Treść opublikowana przez dark79
-
Problem ze schowkiem w desce rozdzielczej
spróbuj wyregulować na śrubach mocujących
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
z centralny powinien działać przy poodpinanchy wtyczkach przy zamkach, ale to i tak zależy gdzie alarm jest wpięty w układ zamka, jeżeli nawet gdy są poodpinane wtyczki to moze być problem w samej pompce centralnego, a jak z wilgocią ?? pompy nie są zawilgocone??
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
tarcze jak najbardziej są od A4, a co do fisa to nie wiem, ale chyba był mały fis w A4
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
dokładnie, jak ci rwie jak dziki i nic nie stuka i sie nie rozlatuje to sie nie przejmój, zrób porządny przegląd zebyś wiedział czym jeżdzisz i gnaj do przodu .
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
podłącz pod vaga to powinno wywalić jakiś błąd, a jak nie to poodłanczaj pojedyńczo przewody od zamków, dzrwi przednie i klapa bagażnika, miałem taki przypadek ze klijentowi samo auto sie otwierało, przyczyna była w zamku drzwi kierowcy, auto było po dzwonie i tam robiło sie zwarcie, szybka naprawa = odpeicie zamka, a otwierał alarmem i tak. Jak odłączysz napiecie to tylko kluczykiem auto otworzysz.
-
[B5 1Z] Więcej mocy tylko z hamownią
czyli porządna seria
-
[B5 AJM] Jak wyciągnąć elektryczny wentylator chłodnicy
w 1Z da się wyciągnąć bez rozbierania przodu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac
-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
ladna fureczka ale koleczka ciut wieksze by sie przydaly
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac nowego kolege
-
Strefa Śmiechu
Zostaniesz poddany/a małemu testowi. Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne. Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi! Zastanów się. Odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności. Wyobraź sobie poniżej opisaną sytuację i podejmij decyzję. Pamiętaj! Odpowiedź powinna byc spontaniczna, ale szczera! ...Znajdujesz sie w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej orkanem... Niesamowite masy wody.... Jesteś fotoreporterem Gazety Wyborczej w samym środku tej przerażającej katastrofy. Próbujesz zrobic jak najbardziej oddające grozę zdjęcia. Sytuacja jest niemal beznadziejna. Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem... Potęga natury w całym jej okrucieństwie porywa wszystko na jej drodze. Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę, który walczy rozpaczliwie z żywiołem. Wyglada jakoś znajomo... I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczyński! Ale widzisz, ze szalejąca powódź zaraz go porwie - ostatecznie... Masz dwie możliwości - uratować go albo zrobić zdjęcie twojego życia. Ocalić mu życie albo zrobić zdjęcie, za które na pewno zgarniesz World Press Photo! Zdjęcie, które przedstawia śmierc jednego z najważniejszych ludzi w Polsce... A teraz pytanie: NA MATOWYM CZY NA BŁYSZCZĄCYM ?
-
B5 1,8 96 wymiana lozyska przod
idz po przewodzie od czujnika do budy auta, wyciag gumowa zaslepke i rozlacz tam, jak nie chcesz go ruszac w zwrotnicy, bo moze nie wyjsc :twisted:
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem
mechanicznie na pompie ok 3stopni, jak sprawdzasz vagiem to chyba 48-51 poszukaj bylo na forum
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem
bardzo duzo kolego, sprawdz kat wtrysku
-
Wymiana wahaczy dolnych
piekna robota, maly komentarz co do wahacza gietego tzw banan, mozna odkrecic sanie silnika i lekko opuscic w dol, wtedy sruba mocujaca wyjdzie bez wiekszych problemow.
-
[B5 AFN] 110KM KATALIZATOR............
no nie wiem czy przy 200tys kat tak od razu moze sie kwalifikowac do usuniecia, ja mam u siebie ponad 220tys (przynamniej w teorii) i jakos nie byl przypchany kat, ale i tak zostal usuniety :twisted:
-
[B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
oj lubia napinacze padac, ale cena :eek:
-
[B5 1Z] Zawor N75
to jest do AFN czyli sterowany podcisnieniowo a u nas w 1Z jest nadcisnieniowo
-
[B5 1Z] Zawor N75
po pierwsze nazwij poprawnie temat, a po drugie, tak to jest N75
-
[B5 1Z] Drżenie przy przyspieszaniu
jedziesz do zakładu tłumikarskiego i wspawywuja Ci nową i już, koszt takiej operacji to ok 120pln, jade ze Sprinterem w jutro na wymiane tej złączki
-
(b5 1z) Ogrzewanie w b5 1Z
jak masz klimatronika to masz i swiece na plynie, a jak nie masz klimatronika to nie wiem, ale chyba nie ma swiec, najlepeij zajerzec i stwierdzic kto ma diesla bez klimatrnonika
-
[B5 1Z '96] Chłodzenie silnika - a kamień w instalacji
woda z kranu a woda destylowana to troche co innego, normalnie kupujesz koncentrat i dolewasz wody destylowanej-zdemineralizowanej i nie muszisz sie bac o kamien
-
termometr otoczenia czujka jest brak wartosci na wyswietlacz
a masz klimatyzacje, ja tez mam ten czujnik ale z tego co wiem to chyba jest on od klimy, trzebaby bylo postudiowac schematy elektryczne
-
AFN 1.9TDi pytanie o łącznik stabilizatora i stabilizator
jak ci lata jak lodeczka to zmien amorki
-
[ALL B5] Montaż osłony silnika i skrzyni biegów
poszukaj po aukcjach na allegro, rozbitki na czesci