Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. trzeba pobawić się w elektronika i rozebrać zegary od tyłu, tam jest płytka drukowana i cała elektronika od zegarów
  2. może padł stabilizator napięcia w zegarach
  3. zapraszam kolege do NEWBIE
  4. norma, klapka od wewnętrznego obiegu cyba się otwiera, mam coś podobnego u siebie
  5. witam i zapraszam do NEWBIE, a co kontrolki to podłączyć pod vag'a i zobaczyć co się dzieje, można z tym jeździć bez problemów
  6. zapraszam kolege do NEWBIE
  7. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    co do smrodu w aucie to zobacz czy masz wszystko szczelne przy silniku, czy cos czasem nie jest odkręcone, moze masz kolektor niedokręcony, ja na twoim miejscu poświęciłbym troche czasu i rozkręcił co sie da przy silniku i posprawdzał
  8. ja na rezerwie zrobiłem ok 160 km i jeszcze coś tam było ale bałem sie zapowietrrzyć układ paliwowy(diesel) wiec dolałem paliwo
  9. prawdopodobnie furka jest zamulona, sprubój ją przeciągnąc na trasie i biegi zmieniaj przy 4.5tyś obrotów u mnie troche pomogło, wcześniej to nawet mi przy 3 tyś sie wysypywał a teraz spokuj i ciągnie nawet nawet jak na moje oczekiwania
  10. ile nią jeżdzisz(w sensie jak długo)?? kto tym autem jeżdził wcześniej?? może kolega ma coś dłubnięte,mała diagnostyka i powinno coś wyjśc jeżeli coś jest nie tak
  11. z jednej strony wiesz co masz, jak kupisz używke to nie wiesz ile pojeździsz i do wymiany, ale coś za coś, na samym synchronizatorze pewnie się nie skończy
  12. już słyszałem , dobre, podobno autentyczne
  13. dokładnie, tam jest sprężarka od klimy
  14. termostat w układzie olejowym :?: :?:
  15. i to ma sens bo poduchy są olejowe
  16. nie zawsze oczywiście, ale ostatnio potrafiło ładnie przylać, ale to tylko jak furka troche postoi, a narazi enie jeżdze na długich trasach, do pracy mam ok 13km wiec myśle że to to.
  17. gorsze paliwo :?: :?: :?:
  18. dark79 odpowiedział(a) na iza123 temat w Układ Jezdny
    na ciepło?? znaczy się podgrzewałeś ??
  19. dark79 odpowiedział(a) na iza123 temat w Układ Jezdny
    ja jak bede wyminiał na nowe to mam zamiar wszystkie tak właśnie przesmarować, tylko się zastanawiam jaki smar wziąć molibdenowy (gęściejszy z grafitem) czy litowy ( taki rzadki)?? Ktoś wie ??
  20. napinacz od klimy chodzi cały czas z silnikiem, jak włączasz klime to na sprężarce jest elektromagnes i załancza klime, a może sprężarka sie kończy lub jak koleczy piszą pasek do wymiany bo pod obciążeniem się ślizga
  21. dark79 odpowiedział(a) na iza123 temat w Układ Jezdny
    co do zawiechy to zależy od dróg po jakich jeździsz, u nas w kraju to nie mamy dużego wyboru :mrgreen: wiesz o czym mówie, co do górnych wahaczy to końcówki mogą poprostu wypaść z wahaczy i tu zaczyna sie robić nieciekawie podczas jazdy, na jesień zlikwidowałem stuki a teraz znowu się odezwało i pewnie następne wahacze do wymiany :???:
  22. nie też ładnie pluje z tłumika a mam diesla, a co do zywotności tłumików to wydaje mi sie ze raczej chodzi tu o materiał zastosowany do ich produkcji a nie dokońca o wode
  23. a czy mozna wcisnąć tłoczek???? jak dla mnie to tylko prasą hydrauliczną wierz mi ze są sprytni co bez prasy to zrobią :???: Można potwierdzam widziałem to kiedyś na własne oczy :mrgreen: no to tylko pogratulować mechnikowi, zawsze można mieć nowe zaciski za frii
  24. dark79 odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    i cały czas wilgotna
  25. a czy mozna wcisnąć tłoczek???? jak dla mnie to tylko prasą hydrauliczną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.