Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Problem z wskaźnikiem paliwa
Nie zawsze winny jest potencjometr. Ja wymienilem kupilem w aso za 470zł i okazalo sie ze licznik walił w kulki i elektonik z nim walczył.
-
Czy w każdym a4 b5 jest termometr zewnętrzny?
Nie każdy miał temp ale jak pisze kolega na starym klimatroniku mozna to sprawdzic nie pamiętam juz dokladnie jak ale mialem a4 b5 z 98r i to sprawdzalem . prawdopodobnie trzeba przytrzymac na raz obieg wewnętrzny i sztrzałke górną na raz przez chwile i na wyświetlaczu pojawia sie kody na 17 chyba pokazuje prędkość 51 temp silnika ale nie pamiętam temp zewnątrz.
-
zmiana foteli
Z szmelcwagenena do audi????? szukaj kubełkow z lifta.
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
A dzieki. Informacja się przyda.
-
Kierownica I siedzenia Grzane
Pasuje. Tyko trzeba pamietac o tasmie z tylu. Trzeba sprawdzić bo gdybyś miał 4 ramienna w b6 a chcial założyć 3ramienna z b7 to moze nie pasować
-
Zabezpieczenie podwozia na zimę A4 B6
Mam 5 audi począwszy od b4 i w żadnej z nich nie było potrzeby bawić się w takie rzeczy. Daruj sobie.
-
Nie otwierają się spryskiwacze reflektorów
Tak jak koledzy piszą to dziwne ze sa spryski a nie ma xenona. Ciśnienie generowane przez pompke wysuwa i spryskuje. Wiec jeśli wysowa a nie pryska to najprawdopodobniej robi zbyt male ciśnienie. Ale trzeba by to przejżec na spkojnie od a do z zwłaszcza ze wygląda to na doróbke. Nie wiadomo co ktos juz przy tym robił. Np nie dawno kupiłem a4 b6 s-line dla brata i też nie wysówały sie spryski. myslalem ze pompka ale nie, mechanik (bardzo dobry mechanik) sprawdzał na krótko i działały wiec zaczeło się sprawdzanie po instalacji. Pół dnia spedził nad tym ze schematami w rekach bo prąd gdzieś ginoł a okazało sie że w progu kierowcy jest jakaś kostka i jakiś cebrzyk tam grzebał i nie zapioł!!!!! Ręce opadają jakich Bozia ma lokatorów
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ja kiedy kupiłem b6 to zawiozłem ją do znajomego lakiernika do woskowania i on od razu powiedział mi o tych styropiankach w przednich nadkolach. Przy okazji usunoł zabespieczył i spokój. w innych miejscach tez nie ma ani deka rdzy.
-
Wygodne fotele na długie trasy.
Mam takie kubełki o jakich myslisz i powiem ci ze zrobiłem w nich trase do Belgii a że mieszkam na południu i w jedną strone 1450 i powiem ci ze super, chwaliłem je sobie już wcześniej ale po tym sie potwierdzilo. Warto bo na miejscu wysiadlem bez żadnych dolegliwosci no niemal wypoczęty? bo w zwyklych folelach po 200km plecy bolą i noga mi drentwieje. Różnica nie ziemska. Bedziesz zadowolony
-
Schowki pod fotelami przednimi
Mam te schowki, zamontuj sobie bo sie przydają. I nie ma takiej dziury pod fotelem.?
-
Isofix w fotelu pasażera A4 B6/B7 (Isofix przód)
Kolego wrzucił bym ci zdjęcia jak to wygląda bo mam to w swoich kubełkach ale nie wiem jak??. Jak co to napisz mi adres i posle ci mailem.
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Jak przeczytałem w waszych pierwszych odp. że nie wolno prac podsufitki to zamarłem?. Bo kupilem taki komplet, czarny s-line i jeszcze nie założylem ale wczoraj brat mi ją przeprał odkurzaczem karchera.jsk założe i się odkleji to mi serce pęknie?
-
co to za materiał na dekorach ?
Uuuuu krwista czerwień. Kolor Ferrari. ☺
-
Kierownica I siedzenia Grzane
Masz podgrzewaną kierownicę w b6?
-
Oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi
Wiesz co, mialem ten sam przypadek ze po otwarciu prawych tylnych drzwi nie świecila lampka pod przednim fotelem. Mój mechanik zdiagnozował mikro włacznik w zamku czy cos takiego nie pamiętam dokładnie.Kupilem caly zamek i dziala Ale nie patrzyłem czy na fisie wyświetlało otwarcie czy nie
-
mix wnętrza
A mówią że czarny pasuje do wszystkiego☺
-
Fotele recaro gdzie występowały
Brat ma takie tylko białe pół skóry pól płutno w a4 b6 s-line. Kolego gt4r też nie przepadam za pełną skóra a recaro w płótnie szukać jak igły w stogu siana. Wiec kupilem s-line z b7 pół skóra pół płutno. Pozdrawiam
-
Zabezpieczenie uszczelek drzwi przed zamarzaniem
Czasem pomaga nawet plak jak trzeba na szybko.
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
Może lepiej kupic używke? Nie będzie też dziöry po kablu.
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Ja mam LA czyli soul czarne ale kupilem wnetrze s-line z b7 wraz z boczkami które też są czarne ale materiał jest trochę inny jak określic różnice?
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Avf-a w quattro mam 2lata godny polecenia
-
Eibach prokit+ bilstein b4
A jaki przebieg?
-
Amortyzatory ORI 1BE 1BV
1BE i 1BV to tez oryginały. 1BA to zawieszenie miękkie komfortowe 1BE obnizone i sztywniejsze 1BV też obnobnizone ale dużo twardsze od 1be. Ja od lat jeżdżę na 1be i jestem bardzo zadowolony, auto pewnie sie prowadzi (nie buja jak w szmelcwagenach) w zakrętach jak przyklejone! Jest tez dosyć wygodne. brat a takiej samej b6 kombi quattro s-line ma 1bv i dla tego moge porównać.Przyjechałem tym audi z Wrocławia zaraz po zakupie od 'Radka RS_MOBILE'to okolo 400km i jest twardo? ale to odczuwa się na nierównościach.
-
Eibach prokit+ bilstein b4
Teraz masz 1BE? I źle ci sie na nich jeździ?
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Na przód załóż 320mm a tył 288mm. Teraz 288mm masz na przodzie. Ja tez tak zrobiłem