Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. moim błędem w pisowni. juz wiesz? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Byłem wczoraj w kinie na filmie "historia Roja czyli w ziemi lepiej słychać " polecam i dodam ze każdy prawdziwy Polak , Polak Patriota powinnien to obejrzeć powinniśmy pamiętać o ludziach którzy swoje życie poświęcił na walke o wolną Polskę walczyli abysmy my mogli żyć spokojnie w wolny Kraju. mam tez link do piosenki krorej choc nie ma w filmie ale teledysk powstał ze zdjęć tegoż filmu https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vGgxJfMSfYY
  3. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. czemu tak myslisz? uważasz ze jestes jedyny który cos tam wie o motocyklach? na motocyklach jeżdze od 10 toku zycia a od 17 na dużych, byc moze nadal nie mam tak duzej wiedzy jak ty, ta ktorą posiadam narazie wystarcza.(lecz uczyc sie trzeba cale zycie)a jesli bedzie potrzeba zajżec do Wikipedii to na pewno skorzystam☺. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. jakis ty szybki kolego☺!!!nie napisalem reszty bo przyszli mi goscie a przez przypadkowo musiałem wyslac. baterie litowo jonowe powinny byc rozładowane na czas gdy nie pracują ale w przypadku akumulatorów ktore są kwaso zasadowe powinny pozostawać w ciągłej pracy wiec najlepiej zeby na czas nieużywania maszyny byly podpiete pod impulsowy.natomiast jedno rozladowanie nie spisuje go na straty.
  6. nic mu nie będzie. tak naprawde bateria nie używana powonna być rozładowana Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. http://www.redbull.com/pl/pl/motorsports/offroad/stories/1331779860180/film-dokument-taddy-blazusiak-premiera trzeba wygodnie zasiąsc przed komputerem ale warto
  8. Polecam zakup ładowarki do aku. Ja używam od paru lat i na wiosnę, żadnych problemów z rozruchem, akumulatorem. używam takiej http://sklepmotocyklowypabianice.pl/sklep-motocyklowy-pabianice/akcesoria-motocyklowe/ladowarka-yamaha-yec-8-detail kolego tylo tu mozna go kupis??sam bym kupił ale tam sie chyba trzeba zalogować?
  9. a stary juz był? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. mysle ze normalnie. rozbierał dodatkowo cale kolo z tyłu wymienał+ 2 szprychy , regulował zawory zmieniał przednią opone itp. sama mata wygłuszająca do tłumika wyszła 100zl. dorabiał tulejeczke. mysle ze duzo nie wzioł robi mi motory od 15 lat. począwszy od cbr-ek. po WR-ki. w pierwszej opd. nie chcialem sie rozpisywac ale ja na wiosne zawsze mu woże motorek i prosze o kompletny przegląd ,zrobic co tylko podejrzane w najmniejszym calu zeby w sezonie nie trzeba było się nartwic. po za tym moje auta czy motor muszą byc techniczne na 100% i tylko na najlepszych częsciach. o wygład też bardzo dbam ale w przypadku Enduro cieżko☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. rozrząd olej opona linka gazu uzupełnienie wygłuszenia w higashi i kilka drobiazgów. + mycie wszystkiego co sie da bo jak to w tych motorach błoto jest wszechobecne ale czasem trzeba co jakis czas wszystko pomyc. a ze wiele rzeczy rozkrecał to poprosilem.☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. WR-ka odebrana z przeglądu, człowiek lżejszy o 1200zł a teraz czekamie az z gór śnieg zjedzie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. juz jilka razy o tym słyszalem i kolega to ma u siebie, jak sie zaczyma na swiatłach to czasem silnik lekko zadrzy. ale wszystko jest w porządku wic zbytnio sie tym nie przejmuje. poza tym co zrobi jak żadnych błedów nie ma ani odchyłek od normy.
  14. albo łożysko na docisku.
  15. ja bym polecił Sachsa do awx-a jest dostepna bo avf tylo Luk.
  16. mi też sie zaswiecila ze 2 razy ta kontrolka ale samochód jechał normalnie. przyczyną był czujnik pod pedałem hamulca.
  17. trzeba pamiętać też zeby nie tankowac auta na przekręconej stacyjce bo wtedy również paliwo szfankuje.
  18. Enduro Grybów odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie lewy xenon "puszczał oko" pojawiała się inf. ze nie swieci i od razu gasła, nie zależnie od pokonywanej drogi. również po wymianie zarnikow problem znikł.
  19. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=lRKfaYj0e1o
  20. myślę że nie zle ale kuknij sobie w temat "Pokażcie swoje felgi " tam na pewno znajdziesz ale jesli chcesz max szeroko to et 28
  21. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  22. przy 18" cieżko mowic o komforcie ale choć tyle mozna zrobić na swoje 17" tez dalem 235/45a nie 225/45
  23. wyglądają podobnie do felg z rs2
  24. waga wadą, znam mniejszych ode mnie co maja parę w rekach. producenci mowią ze kolo należy dokrecac kluczem z samochodu bez przedłużki. co do osobowek powinno być ale w ciężarowce wiże rure☺
  25. Czemu nie może być 18 cali? widziałem że montują.bo będzie wygladac jak wspomniany wyżej wóz drabiniok.pasowało by założyć 1be albo gwint.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.