nalany na opone michelina.i to mi dalo do myslenia bo uważałem ze na takiej gumie to będzie ok
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
chmmm przeczytalem wasze opinie i powiem tak mialem styczność z nalewkami na starym mercedesie busie (tzw Kaczka) ktorym bardzo duzo jezdzilem - przy predkosci 120km/h i 2.5 t ładunku odpadla cala nalewka i dzieki Bogu ze jechalem dwupasmowka bo bym go nie utrzymal na drodze,oczywiscie wiem ze moze bylo szybko jak na taki ładunek tym busem ale czlowiek byl troche młodszy-sami wiecie? na oryginalnych nigdy mi sie to nie zdarzylo i kropka. na firmowym kangoo zimowki naleki po sezonie telepie kierownica i sa nie do wywarzenia. mogł bym podac jeszcze ze 2 przykłady ale szkoda. Według mnie : Polaka takiego jak ja i wielu z was poprostu nie stać na kupno tanich opon!! ponieważ później trzeba to wyrzucić i kupic drugi raz porządne. Trzeba kupić Raz a dobrze. i dla tego na swoich audi a mialem 5szt i toleedo zawsze byly firmówki.
-
Czy podejdą takie fele
przypuszczam że chodzi ci o tzw biedronki. pasuja i dobrze wyglądają na b5
-
Felga z B6, pytanie o dekielek ET i bardzo podobną :)
mam takie na zime. przyjechaly na niej ze Szwajcarii i ET42. jesli jeszcze potrzebujesz to zpisze nr z dekielka. i jesli zakladałes lub będziesz zakładał hamulce 320mm to musisz miec et 42
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
No to panowie mozemy sobie podac rece[emoji3] ET 28 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Dokladka tylnego zderzaka z sedana do avanta
sam szukałem i wszyscy zgodnie twierdzili ze nie pasuje, wiec kupiłem cały zderzak
-
[A4 B6] Osłona skrzyni i silnika
spytaj kolegi Karpatka czy nie będzie kiedy robił do b6 obecnie robi do b5tek masz jego ogłoszenie w częściach do b5.
-
A4 B6 AVF - nie odpala jak przód stoi wyżej niż tył
kilka lat temu mialem a4 b5 kombi quattro i identyczne objawy ale przyczyną byla nie działająca pompka paliwa w zbiorniku.jesli bylo ponad pół zbiornika paliwa to bylo ok bo wężyki przelewowe łaczące oba zbiorniki byly zatopione ropą. jesli bylo mniej poliwo wracalo do zbiornika przez pewno jakies drobne nieszczelnosci tych wezykow. pompke wymienil mechanik i po prostu dopychala ropę i tyle. a szukania i domysłow bylo sporo
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
na dlugo nie pomoże. ja dostalen nowy egr od mojego mechanika na urodziny☺ ale teraz mniej nią jeżdżę wiec za wiele powiem, na razie kilka tysiecy i suchutenki.
-
Felga stalowa na heble 320mm
ja na zime zostawilem alu 16 biedronki z Et 42. pasują idealnie. wiem ze z Et45 juz nie bedzie.
-
Twardy pedał hamulca
przyczyn moze byc kilka. warto by własnie wymienic płyn,ale u szwagra tych objawów winne bylo servo.
-
zamiennik lotki klapy avant
dziwna ta twoja lotka kolego. i chyba podgieta do góry jesli dobrze widze.moze wrzuć oryginał.
-
rozstaw szpilek a audi a4 b6 a a4 b8
lepiej nie.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
mialem podobnie.wcieraj w nią krem do rąk co jakis czas i zrobi sie czarna. gałke kupilem w salonie i tez byla jaśniejsza niż reszta.
-
Świst przy szybszej jeździe
kolego w jaki sposób regulowałes drzwi?szumi mi kolo ramki szyby kierowcy . jak zlapie za słupek i mocno do niego dociągne to trochę sie poprawia.
-
Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
w tym roku zmienilem szybę w b5fl i też miałem do wyboru pilkintona i sekurita, wziolem sekurita choć byl troche droższy i jest naprawdę super. polecam.choć gosc który mi ją montował twierdził że jakość jest podobna z pilkintonem
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
mialem kiedyś toleedo z arl-em i tam kupiłem bosche . po 3 miesiącach poleciały do kosza
-
Strefa Śmiechu
https://youtu.be/JLxVELPZ5dM Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka