Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. audi spoko. szkoda ze nie ma koloru ☺ ale na srebrnym ładnie by sie prezentowała czarna wstawka w s-linowym tylnim zderzaku, wiec pomysl. gozej z przednim zderzakiem s-line bo pod spryski cziezko (sam długo szukam) choć jest srebrny na allegro ale za 2200zl. no nazmieniac by tu jeszcze mozna bylo. wszystko zależy czy chcesz.
  2. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. czesc wrzuć zdjecie esy
  4. obecnie masz b.ładną felge.ale jesli chciałbys zmienic na tą drógą to z et28 zerknij do watku -pokażcie swoją felge (na ostatnią stronę) zobaczysz jak to wyglada na b6 i sam ocenisz czy warto.
  5. na swojej b5 kombi mam oryginalną 5 ramienną 16" felge i jest w porządku ale jesli chcesz cos przybajerowac to trzeba szukac ale powiem Ci od razu ( bo przerabiałem temat) zeby bylo b.ładnie to musi byc 17". ciezko o super wyglądające 16 stki
  6. dokładnie mam takie na b6 na b5 też bedą fajnie pasować Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. widze ze mało sie tu pisze o pirelli a mam sotto zero 2 i jest to fajna opona.
  8. co do rocznika masz świętą racjeale bierznik który spadł mi z busa był nalany na opone michelina.i to mi dalo do myslenia bo uważałem ze na takiej gumie to będzie ok
  9. chmmm przeczytalem wasze opinie i powiem tak mialem styczność z nalewkami na starym mercedesie busie (tzw Kaczka) ktorym bardzo duzo jezdzilem - przy predkosci 120km/h i 2.5 t ładunku odpadla cala nalewka i dzieki Bogu ze jechalem dwupasmowka bo bym go nie utrzymal na drodze,oczywiscie wiem ze moze bylo szybko jak na taki ładunek tym busem ale czlowiek byl troche młodszy-sami wiecie? na oryginalnych nigdy mi sie to nie zdarzylo i kropka. na firmowym kangoo zimowki naleki po sezonie telepie kierownica i sa nie do wywarzenia. mogł bym podac jeszcze ze 2 przykłady ale szkoda. Według mnie : Polaka takiego jak ja i wielu z was poprostu nie stać na kupno tanich opon!! ponieważ później trzeba to wyrzucić i kupic drugi raz porządne. Trzeba kupić Raz a dobrze. i dla tego na swoich audi a mialem 5szt i toleedo zawsze byly firmówki.
  10. przypuszczam że chodzi ci o tzw biedronki. pasuja i dobrze wyglądają na b5
  11. mam takie na zime. przyjechaly na niej ze Szwajcarii i ET42. jesli jeszcze potrzebujesz to zpisze nr z dekielka. i jesli zakladałes lub będziesz zakładał hamulce 320mm to musisz miec et 42
  12. No to panowie mozemy sobie podac rece[emoji3] ET 28 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. sam szukałem i wszyscy zgodnie twierdzili ze nie pasuje, wiec kupiłem cały zderzak
  14. spytaj kolegi Karpatka czy nie będzie kiedy robił do b6 obecnie robi do b5tek masz jego ogłoszenie w częściach do b5.
  15. kilka lat temu mialem a4 b5 kombi quattro i identyczne objawy ale przyczyną byla nie działająca pompka paliwa w zbiorniku.jesli bylo ponad pół zbiornika paliwa to bylo ok bo wężyki przelewowe łaczące oba zbiorniki byly zatopione ropą. jesli bylo mniej poliwo wracalo do zbiornika przez pewno jakies drobne nieszczelnosci tych wezykow. pompke wymienil mechanik i po prostu dopychala ropę i tyle. a szukania i domysłow bylo sporo
  16. na dlugo nie pomoże. ja dostalen nowy egr od mojego mechanika na urodziny☺ ale teraz mniej nią jeżdżę wiec za wiele powiem, na razie kilka tysiecy i suchutenki.
  17. ja na zime zostawilem alu 16 biedronki z Et 42. pasują idealnie. wiem ze z Et45 juz nie bedzie.
  18. przyczyn moze byc kilka. warto by własnie wymienic płyn,ale u szwagra tych objawów winne bylo servo.
  19. dziwna ta twoja lotka kolego. i chyba podgieta do góry jesli dobrze widze.moze wrzuć oryginał.
  20. mialem podobnie.wcieraj w nią krem do rąk co jakis czas i zrobi sie czarna. gałke kupilem w salonie i tez byla jaśniejsza niż reszta.
  21. kolego w jaki sposób regulowałes drzwi?szumi mi kolo ramki szyby kierowcy . jak zlapie za słupek i mocno do niego dociągne to trochę sie poprawia.
  22. w tym roku zmienilem szybę w b5fl i też miałem do wyboru pilkintona i sekurita, wziolem sekurita choć byl troche droższy i jest naprawdę super. polecam.choć gosc który mi ją montował twierdził że jakość jest podobna z pilkintonem
  23. mialem kiedyś toleedo z arl-em i tam kupiłem bosche . po 3 miesiącach poleciały do kosza
  24. https://youtu.be/JLxVELPZ5dM Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.