Treść opublikowana przez dark79
-
Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?
napewno musisz posciagac plastykowe oslony slupkow, nastepnie raczki, oslony sloneczne i podsufitka powinna zejsc, a co do d*p, zaduzo uzywek a zamalo mozgu ale wiadomo dobra d*pa nie jest zla
-
Swiatło przeciwmgielne
no to moze nie w kazdym, ale z grupy VW/Audi tak jest,a dlaczego?? sam nie wiem
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
No nie wiem Panowie jak u Was, ale u mnie przy włączonych drogowych w ogóle nie gasną. Zresztą, troche byłoby to uciązliwe nocą np. zmieniając światła z drogowych na mijania, musiałoby minąc parę sekund zanim żarnik ksenonowy ponownie uzyska pełną jasność, przez co chwilowo bylibyśmy "ślepi". w tym przypadku chodzi o zarowke H4 w starych lampach Valeo, albo dlugie albo krotkie, ale przy zmanie lamp nalezy jakis przewodzik przepiac na inny pin przy wlaczniku i bedzie git
-
Moje A4 1,8T
bardzo udana Audiczka
-
Swiatło przeciwmgielne
dokladnie tak a nie inaczej
-
Swiatło przeciwmgielne
jak w kazdym aucie z zachodniej Europy przeciwmgielne jest tylko jedne, ale zobacz moze wystarczy wlozyc zarowke i powiekszyc w lampie otwor i bedziesz mial dwa
-
tylne kolumny
tylko Avant miał w tylnich drzwiach, sedany na tylnej półce ale wszystko zalezało od wersji wyposarzenia.u ciebie tył wyglada na dokładany
-
Złe odpalanie na rozgrzanym silniku !!!
a swiece kiedy wymieniales ??
-
Zmiana oleju
do baku i przepale sorka za OT
-
problem - włożenie kiery od Sline do 20V z 1996 roku
chodzi o to ze odpinasz aku na minute a potem wyciągasz poduche i nie ma prawa się zapalić
-
problem z wycieraczkami
zgadza sie, pełne obroty bedą bez problemu, spróbuj założyć inny przekaźnik
-
problem z wycieraczkami
zobaczyć czy są przejścia, może sie coś urwało w środku.
-
problem z wycieraczkami
pod kierownicą ale musisz sciągnąć plastykową obudowę, trzeba by było podmienić na inny i zobaczyć, a sprawdzałeś krańcówki w silniku, a co bezpieczników, to sprawdziłęś wszystkie czy tylko od wycieraczek??
-
problem z wycieraczkami
najpierw sprawdz bezpieczniki, potem silnik od wycieraczek a na końcu przkaźnik czsowy, a i do NEWBIE zapraszam
-
[All] Jaki alarm i blokadę ?
alarm - Seo Delphin, blokada - jaka kolwiek a co on takiego ciekawego potrafi ??
-
spadające obroty przy odkrecaniu korka do wlewu oleju
Standard nawet czasami może zgasnąć. nie może być, u siebie w dieslu odkręcam i luzik, obroty trzymają
-
jak czesto myjecie swoje auto?
myje kiedy sie ubrudzi albo jak nic nie widze przez szyby
-
zimne nie leci :(
było na forum, poszukaj
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
wszy ładnie i pięknie tylko do tego zawiasu to 17ki by się przydały
-
SPALANIE 10 l/100 pomocy
a te 115 to samym winodowsem ci zmienili czy coś skrobałeś z mechaniki, i jakie koszta takiej przyjemności, a spalanko to jak na 3.0 TDI
-
Synchronizacja pilota od alarmu i centralnego
podłącz się do różowej wtyczki która jest nad na pedałem sprzęgła, trzeba sciągnąć obudowe która jest nad nogami, są tam dwa przewody, wpinasz sie i powinno śmgać, zamek jest sterowany "-"
-
Strefa Śmiechu
Na międzynarodowej konferencji zastanawiają się co zrobić z ziemią w Czarnobylu. Mówi Ukrainiec: - Nie możemy zasadzić tam ziemniaków ani nie możemy paść tam krów. Na to odzywa się Polak: - Możemy zasadzić tytoń i na paczce papierosów napisać "ministerstwo ostrzega po raz ostatni..." > ========================= > ========================= > ========= Spotyka się pesymista z optymistą, pesymista mówi: - Mi to chyba nigdy nie stanie... Na to optymista: - Ale za to jak ładnie zwisa... > ========================= > ========================= > ========= Przychodzi ksiądz po kolędzie do rodziny Jasia i oczywiście zadaj Jasiowi standardowy zestaw pytań : - A ile masz lat? - Siedem... - A do kościółka chodzisz? - Chodzę... - Co niedziela? - Co niedziela... - Z całą rodziną? - Z całą... - A do którego? - Do Carrefoura.... > ========================= > ========================= > ========= Adwokat