Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. Są w Etce , bo sprawdzałem swoje a masz może jakiś link bo w tej ruskiej to nie wiem gdzie szukać
  2. wytępić smród ze środka i powinno być ok, elektryka prawdopodobnie do wymiany jak doszczętnie spalona, wrzuć foty to się oceni,
  3. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    jak by ktoś miał jakąś nazwe jakiegoś preparaciku do odgrzybiania to prosiłbym, maleństwo w drodze wiec niunie trza przygotować
  4. niestety ja też nie mam pogrzewanych, ale tak sobie myśle że może jaieś małe rezanko
  5. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    A funkcja AUTO nie ma za zadanie osiągnąć zadaną temperature i trzymać ją, wiadomo dogrzewać lub chłodzić, a zwiększa prędkość nawiewu żeby chybciej osiągnąć zadaną temp
  6. http://www.audiworld.com/tech/
  7. i chyba pierwszy sukces u nas forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  8. czyli wbij bieg nr 2 i pchaj furke do przodu i do tyłu, powinieneś coś zauważyć niepokojącego, jeżeli to poduszki
  9. teraz nie pamiętam dokładnie ale tam było okienko do wpisywania wartości i obok powiniem byc przycik TEST i po naciśniecu albo zatwierdzał albo nie, ale do Insp-1 masz dwa okienka 06 i 07 czas i dystans, wpisz nowe wartości w obydwóch kanałch i w tedy zobacz
  10. tam po wpisywaniu wartości miesiecy daj test i zobacz czy sie przyjmie ta wartość, jak nie to próbuj z innymi wartościami, u mnie sie udało wiec u ciebie powino też, a z deski to chyba raczej nie da rady, daj znac jak poszło , a i zobacz wszystkie kanały od 05 do 07
  11. pójdzie, napewno
  12. no to ja was zastrzele, śmigam na Lotosie :mrgreen: ale z tego powodu ze cieknie mi po silniku aż miło no i turbo ma mały luzik osiowy wiec tam też ucieka, na wiosne bede wymieniał wiekszość uszczelek i jak sie okarze ze jest sucho to pewenie coś lepszego wleje a narazie co 8 tyś zmaina i jest git
  13. w miom nie można z deski bo 95, ale u ciebie powinno pójść, próbowałeś?? jak nie pójdzie to masz procedure z adresami w vag, ja kasowałem za pomocą Vag Com 3011 i poszło, oczywiście troche wiecej podciągnełem co by za szybko nie wyskoczyło, daj znać inspekcja za pomoca Vag Com: [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] 1995-1997 (i część 1998): kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km) kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24) kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36) “In-1 Service” pojawia się po przebyciu odpowiedniej odległości lub po czasie w zależności co upłynie pierwsze. Kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata) 1998 i nowsze: kanał 02 – wartość 0 kasuje wskazania.
  14. troche polityki
  15. moja sugestia: na giełde i porównywać, chyba bedzie troche problemu z tym, ale jak sie uda to efekt końcowy bedzie.....z poskładaniem tego zawsze sobie można jakoś poradzić, tylko jak to sie ma do elektryki, trzeba poszukać schematów
  16. Kowalski pracuje w kostnicy i przygotowuje pana Rysia do pogrzebu. Odkrywa jego cialo i widzi niesamowicie duzego czlonka. Odcina go, aby pokazać żonie ten ewenement. Chowa go do teczki i przynosi do domu. - Kochanie, patrz, co odkrylem! Ona na to: - O Boze, Rysiek nie zyje???? Myśl tygodnia: Polska to chyba jedyny kraj posiadający kopię zapasową prezydenta i rząd sterowany radiem.
  17. a jeślli chodzi o okablowanie i wzmocnienie u mnie to postawiłem na Phonocar (wzm PH 4600 i Pro Tech z przodu) i sie nie zawiodłem :mrgreen:
  18. jutro zerkne to może coś się wymyśli i ci pomoge i dzieki za foto
  19. to dobrze że nie mam konta w citybanku, jeszcze by mi kaske by przepieprzyli :mrgreen: a tak na serio, widzieliście nowy model I Pod'a (ups coś nie poszło trzeba kliknąć na fotke i sie otworzy)
  20. ups to sorka, nie przyglądałem się mu z bliska, jakbym coś wiedział to dam znać, a ja mam jeszcze małą prośbe, z tego co wiem to na filtrze przeciwpyłkowym powinna być taka rynienka http://www.etka.auto2.ru/au/A4/1995/156/56/1751630/#5 poz.nr5, która odprowadza wode z poszybia i u mnie jej nie ma :roll: i woda leci mi do auta, przydało by mi sie jakies real foto tego bo trza poszukać, i jak byś miał coś pod ręką to był bym wdzieczny, z góry dzieki i powodzenia w wentylatorem
  21. Mam Alpine 9847R i czerwone podświetlenie naprawde daje rade, wiec pięknie sie komponuje z resztą poświetlenia , a radyjko ktore dla mnie naprawde pięknie gra to tylko Clarion...748, i kolor można ładny dobrać 8)
  22. chodzi Ci o ten co chodzi podczas pracy silnika, z tego co wiem jest on na wisku więc bedziesz musiał chyba całe wisko wymienić, a czy da sie to zrobić bez rozbierania przodu to nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.