Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. obszyć kierownice skórą
  2. a gdzie widac tego Conti.,do rozrzadu trzea sciagnac plastyk z silnika, otworzyc gorna pokrywe rozrzadu i widzisz pasek,inaczej nic nie zobaczysz
  3. no mysle ze troche wiecej niz 90KM koledze sie da wyciagnac, najlepiej niech sie wypowiedza specjalisci od tego
  4. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    kostak w sklepie ok 35 PLN, wymiana za darmo
  5. mozesz zostac ojcem zalozycielem Hehehe, ja to powinienem być JawnyKiełbasoŻerca, gdzie są Ci co wrąbali całą resztę Jeden skrytozerca wlasnie do Japoni polecial :biggrin: :biggrin: ale mowila za nie ma to jak polska kielbasa :twisted:
  6. jak :twisted: "gdzecznie" im machajac :twisted: uff ale mi lapka zmarzla. a ja myslalem ze pomiedzy nimi bedziesz chcial przejechac
  7. Wielkie THX dla Prezesa no Mirona z mojej strony, jak i mojej rodzinki, pozdrawiam resztę muzyków
  8. Keżor ty luzu troche potrzebujesz
  9. Pozdrowienia 4 all, bylo niezle,krotko ale intensywnie no to czekam na letni zlot :biggrin:
  10. myśle ze chodzi Ci o ta blache ale od strony bagażnika, wiec na twoim miejscu wymierzyłbym ile to ma (chodzi mi o całą blache) i kupił kawałek ciemnej wykładziny i przyklejł lub przykręcił
  11. dziura na środku to pozostałość po worku na narty, pewnie poprzedni właściciel wycinał, a czy masz dziure jak rozłożysz podłokietnik z tyłu???
  12. jak masz klimatronik to i masz swieczki do podgrzewania plynu
  13. u mnie czyjnik jest za głowicą (z tego co pamiętam ) po prawej stronie jak stoisz przed autem, na króću od płynu, wiec nie powinno być problemu z jego znalezieniem, a odączyć to chyba nie problem, poprostu odpinasz wtyczke z niego i już
  14. na sprawdzenie przekaźnika jest też sposób, odłącza sie czujnik temp. cieczy i grzanie świec (nie ważne jaka jest temp. silnika) załącza się na 20 sek, , czyli podłączany żaróweczkę i jak jest wszy oki to zapala się na 20 sek i powinna zgasnąć. a najprostszym sprawdzianem czy grzeją świece jest przyglądnięcie się lampce oświetleniowej, jak grzeją to przygasa
  15. widze ze jestes tez w swidnicy, no chyba ze nie tej na dolnym slasku, to mozemy sie spyknac i porownac
  16. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=159614034 :biggrin:
  17. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A nie prościej podpiąc się do ori wyłącznika klapy bagażnika (o ile dobrze pamiętam przewód koloru biało-żółtego), albo do włącznika oświetlenia bagażnika a zobacz jak wysoko możesz podnieść klape od bagażnika zenim włączy sie lampka, dlatego najlepiej zamontować jakiś dodatkowy czujnik który by działał zaraz po otwarciu klapy
  18. ale po co wstawiać jak są, kolega chce tylko wymienić
  19. a masz klimatronika'a??
  20. przeciez napisales ze nawet hamulce byly zastane, a czysciles je porzadnie znim wyruszyles w droge ?? mysle ze to poprostu opory zanim hamulce sie dotarly
  21. co do tych majt to sprawa jest prosta, zakladasz na siedzenie i podlanczasz, mam znajomych tapicerow i widzialem jak zakladali maty grzewcze ale pod tapicerke, maty mieli jakies niemieckie (przynajmniej pisalo po germansku na pudelku) i wygladaly jak orginalne, czyli cienkie, nie tak jak te z aukcji, a dostarczyl je klijent wiec nie wiem gdzie takie kupic
  22. normalne, pompka centralnego wylancza czasowo zasilanie na lampke, jak sie nie myle to przekrecenie kluczyka w stacyjce powinno zapalic swiatlo
  23. mam u siebie takie same kołpaki założone i pasują bez problemu, oczywiście 15', zobacze jeszcze ich nr i napisze [ Dodano: 17-02-2007, 15:32 ] no i sprawdezilem, faktycznie inny mam nr, u mnie to WLA 8Z0 601147A PA66-M15
  24. jak jest mozliwość wydłużenia czasu zamykania w alarmie to i bedzie szyby domykał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.