pyta swojego klienta: - Dlaczego chce się pan rozwieść ? - Bo moja żona cały czas szwenda się po knajpach! - Pije? - Nie, łazi za mną! > ========================= > ========================= > ========= Ojciec z synem handluja kartoflami po osiedlach. Zajezdzaja na podwórko i wołają " Kartofelki! Kartofelki! " Z drugiego pietra babeczka sie wychyla, ze chce. - Ile? - Cztery worki. - Synu idz - mowi ojciec. Na gorze babka pyta: Dobra. Ile place? - 200 zl. - Hmm, nie mam tyle, ale pan jest dorosly, mi tez niczego nie brakuje, moze seks? - Hmmm, wie pani, musialbym sie skonsultowac z tata. - Ale, no wie pan, przeciez pan jest dorosly, po co takie pytania? - Jednak wolalbym zapytac. - Ale dlaczego? - W zeszlym roku przejebalismy 8 ton. > ========================= > ========================= > ========= Idzie Polak i widzi rzygającego Murzyna (afroamerykanina!) opierajacego sie o drzewo. Podchodzi i pyta: - Co, wczoraj byla imprezka? - Tak... - I troche przesadziles? - Tak, tak... - Pewnie chcesz do domu? - O tak! - To chodz, podsadze cie... > ========================= > ========================= > ========= Małżeństwo siedzi przy obiedzie. Żona do męża: - Wiesz Stasiu, kiedy pomyślę, że nasze małżeństwo trwa już 25 lat, to ciepło mi się robi przy sercu. Mąż odpowiada: - Daj spokój Helena, po prostu cycek wpadł Ci do zupy... > ========================= > ========================= > ========= Rychu wrócił po pracy do domu. Zdjął buty, usiadł w fotelu i włączył TV. Po chwili woła do żony: - Przynieś mi piwo, bo zaraz się zacznie! Żona mruknęła coś pod nosem, ale piwo przyniosła. Rychu je wypił i ponownie woła: - Przynieś mi jeszcze piwo zanim się zacznie. Żona lekko podenerwowana, ale piwo przyniosła. Kiedy i druga butla była pusta , słychać głos z fotela: - Przynieś mi następne piwo bo już, już się może zacząć! Żona na to: - O nie! Wracasz po pracy, nie mówisz mi "dzień dobry", siadasz w fotelu, włączasz telewizor i tylko pijesz piwo! A ja ? Co ja mam za życie ?? Wracam po pracy do domu i muszę gotować, sprzątać, prać, zajmować się dziećmi. Robię tysiąc innych rzeczy i jeszcze mam ci piwo przynosić...?! Wtedy słychać glos z fotela: - No masz, zaczęło się... > ========================= > ========================= > ========= Wpada sąsiadka do sąsiadki. - Co Pani tak na czarno ?? - Mąż nie żyje. - A co się stało, wczoraj jeszcze kopał w ogródku. - No właśnie, a po południu poszliśmy na zakupy. W obuwniczym przymierzał buty.Jedna para, druga, dziesiąta. Mówię mu: "wybierz dokładnie"! Przyszliśmy do domu, wkłada je jeszcze raz i powiada: że dwa numery za ciasne !!! Nie zabiłaby pani ?!? > ========================= > ========================= > ========= Te, stary, dlaczego jesteś taki pobity ? - Powiedziałem żonie, że zrolowały jej się pończochy na nogach... - No i ? - No i okazało się, że ona nie miała na sobie pończoch.
-
Włącznik ogrzewania tylnej szyby
w środku włącznika jest układzik czasowy który po pewnym czasie grzania sam wyłancza ogrzewanie szybki i po naciśnieciu musi wrócić do góry, zapala się tylko lampka w włączniku, jak sam widzisz w środku masz przekaźnik, najlepiej by było jakbyś miał drugi włącznik na próbe, idz do sklepu motoryzacyjnego, kup włącznik sprawdz, jak bedzie hulać to zostaw jak nie to go oddaj, albo na jakiś szrot i weź na chwile na podmianke i zobacz, zobacz czy wogóle dochodzi jakies napięcie na włącznik, oczywiście po przekręceniu stacyjki
-
jakie auto do 17tys,zl.
i do tego w TDI i bedzie wniebowzięty
-
[1.9TDI] Moje Audi jest leniwe.. :-\
dla uściślenia widze dwa takie same zawory jeden zamocowany na przewodzie intercolera z tyłu siulnika przy ścianie grodziowej o nr 1H0 906 627 a drugi z przodu silnika blisko chłodnicy o nr 1H0 906 627 A więc który dokładnie to jest :?: :?: :?: u mnie w 1Z N75 jest sprzodu silnika niedaleko chłodnicy, i N75 u mnie wygląda inaczej, ten zawór ze zdjęcia jak dla mnie to jest zawór od EGR no ale może w AFN jest inaczej