Treść opublikowana przez dark79
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
co do szumów to u mnie na ten przyklad wziełem rozebrałe drzwi i troche podociskałem ramy okienne(poluzwałem, docisnełem do środka i dokręciłem) i dużo pomogło.
-
Falujące obroty na biegu jałowym.....
a jak tam filterek paliwa, powietrza??
-
Blokujacy hamulec
dokładnie, jak nie masz jeszcze min szerokosci tarcz to przetoczenie (max 10pln za tarcze), i powinno grac
-
pedal sprzęgła
mi nawet po takim czymś nie skrzypi
-
Blokujacy hamulec
mała uwaga, jak nie chcesz zapowietrzyc układu to polecam klucz francuski, przed odkręceniem zacisku zakręcasz klucz na przewodzie gumowym i powietrze nie dostaje sie do układu, a jezeli kolega Viking napisał to wyżej to sorka, ale takiego wykładu to nie chce mi się czytać, mam go w książce
-
pedal sprzęgła
że niby jak :?: :?: pragnienie i Sprite
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
moze to byc koncowka drazka,najlepiej jechac na trzepak to wszystko ci wyjdzie co i jak
-
panel regulacji lusterek
wiec tak, ściągasz boczek drzwi, na wysokości panelu od lusterek ale od środka boczku powinna byc taka pianka, odklejasz ja ostrożnie, i włśnie tam powinieneś zobaczyć sterownie od lusterek, a ściąga się w go w dół,ale zaraz zaraz, chcesz wyciągnąć samo sterowanie lusterek czy całą tą rączke za którą się zamyka drzwi, jak całą rączke to też musisz się dostać od środka i tam są jakieś śrubki mocujące jeszcze tą rączke do boczku, jak porozkręcasz to delikatnie podważają ją do góry, jeszcze powinna siedzieć na zatrzaskach które mozna połamać :neutral: ale zawsze można później na klej ją wziąć, no to powodzenia
-
PISZCZY TRZESZCZY PRZY SKRECANIU ITP
nie wiem czy sie da ją sciągnąć, ale odchylic i napchać smaru i powinno pomóc
-
PISZCZY TRZESZCZY PRZY SKRECANIU ITP
pod półosią, wachaczu z jednej strony masz tuleje a z drugiej sworzeń wiec chodzi mi o ten sworzeń który zakryty jest gumą
-
WZMACNIACZ - BLAUPUNKT GTA 2
no to nie mostkuj tych wyjść śrdkowych i powinno być git, w instrukcji nie masz jak powinno wyciągnąć jeden kanał ??
-
PISZCZY TRZESZCZY PRZY SKRECANIU ITP
z tego co wiem to trzeszczy na sforzniu (lub sworzniu) a nie na tulei, wiec trzeba sie dostać pod gumową osłone i proponuje jakiś smar a nie środki typu WD, nawciskać smaru ile wejdzie i powinno być
-
halogeny do 95rocznika..
też o tym myśle, widziałem jakies na allegro okrągłe halogeny, srednica ok 70 mm, małe rezanko z kratkami w zdeżaku i powinno być git
-
ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?
no niby tak ale przecież są sprężyny które trzymają klocek w zacisku i nie powinien się ruszać czy latać w zacisku
-
ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?
no ale jak ma sie piszczenie klocków do pomalowanych zacisków ściągnij klocki, przetrzyj na betonie lub asfalcie i powinno pomóc na piszczenie :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
najczęsciej w TESCO, najtaniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale może w Biedronce jest jeszcze taniej :mrgreen: :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
UWAGA Oszustki! Nie wiem, czy robicie tez zakupy w marketach, ale te informacje moga sie przydac. Chce Was ostrzec przed tym, co moze sie przydarzyc szczególnie mezczyznom. Padlem ofiara przebieglych oszustek Zdazylo mi sie to w TESCO, ale moglo w innym markecie i komus innemu. Oszustki dzialaja nastepujaco: Dwie ladne dziewczyny kolo 20-tki przychodza do waszego samochodu, kiedy ladujecie zakupy do bagaznika. Zaczynaja myc szyby a piersi im doslownie wyskakuja z bluzek. Kto by nie popatrzyl? Jak im podziekujecie i zaproponujecie pieniadze za wykonana prace, odmówia i poprosza, by je lepiej podrzucic do nastepnego TESCO. Jezeli sie zgodzicie, obie usiada na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy sie zaczna sie nawzajem piescic. Nastepnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera sie do lodzika. W tym czasie druga kradnie kase z Waszego portfela. Ja zostalem wlasnie tak okradziony w zeszly czwartek, piatek, sobote i dwa razy w poniedzialek (wczoraj nie bylem na zakupach bo nie mialem czasu)!"
-
Blokujacy hamulec
weż rozbierz zacisk na częsci pierwsze, wykręć go z auta, wyciąg tłoczek, sprawdz jego stan, ewentualnie przeczyść, sprawdz jak działa dzwignia od ręcznego, wkręć go z powrotem do konca, załóż do auta, odpowietrz układ i sprawdzaj jak działa, czy odbiija po naciśnięciu hamulca. w sumie sam nie powinien wychodzić ze środka
-
sygnał od swiateł
spox, u mnie to samo , rezerwa i inne pierdoły piszczy a ze światłami nic, patrzyłem ale narazie dałem sobie spokój, jak wyciągłem deske i z powrotem włożyłem to nawet działało, max 2 dni a potem "echo", bedzie cieplej bedziemy działać :mrgreen:
-
climatronic
może poprostu żaróweczki się spaliły, u mnie słabo świeciły bo na płytce drukowanej jakiś taki nalocik sie zrobił, troche czyszczenia i świeci jak nowy
-
Blokujacy hamulec
rozbierz zacisk i zobacz w jakim stanie jest tłoczek, przeczyść rozruszaj, może tłoczek ma wżery i nie odbija, nie ma rady, autko do góry i robimy, a tak pozatym czy odwiedziłeś NEWBIE :?: :?:
-
climatronic
ale co dokładnie nie świeci, podświetlenie przycisków czy wyświetlacze, jak nie świeci to nie działa czy działa tylko że nie śiweci?? opisz dokładniej. A i mam pyt. odwiedziłeś NEWBIE :?: :?:
-
ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?
przed założeniem alsów weż zaciski porządnie wyczyść, tarcze tez, jak masz dojście to mozesz nawet wypiaskować, po czyszczeniu powinny być powiedzmy ze srebne, wydaje mi sie ze nawet by to pasiło do srebnej furki, a jak Ci się nie spodoba to jaksą farbka i na przód,np na czerwono :mrgreen: :mrgreen:
-
Jak założyć te chromowane ramki do zegarów...jak je rozłożyć
do jakiej mniej wiecej ceny zszedl ??
-
Jak założyć te chromowane ramki do zegarów...jak je rozłożyć
mam pytanko chlopaki, po ile kupiliscie te ringi :?: :?: