Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Potrzeby nie ma przy tym zestawie. Choć niektórzy zakładają.
-
Strefa motocyklistów
Hmmm. Mi tam błoto nie przeszkadza, czekamy aż śnieg zejdzie. Ale przygotowania ukończone. Yamaha rozebrana prawie że cała. Wymieniona korba, tłok ,wszystkie łożyska uszczelki itp. + reszta motocykla ; kompletny napęd całe dolne zawieszenie wraz z tujejkami wahacza, linki , regeneracja zacisków, opona tył płyny , olej ...... itd itp, no wsio.!! Trzeba czy nie , wszystko przeglądniete i zrobione. Żeby w sezonie był spokój.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dobra tarcza 288 to koszt około 180 zł a 320mm ponad 240zł. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Ale najlepiej spytaj Wandeja. Ma dobre ceny Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej Tyko żebyś tej koleżanki z tyłu nie woził bo jej Tato przewody hamulcowe Ci uszkodzi
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
W głowie nowy sezon Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Srezyny z s4 do 2.4?
Sprwa wygląda tak. Kuzyn kupił b5 quattro 2.4, jest niskie jak pieron. Okazuje się ze jakiś medyk założył sportowe sprężyny na oryginalne 1be/1bv .nie jestem pewien. Chciałby ją dzwignąc bo zbyt często wadzi spodem.ze jest jeszcze kawalerem to jak mówi chciałby czasem wiechac w krzaki. Wystarczyło by zmienić sprężyny (a przednie od s4 mam) poszukam by tyłu i git. Ale czy to ma sens. Najlepiej było by kupić komplet ale musi porobić kilka rzeczy, jak to po kupnie i chciałby nie przesadzac ze zł. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Srezyny z s4 do 2.4?
Panowie czy jest sens zakładać przednie sprężyny od s4 do silnika 2.4 również quattro? Czy może pójdzie zbyt dużo do góry.
-
Kategoria B a motocykl
Możliwe. Tyle że kat A uprawnia do poruszania się wszystkimi pierdziawkami. Wiec po co ograniczać komarki skoro A bezterminowo. Dziwne
-
Kategoria B a motocykl
We wrześniu 2016 odnawiałem kursy i badania do C. Również dali mi nowe prawo jazdy. I tez mnie coś zaciekawiło. Gdy robiłem prawo jazdy min kat.A (a ze jestem juz stary) nie zadawałem podkategorii. Tylko po prostu A. I patrze teraz w te nowości i przy C dobił badania, wszystko ok kat.A czysta lecz te podkategorie z datą ważności do 2030r. Jaki to ma sens skoro A bez ograniczeń? ???
-
podtrzymanie akumulatora-prostownik
Mam ceteka 10v. Jak koledzy wyżej polecam. Wpinam wr-kę na zimę. Ale ładuje tez audice, busa itp.
-
Strefa Śmiechu
-
Strefa Śmiechu
Jestem mocno religijny Ale nie ślepy.... a widzę ze czasem przesadzają. U nas na wsi by to nie przeszło. No masakra Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj rano na obwodnicy Radomia spotkałem miejscowego kolegę w srebrnej b6 . Sedan 1.8 T quattro. Stałem na światłach za nim, blindnołem trombnołem ale chyba nie zatrybił. W każdym razie Pozdrawiam.
-
Strefa Śmiechu
Perfekcyjna żona każdego motocyklisty. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201611/1479592598_tvwp81_600.jpg
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Tak. Jeśli są 320stki. Bo w 2.0 t są 4 rodzaje Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Dla tego min. ET 42 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Możesz zrobić to w 2 etapach. Nie przeszkadza. Przewodów nie ma potrzeby zmieniać chyba że chcesz. Alu ogarną zaciski. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Jeśli tarcza nie dostała wodą to nic jej nie będzie. A sinizna zejdzie. Kolega jest mechanikiem. Pomagam mu czasem rozwiązywać różne przypadki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Raczej nie powinna. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Tak. Od środka będą napisy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Tak. Ale et 42 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Musisz kupić komplet. Zaciski przód i tył z jarzmami (około 800zł) Tarcze i klocki. Osłony z przodu zostają a tył warto kupić. Można też przerobić swoje.
-
Czy felgi stalowe 16" wejdą na tarcze 320mm?
Tak tylko Alu i powinno mieć min et 42. Ale gdzieś czytałem że z et 45 tez wchodzi na styk.