Treść opublikowana przez dark79
-
zapaliła się kontrolka [( ! )] zapiszczało i zgasło.
sprawdz od razu plyn chlodniczy
-
wzmacniacz + sub pod radio delta?
wszystko mozna, jak dorzucisz skrzyneczke to tylne glosniki nie beda ci potrzebne i juz masz kanaly do zasilania skrzyni
-
Auto "pływa" na dziurach??
moze tuleje tylnej belki, a jak bujasz autem na boki podczas jazdy to nie masz wrazenia ze tyl chce sie zawinac??
-
"wozi"autem
a sprawdzales geometrie kol?? przednich wzgledem tylu, moze cos jest przetawione
-
problem z elektr. szybą
moze na prowadnicach sie poprzesuwala troche, a czy jak idzie w gore to slychac jakies dziwne dzwieki?? moze linka sie konczy??nie ma rady rozebrac drzwi i obczajac
-
"wozi"autem
zbieznosc kol,geometri praktycznie sie nie ustawia w A4, ewentualnie cos z zawieszenia jest krzywe
-
Strefa Śmiechu
Kazik od zawsze robił to co lubił : całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok - Co ty do k**wy nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś? - zapytał faceta. - To nie jest twoja sypialnia. Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie - Że co ??!! Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię! - To nie takie proste - odpowiedział święty - Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie Kazio pomysłał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące.Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe. - Chcę powrócić jako kura - odpowiedział. W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut. - Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr - powiedział kogut - Jak ci się podoba bycie kurą? - Nooo, jest ok, ale mam to dziwne uczucie że mi kuper zaraz eksploduje - Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko - powiedział kogut - Jak mam to zrobić? - Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle - "chlup" -i jajko było już na ziemi. - Łoł - to było za***iste - powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz,zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony : - Kazik!!!Co ty k**wa robisz! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!
-
Podgrzewanie fotela kierowcy
napiecia powinny byc rozne dla roznych stopni grzania, moze mata padla, co do rozebrania to raczej w jakims warsztacie tapicerskim, sprobuj podlaczyc na krotko 12V i zobacz czy grzeje, moze gdzies jakis przewod pod fotelem sie zlamal
-
Jakie reflektory?
nie ma z tym problemu, nic nie trzeba lutowac,podobno wystarczy tylko przepiac przewod w kostce przy przlaczniku od swiatel, dokladnie nie wiem ktore, odpowiedzi szukaj na AKP, ale mysle ze jak masz zaciecie elektryka to znajdziesz z probowka,jak by ci sie udalo to zrobic to sie podziel wynikami, pewnie sie przyda nie jednemu z nas
-
nie wyświetlanie się na wyswietlaczu in1
z ta regulacją chodzi o to ze wpisujesz mniejsze lub wieksze wartości za pomocą vag'a i in1 wyświetla ci się po jakiś tam kiometrach.
-
nie wyświetlanie się na wyswietlaczu in1
a czasem nie powinno wysskoczyc co 15k km,no chyba ze ktos przetawil na wiecej
-
klocki hamulcowe
u mnie nie ma to i pewnie u Ciebie tez, wystarczy kolo sciagnac i wszy bedzie widac
-
zahnriemen??
pasek co 60k km wystarczy
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
tzn ze w anglikach masz pare duzych lusterek??
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
jaqk da mnie bomba, wyglada zawodowo, widze ze lusterko od pasazera zmienione na duze, jaki koszt takiej zabawy??
-
Komputer - Audi A4 z 2001 TDI (FIS)
bez urzadzenia lub programu sluzacego do sprawdzania kompa w aucie i wgrywania nastaw
-
Dziwne zachowanie - zasilanie, ,bezpiecznik ????
moze kostka w stacyjce??
-
ABS problem
jedyne wujscie podpiac pod vag`a podczas jazdy
-
Odkręcanie śrub od osłony pod silnikiem
normalne M6 jakie mozesz dostac w sklepie, ta blaszka w ktora sie wkrecaja sie dostosuje i nie bedzie problemow
-
ANGIELSKIE BOCZKI do EUROPEJSKICH DRZWI
wydaje mi się że nie bedzie problemu, ale moze być problem bo chyba ten plastyk z włącznikami od szyb od strony kierowcy jest wiekszy niż ten od pasażera, no ale moze bedzie pasować
-
łożyska do a4 ?
u mnie wystapil luz,narazie lekko dokrecilem, podczas krecenia piasta slychac dosyc glosmy szum, moze tylko jest lozysko suche,ale i tak dlugo nie pojezdze na nim,kupilem smar do lozysk i jutro bede rozbieral kolko, sie obada, a przy okazji nr spisze i zakupie nowe.
-
wspomaganie! co jest grane!
ale z drugiej strony jak moze byc luzny pasek, w 1.9 jest napinacz samoczynny i on napina pasek tyle ile trzeba, no moze w 2.5 jest inaczej,ale nie ulega watpliwosci ze kolega przesadzil z ta kontrolka od ladowania
-
wspomaganie! co jest grane!
zagladij pod maske i zobacz, moze faktycznie pasek poszedl, a jak nie to moze byc pompa wspomagania
-
łożyska do a4 ?
jak japonskie to pewnie NSK czy cos w tym rodzaju, ja tez potrzebuje do siebie, ostatnio zlapalem za kolo i sie zdziwilem, podniosle a tam ladny luzik, na jednym jak i na drugim kole, czy ktos moze zobaczyc jaki jest nr lozysk na tyl do A4 TDI `95?? thx Pikus
-
Odkręcanie śrub od osłony pod silnikiem
polecam sruby M6, nie zadlugie, ok 15mm,wkrecaja sie idealnie i trzymaja bez problemu, a jeszcze jedno pytanie, czy ktos kupowal oslone pod silnik z allegro?? chodzi mi o te nowe co sprzedaja.