Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. spróbuj wyregulować na śrubach mocujących
  2. z centralny powinien działać przy poodpinanchy wtyczkach przy zamkach, ale to i tak zależy gdzie alarm jest wpięty w układ zamka, jeżeli nawet gdy są poodpinane wtyczki to moze być problem w samej pompce centralnego, a jak z wilgocią ?? pompy nie są zawilgocone??
  3. tarcze jak najbardziej są od A4, a co do fisa to nie wiem, ale chyba był mały fis w A4
  4. dokładnie, jak ci rwie jak dziki i nic nie stuka i sie nie rozlatuje to sie nie przejmój, zrób porządny przegląd zebyś wiedział czym jeżdzisz i gnaj do przodu .
  5. podłącz pod vaga to powinno wywalić jakiś błąd, a jak nie to poodłanczaj pojedyńczo przewody od zamków, dzrwi przednie i klapa bagażnika, miałem taki przypadek ze klijentowi samo auto sie otwierało, przyczyna była w zamku drzwi kierowcy, auto było po dzwonie i tam robiło sie zwarcie, szybka naprawa = odpeicie zamka, a otwierał alarmem i tak. Jak odłączysz napiecie to tylko kluczykiem auto otworzysz.
  6. czyli porządna seria
  7. w 1Z da się wyciągnąć bez rozbierania przodu
  8. ladna fureczka ale koleczka ciut wieksze by sie przydaly
  9. powitac nowego kolege
  10. Zostaniesz poddany/a małemu testowi. Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne. Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi! Zastanów się. Odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności. Wyobraź sobie poniżej opisaną sytuację i podejmij decyzję. Pamiętaj! Odpowiedź powinna byc spontaniczna, ale szczera! ...Znajdujesz sie w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej orkanem... Niesamowite masy wody.... Jesteś fotoreporterem Gazety Wyborczej w samym środku tej przerażającej katastrofy. Próbujesz zrobic jak najbardziej oddające grozę zdjęcia. Sytuacja jest niemal beznadziejna. Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem... Potęga natury w całym jej okrucieństwie porywa wszystko na jej drodze. Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę, który walczy rozpaczliwie z żywiołem. Wyglada jakoś znajomo... I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczyński! Ale widzisz, ze szalejąca powódź zaraz go porwie - ostatecznie... Masz dwie możliwości - uratować go albo zrobić zdjęcie twojego życia. Ocalić mu życie albo zrobić zdjęcie, za które na pewno zgarniesz World Press Photo! Zdjęcie, które przedstawia śmierc jednego z najważniejszych ludzi w Polsce... A teraz pytanie: NA MATOWYM CZY NA BŁYSZCZĄCYM ?
  11. idz po przewodzie od czujnika do budy auta, wyciag gumowa zaslepke i rozlacz tam, jak nie chcesz go ruszac w zwrotnicy, bo moze nie wyjsc :twisted:
  12. dark79 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    mechanicznie na pompie ok 3stopni, jak sprawdzasz vagiem to chyba 48-51 poszukaj bylo na forum
  13. dark79 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    bardzo duzo kolego, sprawdz kat wtrysku
  14. dark79 odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    piekna robota, maly komentarz co do wahacza gietego tzw banan, mozna odkrecic sanie silnika i lekko opuscic w dol, wtedy sruba mocujaca wyjdzie bez wiekszych problemow.
  15. no nie wiem czy przy 200tys kat tak od razu moze sie kwalifikowac do usuniecia, ja mam u siebie ponad 220tys (przynamniej w teorii) i jakos nie byl przypchany kat, ale i tak zostal usuniety :twisted:
  16. oj lubia napinacze padac, ale cena :eek:
  17. dark79 odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    to jest do AFN czyli sterowany podcisnieniowo a u nas w 1Z jest nadcisnieniowo
  18. dark79 odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    po pierwsze nazwij poprawnie temat, a po drugie, tak to jest N75
  19. jedziesz do zakładu tłumikarskiego i wspawywuja Ci nową i już, koszt takiej operacji to ok 120pln, jade ze Sprinterem w jutro na wymiane tej złączki
  20. dark79 odpowiedział(a) na Simon temat w 1.9TDI
    jak masz klimatronika to masz i swiece na plynie, a jak nie masz klimatronika to nie wiem, ale chyba nie ma swiec, najlepeij zajerzec i stwierdzic kto ma diesla bez klimatrnonika
  21. woda z kranu a woda destylowana to troche co innego, normalnie kupujesz koncentrat i dolewasz wody destylowanej-zdemineralizowanej i nie muszisz sie bac o kamien
  22. a masz klimatyzacje, ja tez mam ten czujnik ale z tego co wiem to chyba jest on od klimy, trzebaby bylo postudiowac schematy elektryczne
  23. jak ci lata jak lodeczka to zmien amorki
  24. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    poszukaj po aukcjach na allegro, rozbitki na czesci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.