Treść opublikowana przez dark79
-
Zbiornik wyrównawczy
poziom płynu w zbiorniku i oczywiście w całym układzie chłodzenia
-
[B5 ALL] Demontaż przednich lamp
no to zdeniu imponujesz mi, ja nie dałem rady bez sciągnięcia zderzaka tej dolnej, jak to zrobiłeś?? czy możesz zdradzic ta słodką tajemnice??
-
[B5 AFN] Miękki pedał hamulca
u mnie jest tez cos podobnego, ogółnie nie ma problemu z hamowaniem, chodzi jak trzeba, kiedys się zastanawiałem nad tym i nie wiem czy to nie ma czegos wspólnego z ABSem, ale to tylko takie moje gdybanie
-
juz drugi glosnik brzęczy
z przodu masz 13cm a z tyłu 16cm, poszukaj na forum, jest to wszystko opisane,zamykam
-
świecący "airbag" ??
podepnij pod vaga i zobacz błąd, obstawiam poduche kierownicy, z resztą poszperaj na forum było na ten temat duzo, zamykam
-
[B5 ALL] Demontaż przednich lamp
jedna od strony migacza a druda pod lampą , i trzeba sciągać zderzak żeby się dostać
-
OIL się swieci !!!
było na forum, poszukaj
-
plyn chlodniczy - rodzaje, mieszalnosc
OT: czuje się jak na wykładzie z Termodynamiki
-
Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego??
myśle ze odpowiedz znajdziesz na forum
-
[B5 AHU] Włączająca się kontrolka ABS?
moze podawać błędny sygnał na centralke od ABSu, podobno
-
Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego??
jeżeli tego wymaga to trzeba wymienić, jak jest dobre to nie trzeba
-
Jak zdemontować osłonę głośnika na tylniej półce sedan ?
trzeba całą półke wyciągnąć najlepiej, czyli przód półki do góry i do siebie
-
Domykanie szyb z kluczyka
to jest tak że w pierwszych wersjach komfortu nie było otwierania tylko domykanie, przetestowane na wielu A4kach z '95/'96, u mnie to samo,domyka a nie otwiera
-
Transmiter FM ?
używalem czegos podobnego przez jakiś czas i co do jakoście to podobna jak byś radia normalnego słuchał w sensie jakiejś stacji z mocnym sygnałem, wg mnie lepiej niż z kasetki bo też miałem i było czuć różnice
-
Co to jest i czemu tak brzydko wisi?
z włóknami w środku
-
Mandaciki panowie mandaciki
chcę wstąpić do policji :mrgreen:
-
pojemność zbiornika paliwa
potwierdzam, u ojca w B4 avant i oczywiście TDI wchodzi ładnie ponad 70 litrów :mrgreen: a u mnie w A4 niestety mniej
-
Tylne oparcie - demontaż
zeby wyciągnąć tylną kanape trzeba ściągnąć zagłówki, wyciągnąć te plastyki w których siedzą zagłówki, trzeba je mocno ciągnąć do góry, naprawde mocno, a potem kanapa do góry i luzik, a i od dołu siedzi na dwóch śrubach
-
Gdzie ten olej?
to jeszcze małe pytanko, jaki dokładnie półsysntetyk byś polecał??spróbować dalej na Shell Helix czy coś innego zalać??
-
Gdzie ten olej?
czyli wszy ok,mam zamiar zmienić na Mobila od germańskiego oprawcy i zobczymy co się bedzie działo
-
ostry zakret w lewo - kontrolka cieczy chlodzacej ??
sprawdz poziom płynu chłodzącego
-
Gdzie ten olej?
a jakiego shella lejesz, jeśłi mozna wiedzieć, bo ja chyba trafiłem na podróbe Helixa półsynteksa, po zalaniu przy pierwszym odpaleniu auta to przez jakeś 2sek słychać klekot który szybko znika, ale niestey się pojawił po zmianie oleju, wcześniej był minerał i nie było takiego efektu
-
TDI - Benzyna
a ja w sedanie
-
Moja niunia :)
bardzo ładna,fajne kółka :roll:
-
TDI - Benzyna
a teraz trudne słowo na dzisiaj :mrgreen: nic się nie dzieje między dieslem a etyliną, wszyscy jesteśmy wielką rodziną takie małe OT