Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. Wyglądają idealnie. Ale jak nic nie wymysle to spróbuję wymienic. Tyle ze jadac czujesz ze to typowo silnik zaczyna cos kombinowac jak by mu czegoś brakowalo. Auto oryginalny przebieg 247 .
  2. Witam jak w temacie samochód zimny jedzie dobrze bez problemu gdy sie rozgrzeje, silnik zaczyna szarpać drgac. Malo mnie sz..k nie trafi. Nie wiem juz za co się brac. 2 miesiące temu założyłem nowe kompletne sprzęgło wraz z dwumasą wszystko luk bo nie ma do niego sachsa. Drgania chyba nawet wieksze. Wszystko sprawdzone co sie da vagiem i nie tylko wszystko ok przepływka turbo itd.Sprawdzone filtry wałek rozrządu egr itp. WSZYSTKO DOBRZE 0 BŁĘDÓW!!! Wiec moj mechanik zaproponował regeneracje pompowtrysków bo nie było sie czego złapac. Wysłałem do Markuszowa ponoc lały wiec zrobili , myślałem że będzie ok. Mechanik założył i dalej to samo nic sie nie zmieniło. I teraz co??? Wydzierac dwumas sprawdzić inny? Podmienic jednak pompowtryski na inne? Jesli ktos może cos podpowiedzieć proszę o rade .
  3. Przeszlem wszystkie strony az strach spytac ile to pochloneło złotówek. Nie mowiąc o czasie i włozonym sercu. Czapka z głowy. Zrobiłeś z tego audi piekny egzemplarz. Ja też troche pozmienialem u siebie ale do twojej daleko. Nie moge znalesc ładnych zderzaków s-line przód pod spryski a tył do diesla. Jak bys cos wiedział to daj znac na pw. Pozdrawiam
  4. Też stawiam na czujnik pod pedalem.
  5. Osobiście zakładałem w BLB koledze przybysztgk zaślepkę z otworem 10 mm na pojedynczej uszczelce i chodzi do tej pory , nic się nie blokuje Może są dwa typy EGR-a nieznacznie różniące się konstrukcją w tym miejscu Mam takie pytanie . Czy to szarpanie jest caly czas nie zależnie od tego czy silnik jest rozgrzany czy nie? Czy moze na zimnym tego nie ma? Tylko na rozgrzanym poszarpuje ....no właśnieJa mam avf-a ale objawy podobne i po wszelakich sprawdzeniach padło na pompowtryski. Zawór był sprawdzany ale dla spokoju go zaślepie skoto to ma pomóc. To ma pomóc w przypadku silników z elektrycznym EGR-em ( 2,0 tdi 8 i 16 V ).W AVF-ie nie daje żednej gwarancji Ok
  6. Mam takie pytanie . Czy to szarpanie jest caly czas nie zależnie od tego czy silnik jest rozgrzany czy nie? Czy moze na zimnym tego nie ma? Tylko na rozgrzanym poszarpuje ....no właśnieJa mam avf-a ale objawy podobne i po wszelakich sprawdzeniach padło na pompowtryski. Zawór był sprawdzany ale dla spokoju go zaślepie skoto to ma pomóc.
  7. Mam takie pytanie . Czy to szarpanie jest caly czas nie zależnie od tego czy silnik jest rozgrzany czy nie? Czy moze na zimnym tego nie ma?
  8. Nie powinno się tak stac. Nawet gdyby bylo ciut więcej niż max.
  9. jak uważasz co lepsze ferodo czy ATE?
  10. Proponował bym sprawdzic zaciski hamulcowe. Prawdopodobnie do regeneracji.jesli linki będą dobre oczywiście
  11. Też stawiam na servo. Szwagier miał ten przypadek ale mechanik nie plukał tylko założył mu moje. Bo ja prawie w tym czasie zmienialem hamulce na 320mm i kupilem caly komplet z servem.
  12. Warto by tez do nowych linek kapnąc trochę olejku i poruszać aby rozprowadzić. Nie zaszkodzi a moze pomuc.
  13. no kolego nie zgodzę się z Tobą.Moj mechanik lata już montuje klocki i tarcze ate(dobre-nie jak kto uważa) robi to w taki sposób że czapki z głów, czysci pucuje smaruje sprawdza tłoczki itd itp ale sam mówi ze zdarza sie czasem partia taka która piszczy i zrób co chcesz. A przecież montóje zawsze w ten sam sposób. Złośliwość żeczy martwych?
  14. Fajnie. Napisz czy pomoglo i jaki koszt.
  15. Krzyzak odpada,jeszcze nie słyszalem zeby kkomuś się zepsuł.Proponuje sprawdzić zbieżność bo kola przednie moga byc rozbiezne i dla tego ściąga raz w prawo raz w lewo.
  16. A zmieniales plyn? Moze jest nie taki jak trzeba.
  17. No trzeba podjechać do dobrego mechanika, zdejmie kolo na podnosniku założy czujnik obruci i zobaczy ile setek bicia. Moze wystarczy piaste pożądanie wyczyścić.Moglo bys tak ze samochód dlugo stal i tarcze pordzewialy a później nie starly sie równo wtedy pasuje przytoczyć choc najlepiej kupic nowe.
  18. Ja mam oryginalny xenon i nic nie szumi. Apropo montażu to radio unidena wpasowalem w ten schoweczek pod bezpiecznikami a grucha spoczywa w drzwiach kierowcy. Miałem tak też w b4 i b5 bo nie lubie dziurawic auta.
  19. Fajnie że opisałeś bo będę przekładal z moich kubełków do nowych z s-line to teraz bedzie łatwiej i szybciej. Pozdrawiam
  20. Pytalem brata czy mocno sie nad nią znecał ale ponoc nie. Mowi ze delikatnie i letnią wodą ,gorąca ponoć podsufitki nie można. Pozyjemy zobaczymy.
  21. Ja sie zgodze z kolegą "turzol" Mialem petexy pare razy az ostatnie dalem znajomemu z prezencie i kupiłem w aso. według mnie sa dużo lepsze. Grubsze dokładniej wycięte i nie wycierają sie tak szybko jak ta kratownica w petex
  22. Nie wiem czemu nie moge odpowiedźiec bezpośrednio na dany post? Przeglądam tematy z tel nie wiem czy to ma znaczenie. ?
  23. Kolega nitroo sie nie denerwuje. Ten post miał bys odpowiedzią dla kolegi z pierwszych stron nie wiem czemu tu wylądowal. moze coś zle robie. Pyknolem na jego poscie dalem odpowiedz a wyladowalo tu.
  24. Jak dla mnie to dunlop sp sport maxx rt bardzo dobra, jezdziłem na 16" 205 55. Teraz mam continental sportcontact 5 17" 235 45. W poprzednich latach bridgestone turanza michelin pilot continental sportcontact 3 dunlopy Pirelli i miałem raz hankooki ale nigdy wiecej. Pomimo to ze widze wiekszosc chwali.
  25. Dlugo jeździłem na Dębicach Frigo 2 (195/65/15)i bardzo sobie chwaliłem. ale jak załozylem na obecne audi a4 b6 quattro avf kombi to po pól roku popękały płutna w 2 szt. Gwarancje uznali i odesłali nowe ale już nie załozyłem. Kupiłem Pirelli sotto zero 205 55 16 i szczerze polecam. 15 cali juz nie bedzie bo założylem hamulce 320mm i 288mm. Tak niewinnie zaczeły sie modyfikacje w moim audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.