Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. to ET jest dobre, nie bedzie problemu, do A4 wchodza bez problemu ET 35-45
  2. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    doszly !!!!!!!!!!!!!!!!! wielkie dzieki Murzynboy, wszystko ok, pasuja
  3. a ile masz tych wiatraków ?? jeden czy dwa??
  4. dark79 odpowiedział(a) na bialy4 temat w Audi A4 B5
    po wsunieciu powinno być ok, ale zawsze jest jakies ale i może ciec
  5. witam Kolegow, potrzebuje schematu swiatel przeciwmgielnych przednich, zalozylem inne lampy i trza wszystko podlaczyc. thx Halo halo, nikt nic nie ma??
  6. moze cos Audi zmienilo w nowszych rocznikach, sory za OT
  7. na bank sklada sie z dwoch elementow skrecanych
  8. u mnie to samo, brak sygnalu, buzer znajduje sie w zegarach, kiedys zaczelem tam grzebac ale zrezygnowalem, w sumie to jest ten sam buzer co piszczy przy rezerwie paliwa i innych ostrzezeniach, nie wiem o co tam dokladnie chodzi ale jak czasami wyciagalem deske i potem ja wkladalem to nawet dzialalo, ale tylko przez chwile, moze kiedys sie za to wezme.
  9. a moze pompa podcisnienia padla, w sumie hamulce zachowuja sie tak jakby nie wystarczalo podcisnienia na wspomaganie
  10. moze byc tez lozysko sie konczace, mialem cos podobnego w golfie, jakies tam lozysko w srodku skrzyni bylo do wymiany
  11. a gdzie to podlaczal,moze tylko bezpiecznik padl
  12. Czterech żonatych mężczyzn w niedzielne przedpołudnie na desce windsurfingowej. Przy przerwie w pływaniu jeden z nich mówi: - Nie macie pojęcia, co musiałem przejść, żeby dzisiaj z wami pływać. Musiałem obiecać żonie, że w przyszły weekend pomaluję cały dom. Na to drugi: - To jeszcze nic, ja musiałem obiecać, że wykopię w ogródku basen... Trzeci: - I tak macie dobrze... Ja będę musiał przejść całkowity remont kuchni... Czwarty nie odezwał się ani słowem, ale oczywiście pozostali nie dali mu spokoju: - A ty czemu nic nie mówisz? Nie musiałeś nic obiecać żonie żeby cię puściła? - Nie - odparł czwarty - ja po prostu nastawiłem budzik na 5:30 rano, gdy zadzwonił, to szturchnąłem żonę i spytałem: "Seksik czy deska " W odpowiedzi usłyszałem: "Odczep się, deska jest w garażu...".
  13. jest zabezpieczenie przed dziecmi, jak otworzysz z zewnartrz to przypatrz sie zamkowi, jest tam mala dzwignia z rys. dziecka,powinienes zauwazyc OT: nie zdazylem
  14. moze aku pada ??
  15. Ale kolega marek ma AJM'a Koniec OT Pozdrawiam masz racje ... mialo byc AJM ;-) ale chodzi o to ze w nowszych silnikach 1.9 TDI nie ma czujnika w filtrze paliwa ... niby w nowszych nie ma, ale u siebie w 1Z tez nie mam, a u rodzicow w B4 1Z jest, i czym to wytlumaczyc ??
  16. dark79 odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    jezeli miales lampy to nic nie przerabiasz a jak Valeo to muszisz jeden przewodzik przepiac w przlaczniku swiatel, a co do kostki przy lampie, to napewno brazowy to masa, a reszty szukasz jak kolega wyzej napisal
  17. nie wiem dokaldnie jak jest w A4 ale w B4 byl taki myk jezeli chodzi o wskaznik poziomu paliwa, ze bylo przynim pokretlo i mozna bylo przesuwac wskazowke, wystarczylo zatankowac do pelna i ustawic wskazowke na pelen zakres i wszystko pozniej wskazywalo poprawnie, a druga sprawa to jak jakis miernik elektryczny i sprawdz te czujniki poziomu, jaka jest rezystancje dla poszczegolnego polozenia
  18. masz jakies czesci do sprzedania??, sorka za OT
  19. przednie w zamkach tylne sam zobaczysz jak otworzysz drzwi
  20. poszukaj na forum bylo napewno
  21. z niektore z tych bledow prawdopodobnie pozostaly w pamieci kompa, bo np wydaje mi sie ze ty chodzi o brak komunikacji kompa sterujacego pompa co uniemozliwialo by oczywiscie prace silnika, moja rada to skasowac wszystko i poprostu sie przejechac i zobaczyc czy cos wychodzi, a te bledy sobie zapisz i bedziesz mial porownanie
  22. a wahacze jakies renomowane sa czy tzw no name, moze ich dlugosci sie nie zgadzaja, przy dolnych wahaczach sa po dwa otwory mocujace, moze przy zakladaniu ktos sie machna
  23. moze cos przy baku, z tego co koledzy pisali na forum to w 2.5 jest jeszcze pompa wspomagajaca przy baku , moze tam jest jakas nieszczelnosc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.