Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 1Z] Kontrolka świec
popatrz wyżej
-
wskaźnik temp. zewnętrznej
zaroweczka od podswietlenia chyba do wymiany
-
[B5 1.9 TDi 1Z]6r obudowa silnika będzie pasować??
nie do konca takie same
-
Głośniki na lewych drzwiach raz graja a raz nie?!?
sprawdzcie przewody i wtyczki od audio
-
Kluczyk po rozbiórkach nie działa
moze jak rozbieralas kluczyk to ``pastylka`` od imo wypadla, rozbierz klucz jeszcze raz i zobacz czy wszystko w nim jest
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
łożysko oporowe
-
Czym najlepiej zmyc markera z lusterka?
zmywacz do paznokci
-
[B5 ADR] Problem z klimatronikiem
no nie dokońca rozumiem, nie ważne czy silnik zimny czy cieply siłą nawiewu można sterowac w cąłym zakresie a nie dopiero jak silnik osiągnie jakąś tam temp, fakt faktem ze jak dasz temp ma HI i np masz jedną kreske siły nawiewu to z czasem siła bedzie automatycznie wzrastać, ale jak wspominałem siłą nawiewu można się bawić w cąłym zakresie, a co do lutów, może sam sterownik nagrzewa się od żarówek i gdzies pojawia się małe przejście na lutach od taśmy, mi jak padło to np mogłem tylko dawać "-", "+" niereagował na sile od nawiewu a włączałem nawiem funkcją AUTO, konbinacja na całego, przelutowałem i spokuj, nawet wyświetlacze ni mrugną
-
[B5 1Z] Wycieki oleju w komorze silnika
to co zaznaczyles strzalka jest gumowa uszczelka pod nakretka od pokrywy zaworow, nie wiem ile kosztuje nowa ale z tego co slyszalem to caly komplet (uszczelka pod dekiel plus te trzy pod nakretki) cos ok 60 - 70 plnow
-
[B5 ADR] Problem z klimatronikiem
na temat klimatronika masz obszernego posta, poczytaj troche, ja obstawiam zimne luty
-
kasowanie inspekcji serwisowej
z deski kolego skasujesz inspekcje kombinacji nie pamiętam ale na pewno trzeba sie pobawić pokrętłami na desce i stacyjką, a co do zmiany na co 15kkm to tylko VAG
-
Podswietlenie Bagaznika / Car audio
nie obraź się, ale to ma być podświetlenie audio czy bagażnika ??
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
no ładne cacko
-
Wloty na masce
przy takiej masce napewno ściągnięte :mrgreen:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
-
sterowanie centralnego
wszystkie przwody masz pod plastykiem nad nogami kierowcy, sterowanie zamkiem i kierunki, zasialnie też, nie pamietam kolorów wtyczek, ale troche poszukasz i znajdziesz, popatrz na schematy i bedziesz miał przeowdów a potem to juz tylko prubówka w reke i do dzieła.
-
Ile oleju wam bierze na 1000 km ??
i tak ma być
-
Strefa Śmiechu
Samolot wystartował z lotniska w Nowym Jorku. Kilka minut później trzech facetów zjawia się w kabinie pilotów. Jeden z nich przykłada pistolet do głowy pilota i mówi: - Lecimy do Bejrutu! - Po co ten pistolet? My tam właśnie lecimy. - Dobra, dobra! Tydzień temu też leciałem do Bejrutu, ale przez jakichś debilnych porywaczy wylądowałem w Kairze. Mąż mówi do żony: - Kochanie, dzisiaj pójdę do klubu z kolegami na partyjkę kręgli. Do rana będziemy grali. Nie masz nic przeciwko temu? - Kochanie, idź koniecznie, przecież za rogi cię nie trzymam. Rozmawia dwóch informatyków: - Ale zimno w tym pokoju. Mógłbyś zamknąć okno? - Jasne. Alt + F4. - Kto to jest optymista? - To człowiek, który na cmentarzu zamiast krzyży widzi plusy Przed wystawą eleganckiego butiku stoi kobieta i ogląda buty. Podchodzi do niej mężczyzna i mówi: - Kupię pani te buty, jeśli się pani ze mną prześpi. Kobieta pomyślała chwilę i mówi: - No dobrze, ale muszę pana ostrzec, że ja nie lubię seksu. Poszli do niego. Kobieta położyła się bez ruchu na łóżku, zostawiając sobie na nogach nowe buty i przez cały czas leży jak kłoda. Gdy facet miał już kończyć, ona zadarła do góry nogi i krzyczy: - O, taaaak! Jeeest! Super!!! Facet zdziwiony: - Myślałem, że pani nie lubi seksu. - Nie lubię, ale strasznie się cieszę na te nowe buty! Na lekcji matematyki: - Krzysiu, powiedz jakąś liczbę dwucyfrową. - 17. - A odwrotnie? - Nie wiem. - Siadaj! Franiu, powiedz jakąś liczbę dwucyfrową. - 42. - A odwrotnie? - Nie wiem. - Siadaj! Jasiu, powiedz jakąś liczbę dwucyfrową. - 33!
-
Montaż halogenow,
ja u siebie podlaczylem przez przekaznik,zasialnie na nie mam po przekreceniu kluczyka, oczywiscie jeszcze jest wlacznik orginalny, bez postoju, jak kolega Sprinter mnie kiedys uswiadomil wlaczniki lubia czasami padac i nie wlaczysz swiatel to zawsze jakas deska ratunku jest
-
[ALL B5] Wymiana diody autoalarmu
ja do swojego alarmu wlutowałem 2 diody normalne i bez problemu, wyciąg diode, wlutuj nowa, pamietaj o + i -
-
Telefon AUDI
telefon mute to jest wyciszenie radia gdy dzwoni telefon a nie zestaw głośnomówiący
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
na górnych jak najbardziej pokażą, gorzej z dolnymi
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
w sumie nie wiem ale te elektrody/świece dogrzewaja płyn i szybciej masz ciepłe na szybe co w zime jest bardzo przydatne, nawet chyba z tą funkcja załancza sie od razu klima do osuszania powietrza.
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
sprawdz najpierw kodami do klimatronika, a co do świec podgrzewających płyn to nie wiem jak jest w AFN'nie ale u mnie znajduja sie w krućcu za głowicą patrzac od przodu auta, włanczaja sie gdzy na klimatroniku naciśniesz ten przycisk w górnym lewym rogu klimatronika, taka ikona szyby z falkami
-
Jak podłączyć radio Alpine do systemu Bose?
są przejściówki, popytaj w jakimś car audio zakładzie