Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. Nie zawsze winny jest potencjometr. Ja wymienilem kupilem w aso za 470zł i okazalo sie ze licznik walił w kulki i elektonik z nim walczył.
  2. Nie każdy miał temp ale jak pisze kolega na starym klimatroniku mozna to sprawdzic nie pamiętam juz dokladnie jak ale mialem a4 b5 z 98r i to sprawdzalem . prawdopodobnie trzeba przytrzymac na raz obieg wewnętrzny i sztrzałke górną na raz przez chwile i na wyświetlaczu pojawia sie kody na 17 chyba pokazuje prędkość 51 temp silnika ale nie pamiętam temp zewnątrz.
  3. Enduro Grybów odpowiedział(a) na przemo321 temat w Audi A4 B5
    Z szmelcwagenena do audi????? szukaj kubełkow z lifta.
  4. Pasuje. Tyko trzeba pamietac o tasmie z tylu. Trzeba sprawdzić bo gdybyś miał 4 ramienna w b6 a chcial założyć 3ramienna z b7 to moze nie pasować
  5. Mam 5 audi począwszy od b4 i w żadnej z nich nie było potrzeby bawić się w takie rzeczy. Daruj sobie.
  6. Tak jak koledzy piszą to dziwne ze sa spryski a nie ma xenona. Ciśnienie generowane przez pompke wysuwa i spryskuje. Wiec jeśli wysowa a nie pryska to najprawdopodobniej robi zbyt male ciśnienie. Ale trzeba by to przejżec na spkojnie od a do z zwłaszcza ze wygląda to na doróbke. Nie wiadomo co ktos juz przy tym robił. Np nie dawno kupiłem a4 b6 s-line dla brata i też nie wysówały sie spryski. myslalem ze pompka ale nie, mechanik (bardzo dobry mechanik) sprawdzał na krótko i działały wiec zaczeło się sprawdzanie po instalacji. Pół dnia spedził nad tym ze schematami w rekach bo prąd gdzieś ginoł a okazało sie że w progu kierowcy jest jakaś kostka i jakiś cebrzyk tam grzebał i nie zapioł!!!!! Ręce opadają jakich Bozia ma lokatorów
  7. Ja kiedy kupiłem b6 to zawiozłem ją do znajomego lakiernika do woskowania i on od razu powiedział mi o tych styropiankach w przednich nadkolach. Przy okazji usunoł zabespieczył i spokój. w innych miejscach tez nie ma ani deka rdzy.
  8. Mam takie kubełki o jakich myslisz i powiem ci ze zrobiłem w nich trase do Belgii a że mieszkam na południu i w jedną strone 1450 i powiem ci ze super, chwaliłem je sobie już wcześniej ale po tym sie potwierdzilo. Warto bo na miejscu wysiadlem bez żadnych dolegliwosci no niemal wypoczęty? bo w zwyklych folelach po 200km plecy bolą i noga mi drentwieje. Różnica nie ziemska. Bedziesz zadowolony
  9. Mam te schowki, zamontuj sobie bo sie przydają. I nie ma takiej dziury pod fotelem.?
  10. Kolego wrzucił bym ci zdjęcia jak to wygląda bo mam to w swoich kubełkach ale nie wiem jak??. Jak co to napisz mi adres i posle ci mailem.
  11. Jak przeczytałem w waszych pierwszych odp. że nie wolno prac podsufitki to zamarłem?. Bo kupilem taki komplet, czarny s-line i jeszcze nie założylem ale wczoraj brat mi ją przeprał odkurzaczem karchera.jsk założe i się odkleji to mi serce pęknie?
  12. Uuuuu krwista czerwień. Kolor Ferrari. ☺
  13. Masz podgrzewaną kierownicę w b6?
  14. Wiesz co, mialem ten sam przypadek ze po otwarciu prawych tylnych drzwi nie świecila lampka pod przednim fotelem. Mój mechanik zdiagnozował mikro włacznik w zamku czy cos takiego nie pamiętam dokładnie.Kupilem caly zamek i dziala Ale nie patrzyłem czy na fisie wyświetlało otwarcie czy nie
  15. Enduro Grybów odpowiedział(a) na aras860 temat w Audi A4 B6/B7
    A mówią że czarny pasuje do wszystkiego☺
  16. Brat ma takie tylko białe pół skóry pól płutno w a4 b6 s-line. Kolego gt4r też nie przepadam za pełną skóra a recaro w płótnie szukać jak igły w stogu siana. Wiec kupilem s-line z b7 pół skóra pół płutno. Pozdrawiam
  17. Czasem pomaga nawet plak jak trzeba na szybko.
  18. Może lepiej kupic używke? Nie będzie też dziöry po kablu.
  19. Ja mam LA czyli soul czarne ale kupilem wnetrze s-line z b7 wraz z boczkami które też są czarne ale materiał jest trochę inny jak określic różnice?
  20. Avf-a w quattro mam 2lata godny polecenia
  21. A jaki przebieg?
  22. 1BE i 1BV to tez oryginały. 1BA to zawieszenie miękkie komfortowe 1BE obnizone i sztywniejsze 1BV też obnobnizone ale dużo twardsze od 1be. Ja od lat jeżdżę na 1be i jestem bardzo zadowolony, auto pewnie sie prowadzi (nie buja jak w szmelcwagenach) w zakrętach jak przyklejone! Jest tez dosyć wygodne. brat a takiej samej b6 kombi quattro s-line ma 1bv i dla tego moge porównać.Przyjechałem tym audi z Wrocławia zaraz po zakupie od 'Radka RS_MOBILE'to okolo 400km i jest twardo? ale to odczuwa się na nierównościach.
  23. Teraz masz 1BE? I źle ci sie na nich jeździ?
  24. Na przód załóż 320mm a tył 288mm. Teraz 288mm masz na przodzie. Ja tez tak zrobiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.