Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. jak dla mnie 88 stopni to bardzo dobra temp. aby tylko sie utrzymywala i sie nie wachala
  2. Nie trzeba dawać na grzanie. To nie polonez i płyn przez nagrzewnicę przepływa zawsze, niezależnie czy grzejesz, czy klima włączona. musze przyznac ze mnie zaskoczyles, musze po powrocie do domu zajrzec do madrej ksiazki
  3. jaka mordenga z odpowietrzaniem, popuszczasz gumowego weza doprowadzajacego plyn do nagrzewnicy i odciagasz go troche, jest tam maly otworek ktory sluzy wlasnie do odpowietrzania, a co do spuszczania, dajesz na klimatroniki max grzanie i na dole w chlodnicy masz korek spustowy, oczywiscie jeszcze posciagac weze.
  4. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    posmigaj na benzynie, niech silnik sie porzadnie rozgrzeje bo nie ma sensu kilku km dziennie, przegon niunie po autostradzie lub gdzies indziej,niech poczuje paliwo a nie gaziwo
  5. dark79 odpowiedział(a) na Grey temat w 1.9TDI
    zapraszam kolege do NEWBIE i do lektury regulaminu
  6. kostka stacyjki, ale kilka dni temu pisalem juz o tym
  7. dark79 odpowiedział(a) na Rafał temat w 1.9TDI
    bylo ale podpowiem ze powinno sie conamniej co 60k km i audiczka powinna byc zadowolona
  8. siorka za OT; 101 KM i jedna zmija
  9. a tego to nie wiem
  10. kostka pod stacyjka do wymiany, u siebie mialem tak ze rozrusznik mi nie krecil, musialem mocniej klucz dopchac, kostka kosztuje jakies 30 zetow, z tego co pamietam to trzeba rozebrac te plastykowe odubowy za kierownica co sie wiaze ze sciagnieciem kierownicy
  11. nie wiem jak dokladnie jest teraz w benzyniakach ale wydaje mi sie ze cos raczej z ukladem wzbogacajacym mieszanke jak jest zimne auto (chodzi mi o takie stare ssanie) moze jakis czujnik sie wysral, podpiac pod vaga jak jest zimny i sie przejechac, moze cos wyjdzie
  12. pod kompem nie ma zadnego otworu spustowego, jak juz przecieka to tylko w okolicach obudowy od kompa albo linki od maski
  13. pompa centralnego, ale to juz bylo na forum przerabiane nie chodzi o to ze jest popsuta, tylko lutownice w reke i przelutowac, prawdopodobnie popekane luty na plycie w srodku
  14. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    jak dla mnie to dobrze, ja narazie swojego do 194 licznikowych rozpedzielm i ciezko mu juz bylo dalej, ale pewnie jeszcze nie raz sprobuje go pociagnac
  15. zgadzam się i do tgo jeszcze wyciag kluczyki ze stacyjki, to dopiero jest adrenalina, a znam taich
  16. boczne sa w siedzeniach wiec nie ma problemu, a co do montazu to zapytaj sie ludzi z wrocka o Olejnika z CCA,nie wiem jakie ma ceny ale moze cos w miare ci powiedza
  17. tam nie ma co skrzypiec,moze tuleje na mocawaniu tylnej belki albo tloczysko amora, ewentualnie sprezyna
  18. ciagniesz za koniec ( od strony recznego hamulca) do gory,jak wyskoczy to przesuwasz go do tylu i masz na wierzchu, galka sie odkreca
  19. totalnie strzelam, zobacz przy tylnej belce, wydaje mi sie ze tam powinny byc czujniki od poziomowania swiatelek, przeciez chozi o to czy jest zaladowane czy puste
  20. sory za OT ale komp ma przeciez obudowe i woda sie nie dostanie do srodka, druga sprawa ze jak sie slucha radja przez kilka dni z aku to napewno sie rozladuje
  21. reczej pelen mineral, a najpierw przej na polsyntetyk i zobacz jakie beda rezultaty
  22. ja ma tylko ta srodkowa, swieci sie ona jak otwierasz drzwi lub jak ja sam wlacze
  23. elastyczny lacznik za turbina, mam to samo i szykuje sie do wymiany
  24. filtr paliwa napewno gdzies w okolicach baku przy pompie paliwa, poszukaj z tyłu auta na przewodach paliwowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.