Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. wszystko mozna, jak dorzucisz skrzyneczke to tylne glosniki nie beda ci potrzebne i juz masz kanaly do zasilania skrzyni
  2. moze tuleje tylnej belki, a jak bujasz autem na boki podczas jazdy to nie masz wrazenia ze tyl chce sie zawinac??
  3. dark79 odpowiedział(a) na pietro temat w Układ Jezdny
    a sprawdzales geometrie kol?? przednich wzgledem tylu, moze cos jest przetawione
  4. moze na prowadnicach sie poprzesuwala troche, a czy jak idzie w gore to slychac jakies dziwne dzwieki?? moze linka sie konczy??nie ma rady rozebrac drzwi i obczajac
  5. dark79 odpowiedział(a) na pietro temat w Układ Jezdny
    zbieznosc kol,geometri praktycznie sie nie ustawia w A4, ewentualnie cos z zawieszenia jest krzywe
  6. Kazik od zawsze robił to co lubił : całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok - Co ty do k**wy nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś? - zapytał faceta. - To nie jest twoja sypialnia. Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie - Że co ??!! Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię! - To nie takie proste - odpowiedział święty - Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie Kazio pomysłał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące.Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe. - Chcę powrócić jako kura - odpowiedział. W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut. - Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr - powiedział kogut - Jak ci się podoba bycie kurą? - Nooo, jest ok, ale mam to dziwne uczucie że mi kuper zaraz eksploduje - Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko - powiedział kogut - Jak mam to zrobić? - Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle - "chlup" -i jajko było już na ziemi. - Łoł - to było za***iste - powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz,zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony : - Kazik!!!Co ty k**wa robisz! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!
  7. napiecia powinny byc rozne dla roznych stopni grzania, moze mata padla, co do rozebrania to raczej w jakims warsztacie tapicerskim, sprobuj podlaczyc na krotko 12V i zobacz czy grzeje, moze gdzies jakis przewod pod fotelem sie zlamal
  8. nie ma z tym problemu, nic nie trzeba lutowac,podobno wystarczy tylko przepiac przewod w kostce przy przlaczniku od swiatel, dokladnie nie wiem ktore, odpowiedzi szukaj na AKP, ale mysle ze jak masz zaciecie elektryka to znajdziesz z probowka,jak by ci sie udalo to zrobic to sie podziel wynikami, pewnie sie przyda nie jednemu z nas
  9. z ta regulacją chodzi o to ze wpisujesz mniejsze lub wieksze wartości za pomocą vag'a i in1 wyświetla ci się po jakiś tam kiometrach.
  10. a czasem nie powinno wysskoczyc co 15k km,no chyba ze ktos przetawil na wiecej
  11. dark79 odpowiedział(a) na pk temat w Układ Jezdny
    u mnie nie ma to i pewnie u Ciebie tez, wystarczy kolo sciagnac i wszy bedzie widac
  12. pasek co 60k km wystarczy
  13. tzn ze w anglikach masz pare duzych lusterek??
  14. jaqk da mnie bomba, wyglada zawodowo, widze ze lusterko od pasazera zmienione na duze, jaki koszt takiej zabawy??
  15. bez urzadzenia lub programu sluzacego do sprawdzania kompa w aucie i wgrywania nastaw
  16. jedyne wujscie podpiac pod vag`a podczas jazdy
  17. normalne M6 jakie mozesz dostac w sklepie, ta blaszka w ktora sie wkrecaja sie dostosuje i nie bedzie problemow
  18. wydaje mi się że nie bedzie problemu, ale moze być problem bo chyba ten plastyk z włącznikami od szyb od strony kierowcy jest wiekszy niż ten od pasażera, no ale moze bedzie pasować
  19. u mnie wystapil luz,narazie lekko dokrecilem, podczas krecenia piasta slychac dosyc glosmy szum, moze tylko jest lozysko suche,ale i tak dlugo nie pojezdze na nim,kupilem smar do lozysk i jutro bede rozbieral kolko, sie obada, a przy okazji nr spisze i zakupie nowe.
  20. ale z drugiej strony jak moze byc luzny pasek, w 1.9 jest napinacz samoczynny i on napina pasek tyle ile trzeba, no moze w 2.5 jest inaczej,ale nie ulega watpliwosci ze kolega przesadzil z ta kontrolka od ladowania
  21. zagladij pod maske i zobacz, moze faktycznie pasek poszedl, a jak nie to moze byc pompa wspomagania
  22. jak japonskie to pewnie NSK czy cos w tym rodzaju, ja tez potrzebuje do siebie, ostatnio zlapalem za kolo i sie zdziwilem, podniosle a tam ladny luzik, na jednym jak i na drugim kole, czy ktos moze zobaczyc jaki jest nr lozysk na tyl do A4 TDI `95?? thx Pikus
  23. polecam sruby M6, nie zadlugie, ok 15mm,wkrecaja sie idealnie i trzymaja bez problemu, a jeszcze jedno pytanie, czy ktos kupowal oslone pod silnik z allegro?? chodzi mi o te nowe co sprzedaja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.