Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. 270 KM to nie za duzo na 1.8? sprzęgło wytrzyma?
  2. wypatrzyłem dziś w miejcowosci korzenna 2szt na klubowych ramkach czarna b6 kombi i srebrny sedan b5 prawdopodobnie T benzyna chyba na felgach od porche. jesli koledzy przeglądają dział to pozdrowienia z Grybowa
  3. bylem też na tej imprezie ☺ale A4 zostawolem za mostem kolo tamki zeby sie szybciej uwolnić jestem z południa wiec nie znam zbytnio stolicy. stałem długo przy stanowisku audi poprosil zeby przygazowali Rs-ami, nie chcieli z poczatku bo ponoć nie dawno dawali asa ale powiedziałem ze jestesmy z klubu usmiechnolem sie ładnie i ogien. tylko R8 sie zacieła i nie chciala sie zebrac na wysokie obroty,brat mówił ze wczesniej jej tak dawali ze pewnie cos sie pochszanilo? pozdrowienia dla wszystkich uczestników vervy z klubu
  4. mieszkam 45km od Limanowej mają tam takie rzeczy i taką fantazje ze siąść i płakać.
  5. do tego ; ile biegów mają francuskie czołgi? - 5. a w tym 4 wsteczne. ☺
  6. 130stka miała tez wtryski z końcówką AR najczęściej w 2002r . kolega ma z 03'wiec pewnie BA
  7. cześć pytanie. w obu przypadkach jest 1be. oznaczenie czyli kropki na tyle sie zgadzają ale nie mam możliwości sprawdzenia przednich. czy po założeniu przód nie bedzie stal za wysoko? bo 2.7 z s4 moze byc cięższy.
  8. wandeju wysłałeś do mnie te zimmermany?
  9. czytalem wlasnie pare ostatnich stron i powiem ze masz 100% racji jesli chodzi o to czym sie jezdzi po torze a czym po lesie. jestem z nowosądeckiego wiec górki dołki potoki itd. w takie warunki tylko wr lub exc. bo nie wszędzie da sie buta kłasc, jest wiele podjazdów na których sie trzeba wykazać,odpuścić przymanewrowac i dalej drzec w górę i tu powiem ze pojemnosc min 450 ponieważ one maja dobry moment obrotowy i potrafią sie wyzbierac od dołu exc nawet lepiej niz wr, taką maja harakterystyke ktm-y. ja mam WR 450f z power bomb i przelotowym higashi i jestem naprawde zadowolony. maszyna godna polecenia tylko tak jak exc ładna trzeba dlugo szukac pozdrawiam
  10. 15 tyś zł remont silnika ? Kurde dziwne bo ja swoim avfem robie max 800 km do zapalenia sie rezerwy dużo krótkich odcinków jazda mieszana. W trasie myślę ze ze stałą predkością bym zrobil max 1000km... Auto zawirusowane podpisuje sie pod tym!normalna jazda i na zbiorniku 800 840km. 1300 to jedynie na lawecie? ale to przecież nie laguna.
  11. git. dzieki wielkie.powoli prwnie kupie dokładke i dam to plastikarzowi bedzie wiedział co i jak. no chyba ze ten kolega by to zrobił. tylo wysylka.
  12. może troszkę źle napisalem temat . chodzi o to ze mam oryginalny zderzak ze spryskami i bede chciał przerobić dokładke na s-linową. cos tam podobno trzeba przyciąć . dokupic kratki itp. chciał bym wiedzieć co dokladnie trzeba i w jakiej kolejności Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. kolego nie ten dział. pisz w dziale kupie czesci samochodowe
  14. witam moze ktoś z was przerabiał i zna szczegóły co dokladnie trzeba przerobic. 8 miesiecy szukam calego ładnego i mam juz powoli dosc. wiec moze lepiej przerobic.
  15. Audi z lotką prezentuje się 100 razy lepiej. nie ma sie nad czym zastanawiac
  16. jesli mozna spytać z jaką końcówką numeru sa te wtryski?073BJi jak,chodzą bez problemu?Moc taka sama? Ja oryginalne miałem AR a załozylem BA I git. Nawet nie wiem czy nie lepiej
  17. jesli mozna spytać z jaką końcówką numeru sa te wtryski?
  18. W b5 zmienialem kiedys poduszki. Kupiłem zamienniki bo taż mowili ze bedą git. Szybciej wyleciały niż zostały zamontowane, drgało całe auto. Kupiłem lemfordera i problem znikł,roznica nie ziemska.
  19. Chodziło mi o astronaute. Bo jesli nie jest to nowe sprzegło i chodziło dobrze do tej pory to nie czepiał bym sie go.
  20. No ale ty przecież nie wymieniałeś sprzegła ?
  21. Sprawa praktycznie zakonczona.Po regeneracji pompowtryskow w Markuszowie nie zmieniło się nic i gość powiedzial żeby się ich nie trzepiac bo sa dobre. Wiec mechanik od nowa sprawdzanie wszystkiego. Az sie wkurzył i postanowił udowodnić ze to muszą byc wtryski,wiec wyciągnoł ze swojego swieżo nabytego audi (identycznego jak moje) i załozył do mojej AUDI ANI RAZ SIE NIE ZAJĄKŁO!!!!JAK RĘKĄ ODJOŁ. wiec tel do Markuszowa pan nie zbyt chciał w to uwierzyć ale kase wrocili,powiedzial ze po mojej odsyłce do nich sprawdzali i nawet wkladali do jekiegos auta i chodzi?. tylko zadnych wtryskow nie zwrocili. Ale olałem temat. Kupiłem używany komplet i samochod chodzi. Nigdy nie bylem za regeneracją i teraz tym bardziej nie bede. pozdrawiam
  22. Ok. Spytam czy nie pamieta może. I sprawdzimy jeszcze. Ale czy przez czujnik temperatury takie drgania?
  23. Gadalem wlasnie z nim. Mówił to co teraz napisales . Jak to sprawdzalismy to nie mielismy przy sobie nic zeby to zaslepic bo bylismy razem w trasie. Teraz mi tłumaczyl ze nie zaslepienie mialo wplym na obniżenie podcisnienia czyli na hamulce i turbo ale to bylo takie wstępne sprawdzenie. Później sprawdzał zaslepiając. Na desce temp ok. Przy zakupie nowy termostat.
  24. Wiesz co mechanik zciagał przewód ale nie zaslepialismy go.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.