Treść opublikowana przez dark79
-
INI - wymiana oleju ?
Panowie taki temat już był, proponuje poszukać na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam Panowie, mam pytanko, czy macie jakiegoś znajomego taksiarza, chodzi mi o to ze żona w piątek bedzie w Warszawie i potrzebna jest taka zeby się dostała z lotniska do ambasady japońskiej i z powrotem, a i dobrze by było jakby kierowca coś po angielsku rozumiał, jakby co to prosze o kontakt na PW albo o tel 607528167, thx
-
Tuning Optyczny
tragedia :shock:
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
no ale w tym przypadku chodziło o napad na bank i złodziei na moturze, ale i to nie do końca usprawiedliwia Policji bo mają środki zeby w takich przypadkch zadziałać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi tam się podoba dżwięk TDI,jak tylko pierwszy raz usłyszałem to fajne klekotanie wiedziałem ze to jest to, nie powiem ze V6 źle brzmi ale dla mnie i tak najwspanialszy dzwięk daje R6, a co do ceny ON to mi się udaje jakoś na moje potrzeby nawet za 2,50 wyrwać
-
Do czego służy ta klapka nad lusterkiem ?
normalnie moge, wybacz kolego ale mnie zabiłeś tym pytaniem :mrgreen: :mrgreen: ale dobrze ze się wyjaśniło
-
klima przestaje chdzić
sprawdz kody klimatronika lub podepnij pod Vag'a
-
Zlot Mazury Lipiec
a ja witam zakazana, i zapraszam bo NEWBIE
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
daj znać bo u mnie to już strasznie w aucie chuczy od tego, a i ile ta przyjemnosć cię wyniosła też możesz napisać jak by co.
-
Panowie kontrolka AIR BAG :(
poszukaj na forum, był już taki przypadek, i tylko Vag'iem się dowiesz co się dzieje, zamykam
-
Automatyczne ryglowanie drzwi
wojtas-audi, mówisz o dwóch różnych sprawach, o orginalnym centralnym i dołożonym alarmie do niego, Keżor coś tam wspominał ze można to jakoś ustwić za pomocą Vag
-
Spalanie a styl jazdy
powodzenia z takim stylemjazdy, przecież to tragedia dla silnika, przeciążenia wału podejrzewam ze są w miare duże a nie mówiąc o spalaniu, wg mnie silnik musi mieć w miare swobodne obroty, w sensie musisz czuć ze się lekko kreci, u mnie w dieslu to jeszcze jakoś przejdzie ale u ciebie w benzynie to nadłuższą mete nie da rady
-
Jaki Wzmacniacz polecacie??
Phonocar PH4600
-
[B5 ADR] Cylinder - limit kontroli uderzeniowej osiągnięty
w sumie może być złe paliwo, co by się zgadzało ze spalaniem stukowym, mieszanka nie wybuchała kiedy trzaba i robiło sie szambo, ciekawi mnie ta przerwa w obwodzie przy sondzie, fakt faktem ze sporadyczna ale występuje, moze przewody luźne, jak napisał szogun, wykasować i sprawdzic na dobrym paliwie
-
[B5 APT] jakie klocki hamulcowe, wymiana .....
zamykam
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
thx, musze podjechać gdzieś i sie umówić, a przy okazji wydłubie sie kata i wspawa rure
-
[B5 AFN] Miękki pedał hamulca
jest nas wielu z tym samym syndromem
-
[ALL] Jakie felgi
bardzo przyjemne
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
a tak naprawde to nie ma jak B4 w Avancie
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
mam pytanie bo u mnie też padła ta plecionka, u mnie jest to cała część z katem, jak to wyglądau ciebie, czy koleś ci ją przespawał?? w sensie wyciął starą i wspawał nową??
-
[B5 ADR] Cylinder - limit kontroli uderzeniowej osiągnięty
spalanie stukowe - padnieta lambda, sonda do wymiany i powinno wrócić do normy
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
Zawsze daje zdjęcia ładnych dupek wiadomo na co najpierw zwracamy uwage :razz: nie tylko na zdjęciach
-
Zbiornik wyrównawczy
jak dla mnie małoprawdopodobne zeby nie było takiej opcji,ale moge sie mylić
-
MOCY PRZYBYWAJ DO 25KM W KAZDYM AUCIE - TUNING BOX???????
tragedia :mrgreen: szkoda że nie działa w dieslu
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
trasa 130 - 140 w polotach do 180km/h + klima = 4.9 l/100 miasto nie wiem, zaczeły się żniwa i się nie przejmuje :mrgreen: