Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Strefa Śmiechu
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=4yeCG6SS5wI
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
mam oz w b5 i b6 .i wielu moich kolegów jezdzi na pełnych zestawach zimmermana . nikt złego słowa nie powiedział . wedlug mnie lux. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
juz tu Pan Tomek podrzucił Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
wez również OZ. polecają też ferodo. a jesli chodzi o nr klocków to Wandej będzie wiedział Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
problem w doborze tłumika. 1,9 TDI po przekładce z 3.0
moim zdaniem to tłumik z benzyny. w dieslu beczki są wieksze.
-
tłumnik
mozesz też szybki kolego takie ogloszenie wrzucic do działu -Kupie czesci samochodowe.
-
Polecane opony letnie
jezdziłem na różnych oponach najczęściej : Bridgestone turanza . michelin conti dunlop goodyear ale przy kupnie ostatnich najczęściej słyszałem "chcesz żeby nie biły ? chcesz miec spokój? kup Continental. tak też uczyniłem. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
mam też te dunlopy na b5 i faktycznie na mokrym trzyma się super ale powiedział bym ze 3 sezonu raczej nie dotrzymają, szybko sie konczą. na b6 kupiłem continental sport contakt 5 i bardzo polecam.
-
Polecane opony letnie
w skrócie warto☺
-
Polecane opony letnie
zeruc uwage zeby tygodnie byly blisko 2016. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
ja kupiłem w październiku letnie czyli mozna powiedzieć ze po sezonie , roznicy w cenie zbytnio nie bylo. za to problem bylo znalesc bo kazdy wulkanizator teierdził ze stany zerowe. jasli i tak musisz kupic to nie ma co odciągac Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
kolego mowi ze jest Ok. bo bylo dobrze poskładane. przeczytaj jeszcze raz ☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
spytaj Wandeja on ma doświadczenia w tym temacie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
polecają Ferodo. ja jeżdżę na zimmermanach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
co sie dzieje z tymi pagidami? panie Andrzej
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
pewnie Pan Tomek na racje. jednak mnie osobiście bardziej przekonuje Zimmerman. a ATE juz dawno sie popsuło
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
no widzisz. jednsk ludzi z talentem nie brak Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
moim zdaniem pan Mirek dobrze radzilepiej kupic dwie urzywane ale z gornej pułki a później drugie 2
-
jaki rozmiar opon
też jestem za 235. jest troszke wyższa i lepiej się jeździ
-
Polecane opony letnie
jeżdżę na continental sport contakt 5 xl 235 / 45 / 17 i moze xl cos tam daje ale nie jest to jakos specjalnie odczuwane. na oponach jezdzi sie dobrze i miekko jak na 17. przed zamontowaniem bok opony nie wyglądał na jakis zbyt twardy
-
Pierścienie centrujące
felga musi sie opierac na piascie szpilki tylko dociskają. same sróby nie mogą trzymac koła. ja mam plastikowe pierscienie i nie ma problemu
-
Co myślicie o takiej feldze do B6 17 et37 7j
kolego wzór ok ale et nie bardzo. szukaj takich z et 28. różnica jest kolosalna zajrzyj do dzialu felgi-pokażcie swoje felgi i cofnij kilka stron.
-
Jakie et do felgi 16" do a4 B7 Avant ?
16" i et 42 to oryginał. nie powinno zle wygladac. ale jesli uważasz ze zle to szukaj et w przedziale 30-40.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
acha. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka