Treść opublikowana przez dark79
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
wykręcasz i podłączasz do aku, zobaczysz jak ładnie świecą, a na szybko sprawdzić czy działają ==>próbówka do aku (+) i kabelek (przynajmniej ja mam taki próbnik z kabelkiem zakończony krokodylkiem) do świec (-), jak sa dobre to jest przejscie i świeci próbówka, to samo ze świecami do podgrzewania cieczy
-
Brems Licht
dorzuc jakis rezystor dla zwiekszenia opornosci, albo odlacz moduł od sprawdzania zarowek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:redface: Ja jestem nieśmiały :redface: z niesmialosca powalczymy ty sie juz o to nie martw, najwyzej pocwicz dzien wczesniej
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
mysle ze Prezes jakies przemowienie trzasnie na poczatku i koncy zjazdu :twisted:
-
Problem z centralnym zamkiem
zgadza sie, ale podstawa sa kostki przylaczeniowe
-
kontrolka paliwa i komputer pokładowy PROBLEM
moze go tam poprostu nie ma
-
Problem z centralnym zamkiem
wyciągasz pompę cetrala, otwierasz od spodu, bierzesz lutownice do ręki i grzejesz luty od kostek podłączeniowych, powinno pomóc, u mnie pomogło
-
Problem z centralnym zamkiem
jak nic zimne luty przy pompie centralnego
-
blokowanie na DRIVE (automat)
jak sie fele grzeja to znaczy ze hamulce trzymaja
-
[B5 1Z] Kontrolka szaleje czy układzik hamulcowy
a to tylko sie dzieje z rana przy pierwszyn odpalaniu?? jak tak to aku do wymiany, bylo na forum
-
A4 B5 AFN Czym grozi przypalone sprzęgło?
wiem ze masz TDI ale to nie traktor jak wiki napisał, napewno sprzęgło szybciej ci poleci, a do tego moze i nawet dwumasa, pożyjemy zobaczymy :smile:
-
[B5 ]WYMIANA SZKIEL W LAMPACH
nic nie jest klejone, wszystko ładnie schodzi
-
[B5 1.6 1995] Przejscie kablami z kabiny do komory silnika?
obudowa kompa, otwierasz, wyciągasz kompa i masz ładny dostęp do środka samochodu z przewodami
-
[B5 ]WYMIANA SZKIEL W LAMPACH
jakby co to mam lampy do sprzedania obie strony, co do rozbiurki, wyciągasz lampe z auta, sciągasz spinki które trzymają szkło z obudową plastykową i sciągasz szkło.
-
brak swiatel STOPu
bezpiecznik, włącznik, przewody..........
-
[B5 ]WYMIANA SZKIEL W LAMPACH
a jakie masz lampy, Valeo czy Boscha, mam szkło do Valeo od strony pasażera jakbyś chciał, co do matowości to wystarczy dobrze umyć płynem do szybek i będą jak nowe
-
Problem z centralnym zamkiem
sprawdz bezpiecznik od centralnego, zobacz czy masz swiatło po otwarciu klapy bagażnika
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
oby tak dalej
-
[B5 1.9 TDi AFN] Czy wymieniać wszystkie pierścienie ?
dokładnie jak mówi zdeniu, jak juz masz wszystko na wierzchu to lepiej powymieniać, jedna robota
-
Problem z AIR-BAG
tylko Vag i skasowanie błędu, żaróweczki chyba po ok 2 plnów kupowałem
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
włącznik w klapie => przewody przy zawiasach, ogólnie w tamtych rejonach
-
[ALL B5] Montaż osłony silnika i skrzyni biegów
ori to tylko pod skrzynia mi zostala
-
problem z silnikiem
zona ostatnimi czasy zrobila tak 15km i powiedziala ze ciezko cos sie jej krecialo ale pomyslala ze tak ma byc, a co do kolegi problemu, ktora to rolka sie dokladnie skrzywila?? u mnie padl napinacz i zerwalo sruby na rolce od wisca, troche roboty bylo, koszty to nowy pasek i trzy sruby M6 plus 3 Zubry
-
[ALL B5] Montaż osłony silnika i skrzyni biegów
dziwne, ja u siebie mam najpierw zalozona oslone od skrzyni a potem pod silnikiem, ale i tak z tego co widze nie ma roznicy
-
KŁOPOT Z XENONAMI W A4
a dokladniej mowiac wystarczy przepiac jeden przewodzik, znajdziesz na forum