Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. nawet w garbusie widziłałem gaz, a co do ogrzewania parownika to chłopaki wzieli ciepło z oleju, troche pokombinowali i działa
  2. lampy nie są klejone, wyciąg lampe i rozbierz, sciągnij spinki ze szkła i powinno zejść, nie wycieraj odblasku tylko szkłol od środka wymyj, a potem poskładaj klocki i luzik
  3. to moze lekka ustawka na open'er'a??
  4. jak kupiłem furke to właśnie była osłona walnieta a teraz ma przegub do wymiany, wszystki zależy ile się tak jeździło
  5. a pod siedzeniem jest komp od ABS-u czy się myle
  6. zmień olej
  7. dark79 odpowiedział(a) na Strahd temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wszy bardzo fajnie ale ta kierownica nie potej stronie :mrgreen: upssss... spóźniłem się
  8. moze poidasz zakładanie było coś na chwile odłączone, podłącz pod vag'a i bedziesz wszystko wiedział
  9. wydaje mi się ze to tobie ma sie podobać a nie komu innemu, jak dla mnie są ładne i bym je brał
  10. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    u mnie tak samo jest czyli brak wyświetlacza na desce
  11. a zobacz czy masz FADER dobrze ustawiony, w sensie przód/tył
  12. widziłem jak koleś odbudował głośnik po lewej stronie bagażnika w miejsce otworu po takiej klapce,czy jak tam to sie nazywa, sciągną cały boczek w bagażniku i zabudował głośnik,po założeniu tapicerki nic nie widać oprócz głośnika a wzmak ma przykręcony do siedzeń
  13. czy zimny czy ciepły nie brzęczy, czasami jak wyciągne deske, rozłącze wtyczki i włoże z powrotem to sie odezwie na jeden dzień i potem cisza
  14. u mnie to samo,brak dzwięku przy zostawionych światłach, szukłam na desce ale nic nie zalazłem i sumie się poddałem,moze jeszcze iedyś do tego wróce, ma ktoś schemat elktryczny deski ??
  15. Pare razy dolewke zrobiles?? :shock: To co Ci sie dzieje z tym plynem, ze musisz robic dolewki?? pewnie gdzies ucieka ..... :twisted: ale tylko podczas hamowania :mrgreen:
  16. inaczej: bardzo normalne i dobrze ze kapie na zewnątrz a nie siedzi w środku
  17. dark79 odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    najlepsza zabawa w TDI jest na 3-im biegu ...... :twisted: 2 jest krótka ... takze i wrazenie jest ze jest bardziej dynamiczny , ale tak jak pisalem wyzej zabawa zaczyna sie od 3 biegu ....... :twisted: na 4 jest troszke słabszy ...... mam tylko 1Z ale potwierdzam 3ka jest miłym odczuciem :mrgreen:
  18. dark79 odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    ja swój nawet do 4.5 tyś kręce i nic sę nie dzieje, moze jakiś problem, pod vag'a i sprawdzić błędy
  19. Lekarz wypisując chorego po operacji udziela mu rad: - Nie palić, nie pić pod żadnym pozorem, co najmniej osiem godzin snu dziennie. - A co z seksem? - Tylko z żoną, wszelkie podniecenie mogłoby pana zabić! Barman opieprza kelnera: - Kiedy wreszcie przestaniesz wyrzucać pijanych klientów na zewnątrz ?? - Przecież nawalonych się wyrzuca z lokalu - Ale k**wa nie w "WARSIE" Mały Jasio siedzi na brzegu basenu i pyta przechodzącego obok ratownika: - Panie latowniku, mogę popływać? - Nie Jasiu, jeszcze się utopisz. - Ale panie latowniku ja umiem pływać! - Dobra Jasiu, ale popływasz dopiero jak wszyscy wyjdą z wody. Gdy wszyscy opuścili basen, Jasio wskakuje do wody i ... pływa jakmistrz: >> skacze, nurkuje, robi salta w powietrzu. Ratownik nie dowierza oczom. - Jasiu, gdzie się nauczyłeś tak pływać? - Tatuś mnie palę lazy zawoził na ślodek jeziora i wrzucał do wody. - To musiało być bardzo trudne! - Eeee tam, najtludniejsze było wydostać się z worka! Praktykant pyta ordynatora szpitala: - Co mam wpisać w rubryce "przyczyna zgonu" ? - Swoje nazwisko ...............
  20. nie wiedziałeś
  21. znaczy się chcesz odłączyć zamek żeby reszty nie otwierał?? wystarczy wtyczke od zamka odłączyć
  22. biegnie zajaczek przez las i spotyka lisa: -Lisku lisku nie pal tego wstretnego papierosa on ci szkodzi na pluca... lepiej zgas papierosa i pobiegaj ze mna!!! -No w sumie Zając to nie jest zły pomysł! i obydwaj biegna przez las....az tu nagle spotykaja wilka ktory pije wodke. Zajac na to: -Wilku wilku nie pij wodki ona jest nie zdrowa szkodzi twojej watrobie i w ogole jest zla, lepiej wyrzuc butelke i pobiegaj z nami bedziesz zdrowszy.. -No w sumie Zając masz racje! i tak we trzech biegna przez las! Nagle na ich drodze znalazl sie Misiek jarajacy skuna Zajac do Miska: -Misku nie pal tego swinstwa przeciez to wyzera komorki w mozgu po tym sie nie mysli to oglupia, lepiej pobiegaj z nami..... nagle zdenerwowany Misiek przerwal Zającowi i mowi: -Ku***a Zajac spi***j ostatnim razem jak byles na kwasie biegalem z toba trzy tygodnie!!!! Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jaj komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
  23. wystarczy zobaczyć w orginalne papiey na nr silnika, pierwsze symbole mówią o typie silnika, ale też to jest na naklejce z kodami wyposarzenia jak kolego wyżej wspomniał
  24. bezpiecznik sprawdz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.