Treść opublikowana przez dark79
-
Mała przesyłka z Londynu
no wlasnie o to chodzi ze ja potrzebuje wyslac tylko 2kg a nie 30kg dzieki za info.
-
Mała przesyłka z Londynu
dzieki za checi, ale paczke musze wyslac najpozniej za dwa tyg, spoko spoko, to z awaru zostaje przy mnie
-
Mała przesyłka z Londynu
Witam, czy jedzie ktoś do Polski z UK w najbliższym czasie w okolice Wrocławia, Wałbrzycha?? potrzebuje wysalać mala paczkę (kierownica od Audi), jakby ktoś był chętny to proszę o kontakt, ewentualnie jak kros zna jakiegoś taniego kuriera to prosiłbym o namiary, Dziękuje
-
[B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
- [B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
i co w koncu bylo??- [ALL B6] Rurka miarki oleju
a obroty na jalowym jaka sa??- [B5 AEB] 1.8T za wysokie obroty na jałowym po wyłączeniu klimy
nawet po wlaczeniu klimy nie masz prawidlowych obrotow jalowych, a jak ze spalaniem i osiagami auta??- Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
nic ci nie brakuje, te aluminiowe uchwyty przy rolecie wsuwają sie w te prowadnice przy siedzeniach, pokombinuj i tyle, musi wejsc- [B5 1Z] Centralny zamek i domykanie szyb z kluczyka, problem
sprawdz pompe centralnego zamka- [B5 ADR] Czyszczenie przepływomierza - FOTOSTORY
Tak , u siebie tak zrobilem- Wycięcie katalizatora i montaż tłumika (fotostory)
po wybiciu kata w 1Z tylko turbine bylo delikatnie slychac, nic pozatym- [B5 ADR] Czyszczenie przepływomierza - FOTOSTORY
ten element to jakis modol od zaplonu i jest on przykrecony do tego aluminowego profilu zeby odprowadzal cieplo, trzeba bylo tylko wtyczki odlaczyc i tyle, a nie rozkrecac, mysle ze mozesz jednak dla spokoju wyczyscic stara paste i polozyc nowa- Tworzymy Nowy Klub BAT
Male OT BATty boys nie moglem sie powstrzymac- [B5 1Z] Wyciek z chłodniczki oleju
odkrec filtr, od spodu chlodniczki jest nakretka, dokrec ja, mozesz kupic uszczelke-oring ktora idzie miedzy chlodniczke a to "ramie" ktore jest przykrecone do bloku, nakretka ta lubi sie odkrecici podczas odkrecania filtra oleju, filtr zostaw, olej tez- [B5 ADR] Wycieka płyn chłodzący zbiorniczkiem
a jaki masz poziom plynu w zbiorniczku?? moze ktorys z wezy pekl przy zbiorniczku??- [B5 AWT] Temperatura silnika od 80-95
wyglada na termostat, ale musisz znalesc wyciek, dobrze przegladnij weze, czy nie ma nigdzie bialego nalotu- [B5 APU] Rozrusznik kręci ale silnik nie
no to niezle polecialo- Naprawa zatartych wycieraczek
obroc o 180 stopni to male ramie co sie przykreca do silnika i co przenosi ruch na wycieraczki- [B5 ARJ] Jak wymienić filtr paliwa ?
zrob fotke i wrzuc tutaj- [B5 ADR] Czy moge przejsc z minerala na pólsyntetyk?
znajomy w pasku mial podobnie, okazalo sie ze mial pekniety waz od odmy i nawiew zaciagal opary z komory silnika delikatnie, zwlaszcza na postoju- [B5 APU] Rozrusznik kręci ale silnik nie
w APU jest dwu-mas, moze sie rozlecial??- [B5 AWT] Temperatura silnika od 80-95
http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html kanal 51 i zobacz jaka masz temp, czy sie mniej wiecej zgadza z tym co masz na desce- [B5 AWT] Temperatura silnika od 80-95
zobacz co pokazuje klimatronik- Naprawa zatartych wycieraczek
Bledy wyskocza jak bedzie silniczek od wycieraczek odlaczony i wlaczyony zostanie zaplon, jezeli ktos naprawial mechanizm i nie przekrecal kluczyka w pozycje zaplon lub odpalal silnik to bledu nie bedzie- [AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
diesle sie dluzej grzeja niz benzyny, tylko ze teraz nie ma zimy i powinnien troche szybciej zlapac temp, jak dajesz mu 25 stopni na klimatroniku to rzecz jasna ze bedzie sie jeszcze dluzej nagrzewal, sprawdz na klimatroniku jaka jest temperatura, ewentualenijak masz mozliwosc to vag - [B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik