Treść opublikowana przez dark79
-
klasy predkosci opon
Mam takie na aucie , a moje auto jakby nie patrzeć nie wygląda na ciężarówke ale diesel :mrgreen: :mrgreen: powiedzmy że pół-ciężarówka :mrgreen:
-
Skórzana tapicerka
Zapraszam kolege do NEWBIE
-
Stukanie podczas ruszania na skręconych kołach
nie wiem czy widziałeś zawieche w A4, ale tam zwrotnica chodzi na 4rech wahaczach :mrgreen:
-
klocki hamulcowe
oj z wódką też różnie bywa, a co do dziewczyn to się zgadza, chociaz słowaczki też są dobre :mrgreen: :mrgreen: a co do klocków, znajdz troche wolnego czasu i sam sobie wymień, naprawde niema nic w tym trudnego,a przynajmniej masz pewność że wszystko solidnie bedzie zrobione,a za 19 pln to ...............
-
wymiana filtrow klimatyzacji
filtr masz na podszybiu od strony pasarzera (w komorze silnika),sciągsz plastykowe podszybie po stronie lewej i tam widzisz taką rynienke,wyciągasz rynienke do siebie i pod nią jest filtr przeciwpyłkowy
-
WODA POD WYCIERACZKĄ..PO MYJCE LUB DESZCZU,...
wiec tak,ja też mam ten problem ale od strony pasażera, jak tylko zrobi sie porządne słońce wyciągam całą wykładzine ze środka, czyli siedzenia przednie plus tył, kanał środkowy(tam gdzie jest reczny) progi wewnętrzne i cała tapicerka na zew. bo od spodu jest gąbka która na bank jest ładnie nasiąknięta wodą, i suszenie, pewnie zostawie na słońcu cały długi weekend, a potem troche składania
-
Stukanie podczas ruszania na skręconych kołach
przegub zawnętrzny
-
głośniki w tylnej półce
dowolne byle byłyby okrągłe a orginalne obudowy janie wyglądają
-
głośniki w tylnej półce
z tyłu sa 16-tki, radio pewnie coś tam uciągnie ale nie zabardzo, nie masz obudów w tylnej półce?? te z ebaya są dobre,ale jak nie masz wyciętych otworów to pomyśl nad jakimiś 6" x 9" z maskownicami to przynajmniej cos sensownego zrobisz z dzwiękiem
-
Strefa Śmiechu
Idzie trzech głodnych kolesi przez las i nagle widzą chatkę z piernika. Zaczynają ją obgryzać i wtem wychodzi z domu baba jaga i mówi ze beda mogli zjeść ile chcą jeśli jeden z nich jej dogodzi.Baba była stara i brzydka dlatego ciągnęli losy. Ten który przegrał wchodzi a tu na łóżku leży baba jaga nago nogi szeroko a między nogami taki duży strup. Wziął go wyrwał rzucił za okno.Potem przez pół godziny pieprzył babe jage aż wreszcie zaczęła jęczeć z rozkoszy i powiedziała że mogą zjeść ile zechcą. Wytchodzi na zewnątrz do kolegów i mówi : -śmiało możecie jeść ile wam się spodoba Na co koledzy : -hehe my już się najedliśmy tą pizzą którą wyrzuciłeś przez okno
-
problem..
albo z filtra albo z chłodniczki olejowej(część nad filtren z czarnymi wężami), może pękł ten wspornik co na nim trzyma się filtr oleju, przy zmiannie filtru wypada sprawdzić czy ta śruba co na niej sie zakręca filtr dobrze trzyma, i najlepiej wykręcić i zmienić uszczelke pod tą chłodniczką.przynajmnie z tamtych rejonów coś leci, u mnie w dieslu terz mam tam zasmarkane ale nie aż tak,ostatnio robiłem zmiane i zmieniłem uszczelke nad ta chłodniczką, jak narazie nie leci
-
[B5 AFN] moje audi
bardzo fajna furka
-
[ALL B5] Założyć LPG?
Zapraszam kolege do NEWBIE
-
[ALL B5] A oto moje A4
Piękna jak moja
-
Samochod z Anglii jakie koszta.
z tego co sie orientuje to ściana grodziowa jest spawana lub zgrzewana, ile przróbka to nie wiem, ale poszukaj auta z kierą po normalnej stronie widziałem takie egzempalarze tam na miejscu i za dobrą kase,powodzenia w poszukiwaniu
-
[ALL] Jakie felgi
Panie Dzieju, piękne cacko
-
Blokujacy hamulec
wiec tak, jak chcesz wyciągnąć tłoczek to pobaw się troche dzwigienką od recznego i powinie sam wyskoczyć, a potem należy go wkręcić, do wkręcania uzywałem "rzabki" ale możesz wziąć i czym inny spróbować, kawałek płaskownika i szlifierka i można jakiś przyżądzik zrobić żeby o te krawędzie go spowrotem wkręcić.
-
[ALL B6] Jak wymontować tylny amortyzator ?
no widzisz ja mam blache za siedzeniami tylnymi to troche trudno by mi było sie przez nią przebijać :mrgreen: a ty masz rozkładane siedzenia to masz lepiej, albo i nie, nieważne, ja u siebie musze sciągnąć boczek tapicerki bagażnika i tam mam te śrubki od amorków.
-
Szarpie przodem przy hamowaniu A 4
zwykłe???takie tam byly???nie mozliwe :razz: możliwe możliwe, ja też mam zwykłe :razz:
-
[ALL B6] Jak wymontować tylny amortyzator ?
od strony bagażnika sciągasz tapicerke i wszytko bedziesz miał na widoku, odkręcasz z góry i zdołu amor i masz całą kolumne(sprężyna + amor) na ziemi, a tam sobie spokojnie rozkręcasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z lekkim posmakiem alkoholu :mrgreen: :mrgreen:
-
halogeny do 95rocznika..
idealnie :mrgreen:
-
WZMACNIACZ - BLAUPUNKT GTA 2
PROTECT jest po to że jak ci sie przewody głośnikowe zewrą albo jak bedzie mu za gorąco poprostu się wyłączy i wtedy bedzie się świeciło, podłączenia masz dobre, może poprostu trzeba troche poustawiać zeby ładnie razem zagrało.
-
Brak radia w A4 ?
albo 9847 gra jeszcze lepiej :mrgreen:
-
Wymiana szyby po wizycie u przypadkowego mechanika
zapraszam kolege do NEWBIE, a z tą szyba to totalna klapa, pewnie chłopak miał praktyki u mechanika i sie nie przyłożył, ja to jade do mechanika jak musze, mam niby zaufanego ale i tak biore dzień wolnego i stoje przy aucie, mam to gdzieś czy on to lubi czy nie, mam dosyć jazd za plastykami bo ktoś zapomniał coś tam założyć z powrotem.