Treść opublikowana przez dark79
-
manual Do Blaupumnkta rd Munchen 104??
a może poprostu radyjko padło, jest jeszcze ewentualnoć ze może jak sie coś zablokowało to trzeba oprócz karty jakis kodzik wbić, trzeba sie popytać w punktach gdzie radyjka naprawiają
-
Moje A4 avant
Nowy :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z nadmiaru precy troche mi sie poj.....ło, sorka :mrgreen: :mrgreen:
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
wszystko ładnie ale ta dwururka z tyłu wymaga najmniej polerki i bedzie gicioch
-
Moje A4 avant
witam nowego klubowicza
-
Przepływomierz ?
w kazdym turbo masz łapatki :mrgreen: a chodziło mi o kierownice spalin dokładnie
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
wierz mi że pasują idealnie bez przeróbek
-
Przepływomierz ?
a nie lepiej do pierwszego odcięcia i zmiana biegu, wskocz na autostrade i gaz do podłogi na każdym biegu oprócz 1ki :mrgreen: :mrgreen: jak kupiłem auto to była tragedia, 3000 i mi auto muliło, jakies dziwne odcięcia podczas wyprzedzania, wszyscy mi mówili, przepływka , N75, troche sie podłamałem, przepływke rozebrałem, wyczyściłem wacikami i benzyną, N75 przednuchalem powietrzem później WD40 w końcówki i podlanczanie i rozłanczanie,zaczoł płynnie chodzić, a na końcu łopatki od turbo, troche poruszałem i pomogło, jak narazie autko odżyło całkiem inna jazda, ale oczywiście czasami mu nie żałuje i je troche przeciągne
-
AIR BAG ?
ale jaki był błąd poduszki :?: :?: :?:
-
manual Do Blaupumnkta rd Munchen 104??
z tego co pamiętam to Blaupunkt siedzi na doczych zatrzaskach,weż cielkiego pręta lub dwa i po bokach radia powinny być po dwie dziurki,powkładaj pręciki z jednej srtony ,radyjko powinno odpuścić i powinno delikatnie wyjść do przodu,z drugiej strony to samo i radyjko na wierzchu
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
dokładnie, kolega się tym zajmuje i wie więcej
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
zapraszam tutaj http://forum.tdi-tuning.pl/index.php
-
koncowy tłumik w dieslu.
no ale Panowie, czy wychodzi jedna czy dwie to nie ma problemu chyba zadnego, spolerować albo coś ładnego dołożyć i bedzie git
-
CLIMATRONIC-AWARIA
błędy skasujesz a przyczyna zostanie
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
dokładnie, jest jakiś błąd i ona to sygnalizuje, trzeba sprawdzić co ten błąd oznacza i to powinno w poszukiwaniu przyczyny
-
Przepływomierz ?
Tak , chodzi o turbinke A kierownice zapiekają zazwyczaj jak uprawia się PSJ czyli piz*owaty Styl Jazdy.Od czasu do czasu warto przemuchac turbinke moja rada do turba, od spodu w turbo wchodzi dzwignia, wez jakąś żabke, w sensie klucz, i poruszaj troche tą dzwignią, dzwignia ta jest od łopatek ,może to coś pomoze, a co do N75, wyciąg go z furki, podłącz +12 i zobacz czy działa, jak się nie odzywa to jest padnięty
-
co wymienic?
rozrząd się kłania obowiązkowo i wszystkie rzeczy z nim związane, a potej jak kolega wyżej napisał, filtry i płyny
-
pion kola?
na tych śrubach nie ma dużego luzu żeby aż tak kąt koła ustawiać, ale na dolnych wahaczach masz chyba możliwość cos poprawienia, są tam otwory i może trzeba przestawić i bedzie git
-
koncowy tłumik w dieslu.
no niestetry musze cię rozczarować, ty u siebie mas AFN :mrgreen: :mrgreen: 1Z to typ silnika czyli TDI o mocy 90 KM a ty masz AFN bo masz 110 KM
-
A to moje A4
a najlepsze to, że jako pomoc drogowa , ale jak jeździłem po japoni to już był luzik, tylko migacze z wycieraczkami mają też zamienione i zamiast migacza włanczałem wycieraczki :mrgreen:
-
climatronic
no to jednak musisz wyciągnąć radyjko i tam powinny być dwie śrubki, odkręcasz i powinno zejść, a potem to już luzik
-
koncowy tłumik w dieslu.
o takie coś mi chodzi
-
koncowy tłumik w dieslu.
no ja u siebie na początku to taką szczotke drucianą na wiertarke wziełem i do metalu, juz potym zabiegu rurki nawet fajnie wyglądały, potem wodny papierek 800 i coraz lepiej, a teraz to tylko cos jeszcze gładszego musze kupić i na lustro :twisted:
-
koncowy tłumik w dieslu.
nie tylko Wy macie ..... w swoim B4 tak mialem i teraz w A4 tez polerka fajek jest w drodze........... :twisted: a to przepraszam, w Ojcowej B4 też wypolerowałem, jakiego papieru uzywasz na końcu polerowania??
-
A to moje A4
da rade, mnie to chłopaki w Angli od razu na Transita dali, miałem szybki kurs po Londynie, ale po tygodniu to nawet juz wyprzedzalem bez problemu :mrgreen: :mrgreen:
-
koncowy tłumik w dieslu.
ładnie końcóweczki wypolerować :mrgreen: :mrgreen: wyglada ładnie jak dla mnie,nie mam fotki ale postaram się jutro coś podwiesić, kolega Sprinter też ma ładnie wypolerowane