Treść opublikowana przez dark79
-
[ALL B5] Wymiana płynu chłodniczego
jak dla mnie 88 stopni to bardzo dobra temp. aby tylko sie utrzymywala i sie nie wachala
-
[ALL B5] Wymiana płynu chłodniczego
Nie trzeba dawać na grzanie. To nie polonez i płyn przez nagrzewnicę przepływa zawsze, niezależnie czy grzejesz, czy klima włączona. musze przyznac ze mnie zaskoczyles, musze po powrocie do domu zajrzec do madrej ksiazki
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
od samego prezesa zaproszenie
-
[ALL B5] Wymiana płynu chłodniczego
jaka mordenga z odpowietrzaniem, popuszczasz gumowego weza doprowadzajacego plyn do nagrzewnicy i odciagasz go troche, jest tam maly otworek ktory sluzy wlasnie do odpowietrzania, a co do spuszczania, dajesz na klimatroniki max grzanie i na dole w chlodnicy masz korek spustowy, oczywiscie jeszcze posciagac weze.
-
Xeramic Extra Cleaner i inne
posmigaj na benzynie, niech silnik sie porzadnie rozgrzeje bo nie ma sensu kilku km dziennie, przegon niunie po autostradzie lub gdzies indziej,niech poczuje paliwo a nie gaziwo
-
[B5 1,9] przytyka mi skubanca :/
zapraszam kolege do NEWBIE i do lektury regulaminu
-
dziwna usterka elektryki
kostka stacyjki, ale kilka dni temu pisalem juz o tym
-
[1.9TDI] Wymiana rozrządu
bylo ale podpowiem ze powinno sie conamniej co 60k km i audiczka powinna byc zadowolona
-
Dusi sie gdy jest zimny
siorka za OT; 101 KM i jedna zmija
-
wymiana stacyjki a4 96 rok
a tego to nie wiem
-
wymiana stacyjki a4 96 rok
kostka pod stacyjka do wymiany, u siebie mialem tak ze rozrusznik mi nie krecil, musialem mocniej klucz dopchac, kostka kosztuje jakies 30 zetow, z tego co pamietam to trzeba rozebrac te plastykowe odubowy za kierownica co sie wiaze ze sciagnieciem kierownicy
-
Dusi sie gdy jest zimny
nie wiem jak dokladnie jest teraz w benzyniakach ale wydaje mi sie ze cos raczej z ukladem wzbogacajacym mieszanke jak jest zimne auto (chodzi mi o takie stare ssanie) moze jakis czujnik sie wysral, podpiac pod vaga jak jest zimny i sie przejechac, moze cos wyjdzie
-
[ALL] Woda w aucie
pod kompem nie ma zadnego otworu spustowego, jak juz przecieka to tylko w okolicach obudowy od kompa albo linki od maski
-
zacinający się centralny zamek
pompa centralnego, ale to juz bylo na forum przerabiane nie chodzi o to ze jest popsuta, tylko lutownice w reke i przelutowac, prawdopodobnie popekane luty na plycie w srodku
-
Pytanko na temat obrotów
jak dla mnie to dobrze, ja narazie swojego do 194 licznikowych rozpedzielm i ciezko mu juz bylo dalej, ale pewnie jeszcze nie raz sprobuje go pociagnac
-
podobno toczenie się na "luzie" szkodzi autku?
zgadzam się i do tgo jeszcze wyciag kluczyki ze stacyjki, to dopiero jest adrenalina, a znam taich
-
Montaz glosnikow przod- pytania jeszcze nie poruszane
boczne sa w siedzeniach wiec nie ma problemu, a co do montazu to zapytaj sie ludzi z wrocka o Olejnika z CCA,nie wiem jakie ma ceny ale moze cos w miare ci powiedza
-
Trzeszczenie w zawieszeniu
tam nie ma co skrzypiec,moze tuleje na mocawaniu tylnej belki albo tloczysko amora, ewentualnie sprezyna
-
wymiana mieszka do a4
ciagniesz za koniec ( od strony recznego hamulca) do gory,jak wyskoczy to przesuwasz go do tylu i masz na wierzchu, galka sie odkreca
-
[B5 AJM] Problem z samopoziomowaniem xenonów
totalnie strzelam, zobacz przy tylnej belce, wydaje mi sie ze tam powinny byc czujniki od poziomowania swiatelek, przeciez chozi o to czy jest zaladowane czy puste
-
UMARLO....
sory za OT ale komp ma przeciez obudowe i woda sie nie dostanie do srodka, druga sprawa ze jak sie slucha radja przez kilka dni z aku to napewno sie rozladuje
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
reczej pelen mineral, a najpierw przej na polsyntetyk i zobacz jakie beda rezultaty
-
JAK DOSTAć SIE DO GÓRNEGO WEWNęTRZNEGO SWIATEŁKA ?
ja ma tylko ta srodkowa, swieci sie ona jak otwierasz drzwi lub jak ja sam wlacze
-
Brzęczący tłumik
elastyczny lacznik za turbina, mam to samo i szykuje sie do wymiany
-
olej w skrzyni biegow i filtr paliwa???? WHERE!!??
filtr paliwa napewno gdzies w okolicach baku przy pompie paliwa, poszukaj z tyłu auta na przewodach paliwowych