Treść opublikowana przez dark79
-
[ALL] Szum powietrza przy większych prędkościach
wcale nie musi to byc wina klasniecia lamp za latarnia .... :twisted: tzn?? ja niby wiem jak mialem bite auto, a drzwi mi opadly delikatnie i bede musial je regulowac na zawiasach a jak kupowalem bie bylo tego problemu
-
[ALL] Szum powietrza przy większych prędkościach
trzeba popuscic rame drzwi i troche do srodka nagiac i dokrecic, a jak nie pomaga to regulacja drzwi na zawiasach, tak to bywa z autami po przejciach :roll:
-
AIRBAG - zagadka :)
merry chrismas :mrgreen: :mrgreen:
-
[B5] Brak kontrolki od swiatel ...
manuala niestety nie zrobiłem bo nie miałem aparatu wtenczas, ale nic trudnego, wiadomo, wyciagamy deske rozdzielczą, ja u siebie zastosowałem taka samą zaróweczke jak do podswietlenia, małe lutowanko przewodzików do zaróweczki, masa wiadomo gdzieś pod śrubke a plus wzięty z przewodu od "krótkich" z włacznika swiateł, u mnie kolor chyba biały, grubszy przewód, na kosce nr 56 lub 56b zalezy od rodzaju swiateł przednich(Valeo, Bosch) ale to oczywiscie można łatwo sprawdzic próbówką i ot cala filozoia, wkładamy zaróweczke w miejsce wyciagnietej zaślepki i przekrecamy
-
AIRBAG - zagadka :)
kolega ma chyba jak sie nie myle z '97 i moze mić mały bonusik
-
[B5 1Z] Problem z filtrem paliwa
na korpusie masz srube od odpowietrzania, w to miejsce ladnie tez pasuje klucz plaski, nie pamietam jaki ale napewno podpasujesz, na filtr opaska i sam dasz rade
-
[B5] Brak kontrolki od swiatel ...
u mnie tez nie ma sciezek, poprostu poprowadzilem kabelek od wlacznika i podlaczylem sie bezposrednio pod zarowke, a zrobilem to bo juz kilka razy zrobilem sie w konia ze swiatlami i jechalem na postojach a nie na mijania
-
[B5 ACK] hamulec ręczny
dokładnie, jak pancerz linki cały i woda sie nie dostanie to nie zamarznie i nie powinno być problemu
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
e tam nic, ładne plastyki
-
czujnik zużycia klocków
czujniki zależą chyba od wersji wyposarzenia, sciągnij koło i bedziesz wiedział, a ta kontrolka jest chyba nie tylko od stanu klocków ale i tez od ręcznego, moze tam lezy problem
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
V8 - klasa i moc, piękne auto
-
[B5] Elektryka - Zacięcia
może kostka w stacyjce albo przekaźnik z lini X w elektryce który odcian wszystkie odbiorniki prądu podczas rozruchu
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
nie nie mysło mi sie z plynem do spryskiwaczy. Jest zimowy plyn chlodniczy... moi znajomi wiem ze na zime wymieniają na zimowy zeby im woda w chlodnicy nie zamarzla... moj ojciec ani ja nigdy tego nie praktykowalismy, choc zdarzalo sie ze auta staly na -25 stopniowym mrozie nic nie rozerwalo i jezdzily ok. Ale mam zamiar w najblizszym czasie wymienic ten pieprzony termostat i tak sie zastanawiam... jest zima to naleje zimowego plynu chlodniczego... tylko czy ja bede mogl jezdzic na nim w lecie?? Bo jakos niebardzo kwapie sie do tego zeby co chwile "kopac" przy aucie i na wiosne znow spuszczac i lac letni.... Ktoś sobie z ciebie jaja chyba robi, jaki znowu płyn zimowy, moze to jest tak samo jak ze zmianą powietrrzna w opnach, zimowe powietrze na zime a na lato letnie
-
B6 AWX] Temperatura silnika i dzwiwny dźwięk przy odpalaniu...
wentylator jest na sprzęgle wiskotycznym czy jak tam sie to nazywa i bedzie chodził cały czas, a jak są jakies problemu z nagrzaniem auta to raczej wina lezy po stronie termostatu, moze już puszcza za wcześnie, co do aku, sorka ale tez nie mogłem nic znaleść, widocznie szukaczka nie jest moją mocna stroną :roll: , no ale jezeli chodzi i piski, to auto ci cięzko pali z tego co pisałeś i po odpaleniu masz jakieś piski w aucie, trzy razy i spokój?? jezeli tak to napięcie na aku jest za małe i należy wymienić.
-
[B5] Brak kontrolki od swiatel ...
jest tylko miejsce na kontrolke, u siebie wstawiłem zaróweczke i mam kontrolke od mijania :razz:
-
B6 AWX] Temperatura silnika i dzwiwny dźwięk przy odpalaniu...
było juz z tymi piskami, aku do wymiany i radze jak najszybciej bo napewno cieplej się narazie nie zrobi
-
Brak świateł stopu
jak bezpiecznik dobry to zrób zwore na właczniku przy pedale hamulca i bedzie wszystko wiadomo
-
[B5] Elektryka - Zacięcia
sciagsz kierownice, nastepnie plastyki za nia, obudowa kolumny, i odkrecasz wlaczniki,odlanczasz wtyczki i ciagniesz do siebie, a i jeszcze jedno,poduche musisz najpierw sciagnac,nie zapomnij odlaczyc aku, sam wlacznik rozbierasz na czesci i patrzysz co sie dzieje w srodku
-
[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników
true, i od razu instalke pod wzmak
-
[B5] Elektryka - Zacięcia
włącznik zespolony za kierownicą, prawdopodobnie sie przypalił, moze czyszczenie pomoze, tak czy inaczej trzeba rozebrać i zobaczyć
-
Ropa - gnojówka w zimę
a czy stosujesz je chociaz w 50 %
-
[B5] Elektryka - Zacięcia
co do kierunków i świateł to może być włącznik zespolony przy kierownicy, a co do kalksonu to nie wiem, może przerwana listwa za kierownicą, moze przekaźnik
-
[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników
fakt, opel kładzie całą instalacje
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
jedz na kanał i popuść i jeszcze raz dokręć, może nic sie nie stanie
-
[B6 ALT] Ściąga w prawo
sprawdz ciśnienie w kołach