Treść opublikowana przez dark79
-
Czy te felgi beda pasowac o mojej A4
to ET jest dobre, nie bedzie problemu, do A4 wchodza bez problemu ET 35-45
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
doszly !!!!!!!!!!!!!!!!! wielkie dzieki Murzynboy, wszystko ok, pasuja
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
a ile masz tych wiatraków ?? jeden czy dwa??
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
od kiedy ??
-
[B5 1.8]Napinacz rozrządu
po wsunieciu powinno być ok, ale zawsze jest jakies ale i może ciec
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
dokaldnie
-
schemat elektryczny swiatel przeciwmgielny
witam Kolegow, potrzebuje schematu swiatel przeciwmgielnych przednich, zalozylem inne lampy i trza wszystko podlaczyc. thx Halo halo, nikt nic nie ma??
-
wymiana mieszka do a4
moze cos Audi zmienilo w nowszych rocznikach, sory za OT
-
wymiana mieszka do a4
na bank sklada sie z dwoch elementow skrecanych
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
u mnie to samo, brak sygnalu, buzer znajduje sie w zegarach, kiedys zaczelem tam grzebac ale zrezygnowalem, w sumie to jest ten sam buzer co piszczy przy rezerwie paliwa i innych ostrzezeniach, nie wiem o co tam dokladnie chodzi ale jak czasami wyciagalem deske i potem ja wkladalem to nawet dzialalo, ale tylko przez chwile, moze kiedys sie za to wezme.
-
[B5 1Z] Twardy pedał hamulca
a moze pompa podcisnienia padla, w sumie hamulce zachowuja sie tak jakby nie wystarczalo podcisnienia na wspomaganie
-
Ciezko wyskakujacy trzeci bieg
moze byc tez lozysko sie konczace, mialem cos podobnego w golfie, jakies tam lozysko w srodku skrzyni bylo do wymiany
-
Oświetlenie bagażnika ...
a gdzie to podlaczal,moze tylko bezpiecznik padl
-
Strefa Śmiechu
Czterech żonatych mężczyzn w niedzielne przedpołudnie na desce windsurfingowej. Przy przerwie w pływaniu jeden z nich mówi: - Nie macie pojęcia, co musiałem przejść, żeby dzisiaj z wami pływać. Musiałem obiecać żonie, że w przyszły weekend pomaluję cały dom. Na to drugi: - To jeszcze nic, ja musiałem obiecać, że wykopię w ogródku basen... Trzeci: - I tak macie dobrze... Ja będę musiał przejść całkowity remont kuchni... Czwarty nie odezwał się ani słowem, ale oczywiście pozostali nie dali mu spokoju: - A ty czemu nic nie mówisz? Nie musiałeś nic obiecać żonie żeby cię puściła? - Nie - odparł czwarty - ja po prostu nastawiłem budzik na 5:30 rano, gdy zadzwonił, to szturchnąłem żonę i spytałem: "Seksik czy deska " W odpowiedzi usłyszałem: "Odczep się, deska jest w garażu...".
-
problem z tylnymi drzwiami
jest zabezpieczenie przed dziecmi, jak otworzysz z zewnartrz to przypatrz sie zamkowi, jest tam mala dzwignia z rys. dziecka,powinienes zauwazyc OT: nie zdazylem
-
[B5 1,9 AJM] Migająca kontrolka świec zarowych
moze aku pada ??
-
[B5 1,9 AJM] Migająca kontrolka świec zarowych
Ale kolega marek ma AJM'a Koniec OT Pozdrawiam masz racje ... mialo byc AJM ;-) ale chodzi o to ze w nowszych silnikach 1.9 TDI nie ma czujnika w filtrze paliwa ... niby w nowszych nie ma, ale u siebie w 1Z tez nie mam, a u rodzicow w B4 1Z jest, i czym to wytlumaczyc ??
-
Przednie lampy problem!!
jezeli miales lampy to nic nie przerabiasz a jak Valeo to muszisz jeden przewodzik przepiac w przlaczniku swiatel, a co do kostki przy lampie, to napewno brazowy to masa, a reszty szukasz jak kolega wyzej napisal
-
Czujnik paliwa - prosze o pomoc
nie wiem dokaldnie jak jest w A4 ale w B4 byl taki myk jezeli chodzi o wskaznik poziomu paliwa, ze bylo przynim pokretlo i mozna bylo przesuwac wskazowke, wystarczylo zatankowac do pelna i ustawic wskazowke na pelen zakres i wszystko pozniej wskazywalo poprawnie, a druga sprawa to jak jakis miernik elektryczny i sprawdz te czujniki poziomu, jaka jest rezystancje dla poszczegolnego polozenia
-
Ile za cale auto sprzedajac na czesci???
masz jakies czesci do sprzedania??, sorka za OT
-
Czujniki od otwartych drzwi
przednie w zamkach tylne sam zobaczysz jak otworzysz drzwi
-
A4 '96 CZY MONTOWALISCIE NOWY TYP STBILIZATORA ten na śruby
poszukaj na forum bylo napewno
-
[A4 B5 Avant] -Kody błedów i wyciek oleju
z niektore z tych bledow prawdopodobnie pozostaly w pamieci kompa, bo np wydaje mi sie ze ty chodzi o brak komunikacji kompa sterujacego pompa co uniemozliwialo by oczywiscie prace silnika, moja rada to skasowac wszystko i poprostu sie przejechac i zobaczyc czy cos wychodzi, a te bledy sobie zapisz i bedziesz mial porownanie
-
[B6 ALT] Ściąga w prawo
a wahacze jakies renomowane sa czy tzw no name, moze ich dlugosci sie nie zgadzaja, przy dolnych wahaczach sa po dwa otwory mocujace, moze przy zakladaniu ktos sie machna
-
[B5 2.5 TDI 150KM] Problem z odpalaniem
moze cos przy baku, z tego co koledzy pisali na forum to w 2.5 jest jeszcze pompa wspomagajaca przy baku , moze tam jest jakas nieszczelnosc