Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. Mam takie na aucie , a moje auto jakby nie patrzeć nie wygląda na ciężarówke ale diesel :mrgreen: :mrgreen: powiedzmy że pół-ciężarówka :mrgreen:
  2. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Zapraszam kolege do NEWBIE
  3. nie wiem czy widziałeś zawieche w A4, ale tam zwrotnica chodzi na 4rech wahaczach :mrgreen:
  4. dark79 odpowiedział(a) na boom_mike temat w Układ Jezdny
    oj z wódką też różnie bywa, a co do dziewczyn to się zgadza, chociaz słowaczki też są dobre :mrgreen: :mrgreen: a co do klocków, znajdz troche wolnego czasu i sam sobie wymień, naprawde niema nic w tym trudnego,a przynajmniej masz pewność że wszystko solidnie bedzie zrobione,a za 19 pln to ...............
  5. filtr masz na podszybiu od strony pasarzera (w komorze silnika),sciągsz plastykowe podszybie po stronie lewej i tam widzisz taką rynienke,wyciągasz rynienke do siebie i pod nią jest filtr przeciwpyłkowy
  6. wiec tak,ja też mam ten problem ale od strony pasażera, jak tylko zrobi sie porządne słońce wyciągam całą wykładzine ze środka, czyli siedzenia przednie plus tył, kanał środkowy(tam gdzie jest reczny) progi wewnętrzne i cała tapicerka na zew. bo od spodu jest gąbka która na bank jest ładnie nasiąknięta wodą, i suszenie, pewnie zostawie na słońcu cały długi weekend, a potem troche składania
  7. przegub zawnętrzny
  8. dowolne byle byłyby okrągłe a orginalne obudowy janie wyglądają
  9. z tyłu sa 16-tki, radio pewnie coś tam uciągnie ale nie zabardzo, nie masz obudów w tylnej półce?? te z ebaya są dobre,ale jak nie masz wyciętych otworów to pomyśl nad jakimiś 6" x 9" z maskownicami to przynajmniej cos sensownego zrobisz z dzwiękiem
  10. Idzie trzech głodnych kolesi przez las i nagle widzą chatkę z piernika. Zaczynają ją obgryzać i wtem wychodzi z domu baba jaga i mówi ze beda mogli zjeść ile chcą jeśli jeden z nich jej dogodzi.Baba była stara i brzydka dlatego ciągnęli losy. Ten który przegrał wchodzi a tu na łóżku leży baba jaga nago nogi szeroko a między nogami taki duży strup. Wziął go wyrwał rzucił za okno.Potem przez pół godziny pieprzył babe jage aż wreszcie zaczęła jęczeć z rozkoszy i powiedziała że mogą zjeść ile zechcą. Wytchodzi na zewnątrz do kolegów i mówi : -śmiało możecie jeść ile wam się spodoba Na co koledzy : -hehe my już się najedliśmy tą pizzą którą wyrzuciłeś przez okno
  11. albo z filtra albo z chłodniczki olejowej(część nad filtren z czarnymi wężami), może pękł ten wspornik co na nim trzyma się filtr oleju, przy zmiannie filtru wypada sprawdzić czy ta śruba co na niej sie zakręca filtr dobrze trzyma, i najlepiej wykręcić i zmienić uszczelke pod tą chłodniczką.przynajmnie z tamtych rejonów coś leci, u mnie w dieslu terz mam tam zasmarkane ale nie aż tak,ostatnio robiłem zmiane i zmieniłem uszczelke nad ta chłodniczką, jak narazie nie leci
  12. bardzo fajna furka
  13. Zapraszam kolege do NEWBIE
  14. Piękna jak moja
  15. z tego co sie orientuje to ściana grodziowa jest spawana lub zgrzewana, ile przróbka to nie wiem, ale poszukaj auta z kierą po normalnej stronie widziałem takie egzempalarze tam na miejscu i za dobrą kase,powodzenia w poszukiwaniu
  16. Panie Dzieju, piękne cacko
  17. dark79 odpowiedział(a) na minek temat w Układ Jezdny
    wiec tak, jak chcesz wyciągnąć tłoczek to pobaw się troche dzwigienką od recznego i powinie sam wyskoczyć, a potem należy go wkręcić, do wkręcania uzywałem "rzabki" ale możesz wziąć i czym inny spróbować, kawałek płaskownika i szlifierka i można jakiś przyżądzik zrobić żeby o te krawędzie go spowrotem wkręcić.
  18. no widzisz ja mam blache za siedzeniami tylnymi to troche trudno by mi było sie przez nią przebijać :mrgreen: a ty masz rozkładane siedzenia to masz lepiej, albo i nie, nieważne, ja u siebie musze sciągnąć boczek tapicerki bagażnika i tam mam te śrubki od amorków.
  19. zwykłe???takie tam byly???nie mozliwe :razz: możliwe możliwe, ja też mam zwykłe :razz:
  20. od strony bagażnika sciągasz tapicerke i wszytko bedziesz miał na widoku, odkręcasz z góry i zdołu amor i masz całą kolumne(sprężyna + amor) na ziemi, a tam sobie spokojnie rozkręcasz
  21. z lekkim posmakiem alkoholu :mrgreen: :mrgreen:
  22. dark79 odpowiedział(a) na adamooo temat w Audi A4 B5
    idealnie :mrgreen:
  23. PROTECT jest po to że jak ci sie przewody głośnikowe zewrą albo jak bedzie mu za gorąco poprostu się wyłączy i wtedy bedzie się świeciło, podłączenia masz dobre, może poprostu trzeba troche poustawiać zeby ładnie razem zagrało.
  24. albo 9847 gra jeszcze lepiej :mrgreen:
  25. zapraszam kolege do NEWBIE, a z tą szyba to totalna klapa, pewnie chłopak miał praktyki u mechanika i sie nie przyłożył, ja to jade do mechanika jak musze, mam niby zaufanego ale i tak biore dzień wolnego i stoje przy aucie, mam to gdzieś czy on to lubi czy nie, mam dosyć jazd za plastykami bo ktoś zapomniał coś tam założyć z powrotem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.