Treść opublikowana przez dark79
-
który bezpiecznik jest od zegarów w a4
trzeba pobawić się w elektronika i rozebrać zegary od tyłu, tam jest płytka drukowana i cała elektronika od zegarów
-
który bezpiecznik jest od zegarów w a4
może padł stabilizator napięcia w zegarach
-
Pomocy!!czy to skrzynia:(
zapraszam kolege do NEWBIE
-
Przy włączeniu nawiewu coś (słychać) jakgdyby się odklejało?
norma, klapka od wewnętrznego obiegu cyba się otwiera, mam coś podobnego u siebie
-
Kontrolka AIR BAG ....
witam i zapraszam do NEWBIE, a co kontrolki to podłączyć pod vag'a i zobaczyć co się dzieje, można z tym jeździć bez problemów
-
kłopoty z silnikiem 1.8 125KM ADR 1996r +LPG
zapraszam kolege do NEWBIE
-
16l benzyny / 50 km! Pomocy!
co do smrodu w aucie to zobacz czy masz wszystko szczelne przy silniku, czy cos czasem nie jest odkręcone, moze masz kolektor niedokręcony, ja na twoim miejscu poświęciłbym troche czasu i rozkręcił co sie da przy silniku i posprawdzał
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
ja na rezerwie zrobiłem ok 160 km i jeszcze coś tam było ale bałem sie zapowietrrzyć układ paliwowy(diesel) wiec dolałem paliwo
-
słabo przyspiesza moja tdi
prawdopodobnie furka jest zamulona, sprubój ją przeciągnąc na trasie i biegi zmieniaj przy 4.5tyś obrotów u mnie troche pomogło, wcześniej to nawet mi przy 3 tyś sie wysypywał a teraz spokuj i ciągnie nawet nawet jak na moje oczekiwania
-
słabo przyspiesza moja tdi
ile nią jeżdzisz(w sensie jak długo)?? kto tym autem jeżdził wcześniej?? może kolega ma coś dłubnięte,mała diagnostyka i powinno coś wyjśc jeżeli coś jest nie tak
-
jaki jest koszt wymiany synchronizatora 5 biegu w audi a4
z jednej strony wiesz co masz, jak kupisz używke to nie wiesz ile pojeździsz i do wymiany, ale coś za coś, na samym synchronizatorze pewnie się nie skończy
-
Strefa Śmiechu
już słyszałem , dobre, podobno autentyczne
-
Klima, coś hałasuje po włączeniu
dokładnie, tam jest sprężarka od klimy
-
Jaką macie temperaturę oleju w silniku w 1.8 T ?
termostat w układzie olejowym :?: :?:
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
i to ma sens bo poduchy są olejowe
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
nie zawsze oczywiście, ale ostatnio potrafiło ładnie przylać, ale to tylko jak furka troche postoi, a narazi enie jeżdze na długich trasach, do pracy mam ok 13km wiec myśle że to to.
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
gorsze paliwo :?: :?: :?:
-
wahacze
na ciepło?? znaczy się podgrzewałeś ??
-
wahacze
ja jak bede wyminiał na nowe to mam zamiar wszystkie tak właśnie przesmarować, tylko się zastanawiam jaki smar wziąć molibdenowy (gęściejszy z grafitem) czy litowy ( taki rzadki)?? Ktoś wie ??
-
Klima, coś hałasuje po włączeniu
napinacz od klimy chodzi cały czas z silnikiem, jak włączasz klime to na sprężarce jest elektromagnes i załancza klime, a może sprężarka sie kończy lub jak koleczy piszą pasek do wymiany bo pod obciążeniem się ślizga
-
wahacze
co do zawiechy to zależy od dróg po jakich jeździsz, u nas w kraju to nie mamy dużego wyboru :mrgreen: wiesz o czym mówie, co do górnych wahaczy to końcówki mogą poprostu wypaść z wahaczy i tu zaczyna sie robić nieciekawie podczas jazdy, na jesień zlikwidowałem stuki a teraz znowu się odezwało i pewnie następne wahacze do wymiany :???:
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
nie też ładnie pluje z tłumika a mam diesla, a co do zywotności tłumików to wydaje mi sie ze raczej chodzi tu o materiał zastosowany do ich produkcji a nie dokońca o wode
-
bardzo słaby hamulec ręczny
a czy mozna wcisnąć tłoczek???? jak dla mnie to tylko prasą hydrauliczną wierz mi ze są sprytni co bez prasy to zrobią :???: Można potwierdzam widziałem to kiedyś na własne oczy :mrgreen: no to tylko pogratulować mechnikowi, zawsze można mieć nowe zaciski za frii
-
A4 1.9TDI pęknięta rura
i cały czas wilgotna
-
bardzo słaby hamulec ręczny
a czy mozna wcisnąć tłoczek???? jak dla mnie to tylko prasą hydrauliczną