Treść opublikowana przez dark79
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
może świece żarowe padły ??
-
Głuche stukanie???? co to pomóżcie??
może przegłub przy drążku kierowniczym, jak masz wszytkie wahacze dobre to tylko to pozostaje, albo coś z amortyzatorem, podjedż na trzepaki tam gdzie są robione przeglądy i powinno wyjść co jest nie tak
-
Synchronizacja pilota od alarmu i centralnego
większość alarmów ma funkcje centralnego zamka i pewnie wystrzczy troche pogmerać i bedzie smigało
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
panel miga bo pewnie gdzieś są popękane luty, albo cos sie dzieje z zasilaniem do panelu, a co do reszty, to nie wiem
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
a jak nie pomoże suszarka to do mikrofali , mały OT
-
[B5 1Z] ile oleju do 1Z
no dobra, castrola nie, ale jak mam możliwość od germańców przywież, to co , brac?? czy jednak mobil
-
Synchronizacja pilota od alarmu i centralnego
co do centralnego to trzeba go podpiąć pod alarm i bedzie śmigało a co do reszty to chyba się da ale trzeba imo zaprogramować czy cos takiego
-
A4 Assistance
dobry pomysł
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
ja jak swoje kupiłem to miałem wybite L i R czyli po naszemu lewa i prawa, i ni huhu nie pasowały inaczej
-
[ALL] Przepływomierz w TDI
ja swoją przepływke umyłem benzyną ekstrakcyjną , ale nie zalewałem tylko wziełem delikatnie jedną siatke sciągłem i wacikiem do uszu namoczonym wymyłem, a potem lutownica i wkleiłem siatke z powrotem
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
wiec tak, u mnie były orginalne na przegubach czyli bez śrub na wylot, kupiłem jakieś zamienniki i dokupiłem śruby, poskręcałem i jest git,moja rada kup dobre zamienniki i śruby 10ki z nakrętakmi samokontrującymi , napewno sobie poradzisz, do tego łącznika z przegubami pewnie klucz nr 16 bedzie Ci potrzeby do reszty zapewne 17, podnieś przód auta do góry, no chyba ze masz kanał lub podnośnik i wymieniaj.
-
metaliczny terkot w silniku
zdjęcie chyba jest jest od AFN jak się nie myle, w 1Z tam gdzie zaznaczyłeś jest poniżej elastyczny łącznik wydechu, moze się rozsypał i przy wiekszych obrotach wpada w rezonans, u sieie planuje jego wymiane bo cały wydech wpada w drgania a jak docisne ten łącznik to przestaje, i teraz mam pytanie czy można go dostać osobno czy musze kupić całą tą rure włącznie z katem ?? a i przy okazji pozdrawiam kolege ze Świdnicy
-
[B5 1,9 AFN] Podwyższenie obrotow biegu jalowego
w dieslu nie ma linki :mrgreen: ale z tego co wiem to mozna ale to chyba jest związane z dawka paliwa, moge się mylić, baskecior czy spanky powinni sie wypowiedzieć
-
gaśnic?
oby ci kiedyś nie poleciała pod pedał hamulca :twisted: :twisted:
-
Woda przy akumulatorze????
co do błędów to nie powinno nic być, odpiąć mase a za 2-3 min plus i bedzie git, nawet poducha się nie zaświeci, a potem podłączyć plus i po chwili mase i gicioch, a co do radia to normalka ze kod trza wbić
-
Woda przy akumulatorze????
wyciąg aku, wyciąg podstawe aku i zobaczysz spust
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
to swoim już leciałem 194 i nadal miał ochote, moze na max'a 200, i co z danymi z książki ??
-
Problemy z uruchomieniem A4
w benzynie to najwyżej kąt zapłonu możesz sprawdzić
-
szybki paruja.. dlaczego ??
no o to mi chodziło
-
szybki paruja.. dlaczego ??
