Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    co do szumów to u mnie na ten przyklad wziełem rozebrałe drzwi i troche podociskałem ramy okienne(poluzwałem, docisnełem do środka i dokręciłem) i dużo pomogło.
  2. a jak tam filterek paliwa, powietrza??
  3. dark79 odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    dokładnie, jak nie masz jeszcze min szerokosci tarcz to przetoczenie (max 10pln za tarcze), i powinno grac
  4. mi nawet po takim czymś nie skrzypi
  5. dark79 odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    mała uwaga, jak nie chcesz zapowietrzyc układu to polecam klucz francuski, przed odkręceniem zacisku zakręcasz klucz na przewodzie gumowym i powietrze nie dostaje sie do układu, a jezeli kolega Viking napisał to wyżej to sorka, ale takiego wykładu to nie chce mi się czytać, mam go w książce
  6. że niby jak :?: :?: pragnienie i Sprite
  7. moze to byc koncowka drazka,najlepiej jechac na trzepak to wszystko ci wyjdzie co i jak
  8. wiec tak, ściągasz boczek drzwi, na wysokości panelu od lusterek ale od środka boczku powinna byc taka pianka, odklejasz ja ostrożnie, i włśnie tam powinieneś zobaczyć sterownie od lusterek, a ściąga się w go w dół,ale zaraz zaraz, chcesz wyciągnąć samo sterowanie lusterek czy całą tą rączke za którą się zamyka drzwi, jak całą rączke to też musisz się dostać od środka i tam są jakieś śrubki mocujące jeszcze tą rączke do boczku, jak porozkręcasz to delikatnie podważają ją do góry, jeszcze powinna siedzieć na zatrzaskach które mozna połamać :neutral: ale zawsze można później na klej ją wziąć, no to powodzenia
  9. nie wiem czy sie da ją sciągnąć, ale odchylic i napchać smaru i powinno pomóc
  10. pod półosią, wachaczu z jednej strony masz tuleje a z drugiej sworzeń wiec chodzi mi o ten sworzeń który zakryty jest gumą
  11. no to nie mostkuj tych wyjść śrdkowych i powinno być git, w instrukcji nie masz jak powinno wyciągnąć jeden kanał ??
  12. z tego co wiem to trzeszczy na sforzniu (lub sworzniu) a nie na tulei, wiec trzeba sie dostać pod gumową osłone i proponuje jakiś smar a nie środki typu WD, nawciskać smaru ile wejdzie i powinno być
  13. dark79 odpowiedział(a) na adamooo temat w Audi A4 B5
    też o tym myśle, widziałem jakies na allegro okrągłe halogeny, srednica ok 70 mm, małe rezanko z kratkami w zdeżaku i powinno być git
  14. no niby tak ale przecież są sprężyny które trzymają klocek w zacisku i nie powinien się ruszać czy latać w zacisku
  15. no ale jak ma sie piszczenie klocków do pomalowanych zacisków ściągnij klocki, przetrzyj na betonie lub asfalcie i powinno pomóc na piszczenie :mrgreen:
  16. najczęsciej w TESCO, najtaniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale może w Biedronce jest jeszcze taniej :mrgreen: :mrgreen:
  17. UWAGA Oszustki! Nie wiem, czy robicie tez zakupy w marketach, ale te informacje moga sie przydac. Chce Was ostrzec przed tym, co moze sie przydarzyc szczególnie mezczyznom. Padlem ofiara przebieglych oszustek Zdazylo mi sie to w TESCO, ale moglo w innym markecie i komus innemu. Oszustki dzialaja nastepujaco: Dwie ladne dziewczyny kolo 20-tki przychodza do waszego samochodu, kiedy ladujecie zakupy do bagaznika. Zaczynaja myc szyby a piersi im doslownie wyskakuja z bluzek. Kto by nie popatrzyl? Jak im podziekujecie i zaproponujecie pieniadze za wykonana prace, odmówia i poprosza, by je lepiej podrzucic do nastepnego TESCO. Jezeli sie zgodzicie, obie usiada na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy sie zaczna sie nawzajem piescic. Nastepnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera sie do lodzika. W tym czasie druga kradnie kase z Waszego portfela. Ja zostalem wlasnie tak okradziony w zeszly czwartek, piatek, sobote i dwa razy w poniedzialek (wczoraj nie bylem na zakupach bo nie mialem czasu)!"
  18. dark79 odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    weż rozbierz zacisk na częsci pierwsze, wykręć go z auta, wyciąg tłoczek, sprawdz jego stan, ewentualnie przeczyść, sprawdz jak działa dzwignia od ręcznego, wkręć go z powrotem do konca, załóż do auta, odpowietrz układ i sprawdzaj jak działa, czy odbiija po naciśnięciu hamulca. w sumie sam nie powinien wychodzić ze środka
  19. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    spox, u mnie to samo , rezerwa i inne pierdoły piszczy a ze światłami nic, patrzyłem ale narazie dałem sobie spokój, jak wyciągłem deske i z powrotem włożyłem to nawet działało, max 2 dni a potem "echo", bedzie cieplej bedziemy działać :mrgreen:
  20. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    może poprostu żaróweczki się spaliły, u mnie słabo świeciły bo na płytce drukowanej jakiś taki nalocik sie zrobił, troche czyszczenia i świeci jak nowy
  21. dark79 odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    rozbierz zacisk i zobacz w jakim stanie jest tłoczek, przeczyść rozruszaj, może tłoczek ma wżery i nie odbija, nie ma rady, autko do góry i robimy, a tak pozatym czy odwiedziłeś NEWBIE :?: :?:
  22. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ale co dokładnie nie świeci, podświetlenie przycisków czy wyświetlacze, jak nie świeci to nie działa czy działa tylko że nie śiweci?? opisz dokładniej. A i mam pyt. odwiedziłeś NEWBIE :?: :?:
  23. przed założeniem alsów weż zaciski porządnie wyczyść, tarcze tez, jak masz dojście to mozesz nawet wypiaskować, po czyszczeniu powinny być powiedzmy ze srebne, wydaje mi sie ze nawet by to pasiło do srebnej furki, a jak Ci się nie spodoba to jaksą farbka i na przód,np na czerwono :mrgreen: :mrgreen:
  24. mam pytanko chlopaki, po ile kupiliscie te ringi :?: :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.