Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Tuning BEX od zera
270 KM to nie za duzo na 1.8? sprzęgło wytrzyma?
-
Spotkania na drodze
wypatrzyłem dziś w miejcowosci korzenna 2szt na klubowych ramkach czarna b6 kombi i srebrny sedan b5 prawdopodobnie T benzyna chyba na felgach od porche. jesli koledzy przeglądają dział to pozdrowienia z Grybowa
-
Spotkania na drodze
bylem też na tej imprezie ☺ale A4 zostawolem za mostem kolo tamki zeby sie szybciej uwolnić jestem z południa wiec nie znam zbytnio stolicy. stałem długo przy stanowisku audi poprosil zeby przygazowali Rs-ami, nie chcieli z poczatku bo ponoć nie dawno dawali asa ale powiedziałem ze jestesmy z klubu usmiechnolem sie ładnie i ogien. tylko R8 sie zacieła i nie chciala sie zebrac na wysokie obroty,brat mówił ze wczesniej jej tak dawali ze pewnie cos sie pochszanilo? pozdrowienia dla wszystkich uczestników vervy z klubu
-
Strefa Śmiechu
mieszkam 45km od Limanowej mają tam takie rzeczy i taką fantazje ze siąść i płakać.
-
Strefa Śmiechu
do tego ; ile biegów mają francuskie czołgi? - 5. a w tym 4 wsteczne. ☺
-
b6 po chip tuningu
130stka miała tez wtryski z końcówką AR najczęściej w 2002r . kolega ma z 03'wiec pewnie BA
-
czy spreżyny przednie 1be od 2.7bi T można założyć do 1.9 tdi 115ps
tak myślałem. dzięki
-
czy spreżyny przednie 1be od 2.7bi T można założyć do 1.9 tdi 115ps
cześć pytanie. w obu przypadkach jest 1be. oznaczenie czyli kropki na tyle sie zgadzają ale nie mam możliwości sprawdzenia przednich. czy po założeniu przód nie bedzie stal za wysoko? bo 2.7 z s4 moze byc cięższy.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
wandeju wysłałeś do mnie te zimmermany?
-
Strefa motocyklistów
czytalem wlasnie pare ostatnich stron i powiem ze masz 100% racji jesli chodzi o to czym sie jezdzi po torze a czym po lesie. jestem z nowosądeckiego wiec górki dołki potoki itd. w takie warunki tylko wr lub exc. bo nie wszędzie da sie buta kłasc, jest wiele podjazdów na których sie trzeba wykazać,odpuścić przymanewrowac i dalej drzec w górę i tu powiem ze pojemnosc min 450 ponieważ one maja dobry moment obrotowy i potrafią sie wyzbierac od dołu exc nawet lepiej niz wr, taką maja harakterystyke ktm-y. ja mam WR 450f z power bomb i przelotowym higashi i jestem naprawde zadowolony. maszyna godna polecenia tylko tak jak exc ładna trzeba dlugo szukac pozdrawiam
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
15 tyś zł remont silnika ? Kurde dziwne bo ja swoim avfem robie max 800 km do zapalenia sie rezerwy dużo krótkich odcinków jazda mieszana. W trasie myślę ze ze stałą predkością bym zrobil max 1000km... Auto zawirusowane podpisuje sie pod tym!normalna jazda i na zbiorniku 800 840km. 1300 to jedynie na lawecie? ale to przecież nie laguna.
-
Przeróbka zwyklego zderzaka b6 ze spryskami na s-line
git. dzieki wielkie.powoli prwnie kupie dokładke i dam to plastikarzowi bedzie wiedział co i jak. no chyba ze ten kolega by to zrobił. tylo wysylka.
-
Przeróbka zwyklego zderzaka b6 ze spryskami na s-line
może troszkę źle napisalem temat . chodzi o to ze mam oryginalny zderzak ze spryskami i bede chciał przerobić dokładke na s-linową. cos tam podobno trzeba przyciąć . dokupic kratki itp. chciał bym wiedzieć co dokladnie trzeba i w jakiej kolejności Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
błotnik prawy przód LZ5L
kolego nie ten dział. pisz w dziale kupie czesci samochodowe
-
Przeróbka zwyklego zderzaka b6 ze spryskami na s-line
witam moze ktoś z was przerabiał i zna szczegóły co dokladnie trzeba przerobic. 8 miesiecy szukam calego ładnego i mam juz powoli dosc. wiec moze lepiej przerobic.
-
Lotka, spojler klapy bagażnika
Audi z lotką prezentuje się 100 razy lepiej. nie ma sie nad czym zastanawiac
-
Wymiana oringów pompowtryskiwaczy w Audi A4 B6 1.9 TDI
jesli mozna spytać z jaką końcówką numeru sa te wtryski?073BJi jak,chodzą bez problemu?Moc taka sama? Ja oryginalne miałem AR a załozylem BA I git. Nawet nie wiem czy nie lepiej
-
Wymiana oringów pompowtryskiwaczy w Audi A4 B6 1.9 TDI
jesli mozna spytać z jaką końcówką numeru sa te wtryski?
-
bardzo mocne wibracje 1800-2200 obrotów
W b5 zmienialem kiedys poduszki. Kupiłem zamienniki bo taż mowili ze bedą git. Szybciej wyleciały niż zostały zamontowane, drgało całe auto. Kupiłem lemfordera i problem znikł,roznica nie ziemska.
-
Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
Chodziło mi o astronaute. Bo jesli nie jest to nowe sprzegło i chodziło dobrze do tej pory to nie czepiał bym sie go.
-
Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
No ale ty przecież nie wymieniałeś sprzegła ?
-
szarpanie silnika AVF przy 1700-2200 na rozgrzanym
Sprawa praktycznie zakonczona.Po regeneracji pompowtryskow w Markuszowie nie zmieniło się nic i gość powiedzial żeby się ich nie trzepiac bo sa dobre. Wiec mechanik od nowa sprawdzanie wszystkiego. Az sie wkurzył i postanowił udowodnić ze to muszą byc wtryski,wiec wyciągnoł ze swojego swieżo nabytego audi (identycznego jak moje) i załozył do mojej AUDI ANI RAZ SIE NIE ZAJĄKŁO!!!!JAK RĘKĄ ODJOŁ. wiec tel do Markuszowa pan nie zbyt chciał w to uwierzyć ale kase wrocili,powiedzial ze po mojej odsyłce do nich sprawdzali i nawet wkladali do jekiegos auta i chodzi?. tylko zadnych wtryskow nie zwrocili. Ale olałem temat. Kupiłem używany komplet i samochod chodzi. Nigdy nie bylem za regeneracją i teraz tym bardziej nie bede. pozdrawiam
-
szarpanie silnika AVF przy 1700-2200 na rozgrzanym
Ok. Spytam czy nie pamieta może. I sprawdzimy jeszcze. Ale czy przez czujnik temperatury takie drgania?
-
szarpanie silnika AVF przy 1700-2200 na rozgrzanym
Gadalem wlasnie z nim. Mówił to co teraz napisales . Jak to sprawdzalismy to nie mielismy przy sobie nic zeby to zaslepic bo bylismy razem w trasie. Teraz mi tłumaczyl ze nie zaslepienie mialo wplym na obniżenie podcisnienia czyli na hamulce i turbo ale to bylo takie wstępne sprawdzenie. Później sprawdzał zaslepiając. Na desce temp ok. Przy zakupie nowy termostat.
-
szarpanie silnika AVF przy 1700-2200 na rozgrzanym
Wiesz co mechanik zciagał przewód ale nie zaslepialismy go.