Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. a jak go odpalisz za pierwszym razem i dodasz gazu to sie uspokaja i chodzi w miarę równo czy musisz go uruchomić ponownie żeby chodził w miarę normalnie??
  2. dark79 odpowiedział(a) na kns3k temat w Audi A4 B5
    potwierdzam ,mialem tak samo w poprzedniej A4ce, wymiana czujnika na nowy zalatwila sprawe
  3. może się pompa kończy już, stawia opory, większy pobór prądu i dlatego przepala bezpiecznik
  4. nie wiem jak w AEB ale w APU wg danych producenta moment max zaczyna sie od 1750 obr, tez sie zdziwilem, ale tak naprawde zaczyna ciagnac w okolichach 2500, a co do szarpania, tez mi lekko podszarpywalo na nizszych obrotach, czyszczenie przepustnicy pomogło na 100%, nie była jakoś brudna a okazalo sie ze po czyszczeniu miedzy scianka przepustnicy a sama klapka jest szczelina, ktorej nie bylo widac przed czyszczeniem, pracy na 5 minut a o wiele lepsza jazda, no i poranne odpalanie bez falowań.
  5. możesz spróbować samoadaptacji przepustnicy, włącz zapłon, powyłączaj wszystkie odbiorniki prądu, zostaw auto na włączonym zapłonie na o kolo 30 sekund, możesz otworzyć maskę, z okolic przepustnicy powinien być słyszalny tak jakby pisk, może się uda u mnie to działa, ale ja mam przepustnice elektroniczna a ty na lince jeszcze, warto myślę spróbować
  6. moze pada pomalu kostka stacyjki??
  7. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    u kolegi ewidentnie lewa lampa swieci slabiej a nie blizej, zamien paliniki miejscami i zobacz czy jest jakas roznica, moze palnik siada??
  8. a wloz normalna zarowke i zobacz czy bedzie sie swiecila przy otworzeniu drzwi i wyciagnieciu kluczyka.
  9. w zaleznosci co kolega chce, moze tylko podlaczyc normalny elektryczny silownik i otwietac sam zamek bez otwierania klapy i to by bylo najrosadniejsze, wystarczylo by zdemontowac orginalny silownik pneumatyczny, zalozyc elektryczny, poprowadzic przewody od centralki zamka i tyle
  10. @darkman, przewody dolozone przez kogos, zobacz czy masz jakies napiecie na nich i gdzie ida, obstawiam ze znajdziesz drugie konce w okolicach bezpiecznikow.
  11. zajrzyj na pompę centralnego zamka, może byc zawilgocona i robi robi sie gdzies zwarcie, osobiscie mialem przypadek ze klijent mial auto po dzwonie i otwieralo mu sie samo, przyczyna byl zamek w dzrzwiach kierowcy, takze masz pare mozliwosci, mozesz tez podlaczyc vaga i zobaczyc czy nie ma jakis bledow w centralnym, na poczatek zajrzyj do pompy cetralnego, a jak bedzie tam wszystko dobrze to zobacz zamki, przednie drzwi i klapa bagaznika
  12. fajne B4, mam jedno w rodzinie z 1Ztem, a powiedz mi czy silniki sie przesuna podczas uderzenia?? chodzi mi o system proconten czy jakos tak sie nazywa
  13. dokładnie, podłączyłem się pod te świece z żaróweczka i włączyłem odszranianie przedniej szyby, w tym momencie zalaczaly sie tez te swiece i temp plynu na klimatroniku rosła szybciej, takze to jest jeden ze sposobow na ich uruchomienie , ale to nie temat o tym, nie zaśmiecajmy wątku
  14. a skąd takie info - przecież to się załącza a automatu i nic nie ma wspólnego z owym guzikiem, który słóży do "rzucenia" full nadmuchu na szybę (górę) by nie klikać ręcznie. sprawdzone empirycznie probówka
  15. no widzisz, jak mi sie zrobiło zwarcie przy lampce bagażnika to znikło oświetlenie w bagażniku jak i centralny nie działa, wiec sprawdź ten bezpiecznik dla pewności
  16. podepnij vaga i zobacz jakie sa bledy
  17. w tym roczniku są dwa przewody do sterowanie centralnym zamkiem, sygnał to masa, oświetlenie jest powiązane z pompa centralnego, to z pompy wychodzi zasilanie na oświetlenie bagażnika i kabiny, sprawdź jeszcze raz bezpieczniki, a najlepiej czy do pompy dochodzi zasilanie, jak tam to mogłeś cos zewrzeć podczas podłączania centralki i po prostu sfajczyć pompę centralnego.
  18. zaraz zaraz, a sprawdzałeś napięcie na samych świecach czy tylko sugerujesz się przygasaniem lampki w aucie, bo to ze przygasa to o niczym nie swiadczy, bo na przyklad swiece zarowe tez sie załączają na chwile pod czas pracy silnika, a to za sygnal na przekazniki wychodzi z ECU silnika to bylo juz napisane
  19. nie mam pojecia co powoduje załączanie tych świec, jedno co na bank je włącza to klimatronik
  20. zobacz tez chlodniczke oleju czy jest szczelna
  21. norma w dieslach, jak masz klimatronik to możesz go szybciej podgrzać poprzez włącznie dogrzewania płynu - na klimatroniku przycisk od dogrzewania przedniej szyby nad przyciskiem AUTO
  22. a sprawdzałeś po kodach wyposażenia ze masz podgrzewane lustra??
  23. sprawdź kat wtrysku, a jak zapali chodzi normalnie czy "rzuca" silnikiem??
  24. wybacz ale musisz sobie chyba jednak sam sprawdzić, ściągniesz gumowy przepust i zobaczysz ile masz przewodów idących do tylnej klapy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.