Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    czy delikatne szarpanie silnikiem po odpaleniu nazywasz kaprysem
  2. dark79 odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    z tego co tam kiedyś zauważyłem to ona chyba jest przykręcona po bokach, a swoją drogą to ciekawe ze przerdzewiała, jakby tam jakaś wilgoć była, u mnie to tylko brudna,ani śladu rudej
  3. dark79 odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    cudo, piękna Audiczka
  4. dark79 odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    może byc ciężko z tą rurą bo jak sie nie myle to na niej właśnie od dołu siedzi chłodnica, ale zawsze moge sie mylić, na podnośnik i trzeba parzeć co się dzieje przy odkręcaniu
  5. NA SWIECIE : Szanowny kolego, długo nie widzieliśmy się! U NAS : Kopę lat, ku**a mać! - -------- NA SWIECIE : Pan to jest bardzo wykształcony. U NAS : Co za pedał. - -------- NA SWIECIE : Nie zauważył pan wszystkich aspektów umowy. U NAS : Pie**olony ślepiec. - -------- NA SWIECIE : Pan raczy żartować. U NAS : Po**bało cię? - -------- NA SWIECIE : Nie, nie ma pan racji. U NAS : Ch*j ci w d*pę. - -------- NA SWIECIE : Dane które posiadacie nie odpowiadają faktom. U NAS : Nie pie**ol! - -------- NA SWIECIE : Pana sekretarka jest bardzo sympatyczna. U NAS : Posuwasz ją ? - -------- NA SWIECIE : Smacznego. U NAS : Udław się ch**u. - -------- NA SWIECIE : Jaka funkcje pełni ten pan w firmie? U NAS : Co to za fi*t? - -------- NA SWIECIE : Chwilowo nie jesteśmy zainteresowani reklama. U NAS : Na ch*j mi reklama. - -------- NA SWIECIE : Wydaje mi sie, ze z jego zdaniem nie musimy się liczyć. U NAS : Pier**lić go. - -------- NA SWIECIE : Ten projekt jest łatwy do zrealizowania. U NAS : Z palcem w d*pie. - -------- NA SWIECIE : To niemożliwe. U NAS : Takiego wala. - -------- NA SWIECIE : Chwilowo nasza firma nie prosperuje najlepiej. U NAS : Jesteśmy w gównie. - -------- NA SWIECIE : Pan jest bardzo ostrożnym rozmówca. U NAS : Dyplomata je**ny. - -------- NA SWIECIE : Dlaczego nie zgadzacie się na dalsza współprace? U NAS : Poj**ało was? - -------- NA SWIECIE : Rozwój sytuacji na rynku nie idzie w pomy?lnym kierunku. U NAS : Jest chu**wo. - -------- NA SWIECIE : To wpływowi panowie. U NAS : Same ku**sy. - -------- NA SWIECIE : Ten pan nie ma znaczących kontaktów. U NAS : Może mi zrobić łaskę. - -------- NA SWIECIE : Dziękuje! U NAS : (Wyraz nie istnieje) Św. Mikołaj przybywa do Etiopii, - Dlaczego te dzieci są takie chude? - Bo nic nie jedzą... - Nie jedzą?? To nie dostaną prezentów! Dwoje gejów odstawia szermierke na penisy. W pewnym momencie jeden z nich zostaje TRAFIONY! Upada na ziemie. Wypina dupe do góry i wola: -DOBIJ MNIE DOBIJ!!! Klatka schodowa. Wchodzący na górę człowiek widzi małą dziewczynkę, która stoi pod czyimiś drzwiami i usiłuje dosięgnąć dzwonka. - Poczekaj, dziecko, pomogę ci! - mówi facet i naciska dzwonek. Na to dziewczynka: - Nie wiem, jak pan ale ja teraz spierdalam! Przyszedł facet do burdelu - Dzień dobry, chcialbym zamówić sobie panienkę. - Proszę, tu jest cennik - mowi burdelmama. - Ale ja nie mam tyle pieniędzy... - Niech pan pokaże ile ma. - ... - Uuuu, za tą forse to żadnej panienki pan nie dostanie, jedynie może być pan Marian - No jak ma być to niech będzie - odparl facet. Zeszli do kotlowni, do palacza Mariana - Panie Marianie, klient do pana! Pan Marian odstawil wiadro z węglem, szufle, zdjąl spodnie i wypiął się w strone klienta. Klient spojrzał z niesmakiem na brudnego tlustego i zarośniętego Mariana, próbuje się do niego dobrać, ale nie bardzo wie jak. Mówi więc: - Ty, może byś mi pomógł? Na co Marian odwrócił głowę, wypluł papierosa, zatrzepotał rzęsami i powiedział ochrypłym basem: - KOCHAM CIę... przychodzi jezus do apostolow a tam impreza dziwki jedzenia wino, jezus sie pyta - a skad wzieliscie na to pieniadze- a swiety piotr - judasz cos sprzedal STRASZNY!!!!: zona robi mezowi loda i co chwila wychodzi do kuchni. maz sie w koncu pyta- po co wychodzisz?? a ona na to- bo masz tyle sera pod napletem ze musze bulka przegryzac Rozmawiaja dwie prostytutki: - Kupiłam se skunksa. Wiesz jak dobrze robi minetę?! - A co ze smrodem? - pyta druga. - A nic przez pierwsze 3 dni rzygał aż się przyzwyczail!
  6. może thorsen troche się zagotował ale napewno sprzęgło się zagrzało
  7. kup przejściówke antenową i bedzi git, w każdym sklepie z sprzętem car audio powinni mieć
  8. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    To najpierw........a potem taki filc na wiertarkę i pasta do polerowania kwasówki i wychodzi efekt chromu.........można się przejrzeć. zgadza sie ale na jak dlugo??pewnie po tygodniu znowu bedzie przydymiona koncówka na czarno :razz: końcówki rur to nawet po 10km są delikatnie czarne,ale w niczym to nie przeszkadza, szmatka i 5 sekund i jest git troche sadzy nie zaszkodzi :razz:
  9. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    szczotka druciania na wiertarke plus papier wodny 800 i 1200
  10. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no to i ja się pochwale moim kranem
  11. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    tylnych lamp :?: :?: :?:
  12. dark79 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    zapraszam kolege do NEWBIE, a co do problemu to sprubój jeszcze raz odpiąć (obie klemy) aku na 30 min i podłącz z powrotem, może coś pomoże
  13. Byli sobie stary facet i baba. Pewnego dnia babie zachciało się seksić, no więc czyni zaloty, cuda nie widy, żeby zaciągnąć go do łóżka. A on nic. No to baba idzie do lekarza, i mówi: - Panie, doktorze, ja chcę a on nie. Co robić?! - Spokojnie, mam na to sposób. Na minutę przed tym zanim pani mąż wróci do domu, niech pani zdejmie gacie stanie tyłem do drzwi, pochyli się i wypnie tyłek, a zaraz obudzi sie w nim dzikie seksualne zwierze. Inaczej być nie może! No więc jak powiedział tak baba zrobiła. Wypięta czeka... no i w końcu styrany małżonek wraca z roboty, otwiera drzwi, patrzy i za***rdala ile sił w nogach do najbliższego baru. Przybiega, siada, zamawia setkę, pierwszą, drugą trzecią, itd. Już dwie butelki poszły a on chce jeszcze, no to barman na to: - Panie czemu pan tak pijesz, już trzecia butelka, no powiedz pan czemu? - Panie! Ja wracam styrany do domu po całym dniu pracy, wchodzę na piętro, otwieram drzwi... a tam troll, metr na półtora, szrama na pół pyska, broda do kolan i mu z mordy ślina cieknie...
  14. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    prawdopodobnie brak masy na lampie słabiej świecącej, sprawdz wtyczke, ewentualnie punkty masowe
  15. wypaiskuj z zewnątrz i bedziesz miał czysty a potem to juz polerka na lustro :mrgreen:
  16. zimne luty na płycie od pompy centralnego :mrgreen:
  17. zimne luty w pompie, miałem cos podobnego, otwierałem kluczem drzwi, cisza, tylko złapałem za klamke i otworzyłem drzwi, od razu sie otwierała się reszta, możesz to samemu zrobić jak masz umiesz się posługiwać lutownicą
  18. a może jakaś wtyczka jest odpięta od silniczka,odkręć schowek lub ten plastyk co jest pod kierownicą i przepatrz silniki które są przy klimatyzacji, może coś tam jest nie podłączone.
  19. mała rada , opuść szybe wcześniej , bedzie ci łatwiej dojść do linki od otwierania drzwi i wtyczek od luster i szybek,a i na górnych obrzeżach ma tylko po jednym malym wkręcie
  20. w sumie zimne poietrze u mnie to na max jakies 30 sek. i robi się chłodno a za chwile to naprwde zimno sprawdz moze masz jakieś błędy na klimie, ewentualnie może trzeba ją dobić,w sensie uzupełnić srodek chłodniczy
  21. czasami bywa tak ze czujniki sa zabrudzone i nie otrzymują zmiany impulsu od więca na kole (czy jak to tam sie nazywa), zobacz vagiem które koło i sprawdz.
  22. może ale przypadek strasznie dziwny, od razu po zalaniu oleju
  23. może kolega ma chłodzenie wodne, albo bardzo cicho słucha muzyki
  24. niby tak, ale pisze jak było a jest traz, auto stoi w tym samym garażu, a a jak odpalałem auto to ściągałem czapke :razz: może olej lepiej zostawał w szklankach zaworowych i był na tyle gęsty ze nie klekotały tak
  25. z doświadeczenia wiem ze mineralny pomoze, mam podobnie po zmianie na Shell 10W-40, jak odpalam po nocnym postoju to zaklekocze i spokuj, a na mineralnym nawet w zimie tak nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.