Treść opublikowana przez dark79
-
Szyberdach i kierownica w Audi A4 B5
obszyć kierownice skórą
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
a gdzie widac tego Conti.,do rozrzadu trzea sciagnac plastyk z silnika, otworzyc gorna pokrywe rozrzadu i widzisz pasek,inaczej nic nie zobaczysz
-
[A4 B5 1.9 Di AFF] Co z tym mozna zrobić?
no mysle ze troche wiecej niz 90KM koledze sie da wyciagnac, najlepiej niech sie wypowiedza specjalisci od tego
-
Problem ze stacyjka
kostak w sklepie ok 35 PLN, wymiana za darmo
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
mozesz zostac ojcem zalozycielem Hehehe, ja to powinienem być JawnyKiełbasoŻerca, gdzie są Ci co wrąbali całą resztę Jeden skrytozerca wlasnie do Japoni polecial :biggrin: :biggrin: ale mowila za nie ma to jak polska kielbasa :twisted:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
jak :twisted: "gdzecznie" im machajac :twisted: uff ale mi lapka zmarzla. a ja myslalem ze pomiedzy nimi bedziesz chcial przejechac
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Wielkie THX dla Prezesa no Mirona z mojej strony, jak i mojej rodzinki, pozdrawiam resztę muzyków
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Keżor ty luzu troche potrzebujesz
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Pozdrowienia 4 all, bylo niezle,krotko ale intensywnie no to czekam na letni zlot :biggrin:
-
tylne siedzenie
myśle ze chodzi Ci o ta blache ale od strony bagażnika, wiec na twoim miejscu wymierzyłbym ile to ma (chodzi mi o całą blache) i kupił kawałek ciemnej wykładziny i przyklejł lub przykręcił
-
tylne siedzenie
dziura na środku to pozostałość po worku na narty, pewnie poprzedni właściciel wycinał, a czy masz dziure jak rozłożysz podłokietnik z tyłu???
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
jak masz klimatronik to i masz swieczki do podgrzewania plynu
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
u mnie czyjnik jest za głowicą (z tego co pamiętam ) po prawej stronie jak stoisz przed autem, na króću od płynu, wiec nie powinno być problemu z jego znalezieniem, a odączyć to chyba nie problem, poprostu odpinasz wtyczke z niego i już
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
na sprawdzenie przekaźnika jest też sposób, odłącza sie czujnik temp. cieczy i grzanie świec (nie ważne jaka jest temp. silnika) załącza się na 20 sek, , czyli podłączany żaróweczkę i jak jest wszy oki to zapala się na 20 sek i powinna zgasnąć. a najprostszym sprawdzianem czy grzeją świece jest przyglądnięcie się lampce oświetleniowej, jak grzeją to przygasa
-
Jak wyregulowac sprzęgło A4 / 1z
widze ze jestes tez w swidnicy, no chyba ze nie tej na dolnym slasku, to mozemy sie spyknac i porownac
-
Jak wyregulowac sprzęgło A4 / 1z
normalne
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=159614034 :biggrin:
-
[B5 1995r. Alarm] Umiejscowienie czujników ?
A nie prościej podpiąc się do ori wyłącznika klapy bagażnika (o ile dobrze pamiętam przewód koloru biało-żółtego), albo do włącznika oświetlenia bagażnika a zobacz jak wysoko możesz podnieść klape od bagażnika zenim włączy sie lampka, dlatego najlepiej zamontować jakiś dodatkowy czujnik który by działał zaraz po otwarciu klapy
-
Jakie wstawić świece dogrzewające ciecz w silniku?
ale po co wstawiać jak są, kolega chce tylko wymienić
-
[B5 AFN] Wolne nagrzewanie sie silnika.
a masz klimatronika'a??
-
Wysokie spalanie 1.9 tdi 90 km ??
przeciez napisales ze nawet hamulce byly zastane, a czysciles je porzadnie znim wyruszyles w droge ?? mysle ze to poprostu opory zanim hamulce sie dotarly
-
Pomysł na podgrzewane fotele ?
co do tych majt to sprawa jest prosta, zakladasz na siedzenie i podlanczasz, mam znajomych tapicerow i widzialem jak zakladali maty grzewcze ale pod tapicerke, maty mieli jakies niemieckie (przynajmniej pisalo po germansku na pudelku) i wygladaly jak orginalne, czyli cienkie, nie tak jak te z aukcji, a dostarczyl je klijent wiec nie wiem gdzie takie kupic
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
normalne, pompka centralnego wylancza czasowo zasilanie na lampke, jak sie nie myle to przekrecenie kluczyka w stacyjce powinno zapalic swiatlo
-
wtopa z kołpakami
mam u siebie takie same kołpaki założone i pasują bez problemu, oczywiście 15', zobacze jeszcze ich nr i napisze [ Dodano: 17-02-2007, 15:32 ] no i sprawdezilem, faktycznie inny mam nr, u mnie to WLA 8Z0 601147A PA66-M15
-
Problem z centralnym zamkiem
jak jest mozliwość wydłużenia czasu zamykania w alarmie to i bedzie szyby domykał