a może poprostu masz obieg zamknięty włączony przy klimie
-
Strefa Śmiechu
Raport Janasa 1.Selekcja Kadry - powołałem najlepszych zawodników jakich ma Polska w tym momencie. Dowodem na to jest Bosacki, który został bohaterem naszej ekipy. Inni zawodnicy którzy się wyróżnili to: Mila - ani razu się nie przewrócił, Kosowski - wreszcie wpuścił koszulkę w spodnie, Giza i Gancarczyk - będący dobrymi duchami naszej ekipy i Grzesiu Rasiak - przez 10 min skutecznie wprowadzał chaos w szeregach rywali i naszej linii napadu, z czego mogła paść bramka. 2.Bank Informacji - swoich rywali mieliśmy rozpracowanych doskonale. Potwierdziło się na 100%, że Ekwadoru nie można lekceważyć, Kostaryka to najsłabszy zespół w naszej grupie a Niemcy to gospodarze tej imprezy. 3.Przygotowania fizyczne - przygotowani byliśmy świetnie. Potwierdzało się to przez pierwsze 15 minut każdego meczu. 4.Zamknięte treningi - ukrywanie przed rywalami naszej siły, a zwłaszcza rozgrywanie stałych fragmentów gry miało sens, gdyż 100% bramek na tych mistrzostwach zdobyliśmy właśnie po stałych fragmentach. 5.Analiza i taktyka - moja taktyka sprawdziła się doskonale. Nagłą zmianą systemu tuż przed mistrzostwami, pozornie dziwnymi roszadami w składzie, wystawianiem pomocników do napadu, a napastników do pomocy - wprawiłem w zakłopotanie naszych rywali. Zarzucając mi, że zbyt defensywnie ustawiałem zespół z jednym tylko napastnikiem odpowiem, że ja to widziałem inaczej. Mieliśmy po 3, 4 napastników w składzie i dziwię się, że nie strzeliliśmy bramek w pierwszych dwóch meczach. Chłopaki perfekcyjnie realizowali moje założenia, fakt, że nie grali na swoich pozycjach, ale zakładana wymienność pozycji potwierdziła się w wygranym w dobrym stylu meczu z Kostaryką, gdzie bramki zdobywał obrońca. Przecież tak się teraz gra na świecie. Jedyne czego żałuję, to że od początku nie wystawiłem Żurawskiego w obronie, Bąka w napadzie, Boruca na skrzydle a Kosowskiego na bramce. 6.Motywacja i podejście mentalne - uważam, że dobrze zmotywowałem chłopaków, co było widać po odwadze z jaką wychodzili na boisko i śpiewali hymn, po ich wybieganiu, chęci do gry, nie odpuszczaniu rywalowi w żadnym momencie. To nieprawda, że osłabiłem zespół mentalnie nie zabierając zawodników z charakterem i niepokornych, bo nie lubię sprzeciwu i się denerwuję, gdy ktoś ma inne zdanie ode mnie. 7.Wspólpraca z mediami - być może współpraca nie była idealna, ale ileż można odpowiadać na te same pytania. Przecież wszystko było widać gołym okiem. Nieprawda, że przerywałem dziennikarzom w połowie wypowiedzi, byłem po prostu błyskotliwy bo wiedziałem o co chcą spytać. A nawet jeśli nie wiedziałem, to przypuszczałem. Nieprawda, że się peszę, irytuję i wściekam, gdy zadają niewygodne pytania o skład i taktykę na mecz. Nie robię tego z dwóch powodów: po pierwsze nie będę zdradzał prasie całego świata naszej taktyki i kocepcji, po drugie: wymyślam ją 15 min przed ogłoszeniem składu na mecz. Na zakończenie tego punktu dodam, że bardzo zależało mi na dobrym wizerunku medialnym, czego dowodem wysyłanie na konferencje prasowe zawodników rezerwowych, fizjologa oraz naszego sympatycznego kucharza. Uważam, że nie mam sobie nic do zarzucenia i nie popełniłem błędów w przygotowaniach do mistrzostw świata. Z czystym sumieniem, pokornie i z nadzieją, że zostanie wydana obiektywna ocena mojej pracy, czekam na decyzję Zarządu Komisarycznego PZPN a zwłąszcza mojego przyjaciela Michała Listkiewicza. Paweł J.
-
Na wysokich obrotch jakby sie zatykało??? pomóżcie!!
jak nic tylko pod Vag'a i zobaczyć błędy silnika
-
ciężka praca hamulcy
w dieslu jest pompa która wytwarza podciśnienie, jak jest w benzynie to nie wiem, a co do diesla, czasami wystarczy w pompe wymienić jakiś tam plastyk który się wyciara i dalej wszystko smiga, a co do N75 to chyba raczej nie ma nic wspólnego juz szybciej z EGR
-
Nawiem na pace
jeszcze nigdy z tyłu w A4 nie jechałem :mrgreen:
-
Gdzie znajduje się antena?
i tam sie znajduje, potwierdzone