Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. a może poprostu radyjko padło, jest jeszcze ewentualnoć ze może jak sie coś zablokowało to trzeba oprócz karty jakis kodzik wbić, trzeba sie popytać w punktach gdzie radyjka naprawiają
  2. dark79 odpowiedział(a) na piurko temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nowy :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z nadmiaru precy troche mi sie poj.....ło, sorka :mrgreen: :mrgreen:
  3. wszystko ładnie ale ta dwururka z tyłu wymaga najmniej polerki i bedzie gicioch
  4. dark79 odpowiedział(a) na piurko temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    witam nowego klubowicza
  5. w kazdym turbo masz łapatki :mrgreen: a chodziło mi o kierownice spalin dokładnie
  6. wierz mi że pasują idealnie bez przeróbek
  7. a nie lepiej do pierwszego odcięcia i zmiana biegu, wskocz na autostrade i gaz do podłogi na każdym biegu oprócz 1ki :mrgreen: :mrgreen: jak kupiłem auto to była tragedia, 3000 i mi auto muliło, jakies dziwne odcięcia podczas wyprzedzania, wszyscy mi mówili, przepływka , N75, troche sie podłamałem, przepływke rozebrałem, wyczyściłem wacikami i benzyną, N75 przednuchalem powietrzem później WD40 w końcówki i podlanczanie i rozłanczanie,zaczoł płynnie chodzić, a na końcu łopatki od turbo, troche poruszałem i pomogło, jak narazie autko odżyło całkiem inna jazda, ale oczywiście czasami mu nie żałuje i je troche przeciągne
  8. ale jaki był błąd poduszki :?: :?: :?:
  9. z tego co pamiętam to Blaupunkt siedzi na doczych zatrzaskach,weż cielkiego pręta lub dwa i po bokach radia powinny być po dwie dziurki,powkładaj pręciki z jednej srtony ,radyjko powinno odpuścić i powinno delikatnie wyjść do przodu,z drugiej strony to samo i radyjko na wierzchu
  10. dokładnie, kolega się tym zajmuje i wie więcej
  11. zapraszam tutaj http://forum.tdi-tuning.pl/index.php
  12. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no ale Panowie, czy wychodzi jedna czy dwie to nie ma problemu chyba zadnego, spolerować albo coś ładnego dołożyć i bedzie git
  13. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    błędy skasujesz a przyczyna zostanie
  14. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dokładnie, jest jakiś błąd i ona to sygnalizuje, trzeba sprawdzić co ten błąd oznacza i to powinno w poszukiwaniu przyczyny
  15. Tak , chodzi o turbinke A kierownice zapiekają zazwyczaj jak uprawia się PSJ czyli piz*owaty Styl Jazdy.Od czasu do czasu warto przemuchac turbinke moja rada do turba, od spodu w turbo wchodzi dzwignia, wez jakąś żabke, w sensie klucz, i poruszaj troche tą dzwignią, dzwignia ta jest od łopatek ,może to coś pomoze, a co do N75, wyciąg go z furki, podłącz +12 i zobacz czy działa, jak się nie odzywa to jest padnięty
  16. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    rozrząd się kłania obowiązkowo i wszystkie rzeczy z nim związane, a potej jak kolega wyżej napisał, filtry i płyny
  17. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    na tych śrubach nie ma dużego luzu żeby aż tak kąt koła ustawiać, ale na dolnych wahaczach masz chyba możliwość cos poprawienia, są tam otwory i może trzeba przestawić i bedzie git
  18. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no niestetry musze cię rozczarować, ty u siebie mas AFN :mrgreen: :mrgreen: 1Z to typ silnika czyli TDI o mocy 90 KM a ty masz AFN bo masz 110 KM
  19. dark79 odpowiedział(a) na malinator temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a najlepsze to, że jako pomoc drogowa , ale jak jeździłem po japoni to już był luzik, tylko migacze z wycieraczkami mają też zamienione i zamiast migacza włanczałem wycieraczki :mrgreen:
  20. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no to jednak musisz wyciągnąć radyjko i tam powinny być dwie śrubki, odkręcasz i powinno zejść, a potem to już luzik
  21. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    o takie coś mi chodzi
  22. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no ja u siebie na początku to taką szczotke drucianą na wiertarke wziełem i do metalu, juz potym zabiegu rurki nawet fajnie wyglądały, potem wodny papierek 800 i coraz lepiej, a teraz to tylko cos jeszcze gładszego musze kupić i na lustro :twisted:
  23. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie tylko Wy macie ..... w swoim B4 tak mialem i teraz w A4 tez polerka fajek jest w drodze........... :twisted: a to przepraszam, w Ojcowej B4 też wypolerowałem, jakiego papieru uzywasz na końcu polerowania??
  24. dark79 odpowiedział(a) na malinator temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    da rade, mnie to chłopaki w Angli od razu na Transita dali, miałem szybki kurs po Londynie, ale po tygodniu to nawet juz wyprzedzalem bez problemu :mrgreen: :mrgreen:
  25. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ładnie końcóweczki wypolerować :mrgreen: :mrgreen: wyglada ładnie jak dla mnie,nie mam fotki ale postaram się jutro coś podwiesić, kolega Sprinter też ma ładnie wypolerowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.