Treść opublikowana przez dark79
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
nie sciagaj kierownicy, wystarczy ze sciadniesz te plastyki za kierownica, jak bedziesz mial nadal malo miejsca to wyciagnij zegary i juz.
-
[1.9 TDI 110KM] Zanik mocy jak parno na dworze
zrob maly test na przeplywke, w normalny dzien jak fura jezdzi normlanie odepnij przeplywke, auto powinno sie zamulic i porownaj to do objawow z parnych dni, bedziesz wiedzial mniej wiecej gdzie szukac awarii.
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
a masz jakis dolozony alarm??
-
dioda od alarmu fabrycznego
po schamtach patrzac wychodzi ze przeciwmgielne ale moge sie mylic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac
-
dioda od alarmu fabrycznego
to po zalaczeniu powinien ci mrugac wlacznik od tylnych swiatel przeciwmgielnych, albo tylko sie zapali przy uzbrajaniu, nie pamietam,ale na bank to ten wlacznik sygnalizuje prace alarmu, jezeli masz alarm fabryczny
-
[B6 A4] Jak wymienić przełączniki od szyb ?
nie ma sily, trzeba wyciac te zgrzewy co trzymaja ten plastyk z obiciem i nowy przykleic i to samo miejsce, klej dowolny do plastyku, lutownica tez sie przyda
-
[B5 AFN] nie można uruchomić silnika Duży problem
a silnik po co byl wyciagany?? moze poprostu cos nie jest podlaczone
-
Błąd ASR/ABS jaka przycznyna?
czujnik absu przy kole tylnym lewym nie domaga, sprawdz jak to tam wyglada
-
[B6 AWX] Taśma poduszki powietrznej - świecąca kontrolka AIRBAG
przewaznie tak jest, ale niech zobaczy czy przewody przy kierownicy dobrze siedza
-
[B5 AVG] problem z turbinką
normalne ze jak ci padnie turbo to olej pojdzie tez w dolot, zmien mechanika, przy wymianie turba należy wyczyścić caly dolot włącznie z intercoolerem i wszystkie rury od dolotu, a potem normalnie go zapal i powinien chodzić
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
sprawdz wszystkie przewody ciśnieniowe które przychodzą i odchodzą on N75, od początku do końca, moze być któryś przetarty i N75 nie bedzie pracował jak należy
-
schemat pinów w liczniku
Witam, sprawa jest taka, kolega ma A4 AFN z '97 i padniety licznik VDO, wskazówki dostały drgawek, no i włożył licznik NSI z '94, wszystko działa oprócz kontrolki od poduchy, jak włoży ten licznik który miał orgianlnie kontrolka od poduch swieci i gaśnie, no i teraz pytanie, czy są różnice w kostkach podłączeniowych, chodzi mi o rozmieszczenie poszczególnych pinów, schemat licznika z '97 mam, czy ktoś moze ma do 94-95, jakby co to prosze o PW
-
[1.6 ADP 95r]drogo czy nie drogo za wymiane elementow zawieszenia?
jaka zbiezność?? przy wymianie wahaczy nie ustawia sie zbieżności, no i oczywiście ze odrazu trzeba wymienić stukajacy wahacz bo sie mozesz zdziwić jak pęknie i ci koło wpadnie do środka błotnika
-
Kopci przy starcie A4 B5 1.9 TDi 90km
no nie wiem czy to konieczność, u siebie na blacie mam ok 220k km i jak zobacztłem kata to był przelot, no chyba ze sie nie znam na zapchanym kacie, ale jak patrzyłem przez ta porcelane to wydziałem ze nie jest zapchana, a widziałem tez afn który miał ponad 300k km i wyglądało to podobnie.
-
chips a V max
robiac chipa dostajesz wieksza moc, skrzyni nie zmieniasz, predkosc max moze sie wiekszyc o troche , zalezy to od max obrotow, jak jeszcze pociagna troche wiecej niz w serii to pred. max sie tez zwiekszy, ale napewno pred max sie nie zmniejszy, no chyba ze programem bedzie zrobione odciecie ponizej niz bylo w serii
-
[B5 AFN] podświetlenie wyświetlacza lilometrów nie działa
prawdopodobnie zaroweczka przy wyciaganiu lub wkladaniu licznika padla, wiesz jak wyciagna wiec sprawdz
-
nowa skrzynia inne przełożenia
moze masz od AFN'a, no to tylko wirusik + wtryski i bedzie dopiero dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac nowego kolege
-
skrzynia-trojka sie rusza ,czworka nie wchodzi- HELP!!
sprawdz lewarek zmiany biegow, ale to nie wrozy za dobrze, moze byc cos ze skrzynia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac kolege
-
A4vsCinquecento
i bardzo dobrze pewnie obaiwa sie
-
[B5 1.9 TDI 90 KM] dziwny odgłos przy gaszeniu silnika
prawdopodobnie konczy sie ktoras poducha pod skrzynia, albo cos sie poluzowalo, ogolnie przegladnij zawieszenie silnika i skrzyni
-
[B5 1Z] Duże spalnanie i brak mocy po 3000 obr
nieznam sie jeszcze na logach jak inni koledzy ale te to ni w piec ni w dziesiec, zrob jeszcze raz porzadnie z butem w podlodze od 1k obr/min do 4,5k
-
[B5 1Z] Wymiana żarówek kierunkowskazów przednich
a masz lampy boscha czy valeo?? w przypadku boscha dzwigienka blokujaca jest przy lampie (chyba - lub na odwrót)i trzeba ja wyciagąć, następnie powinieneś scicną ten plasytki pomiedzy którymi ona jest i kierunek powinien wyść bez problemu, w valeo jest podobnie tylko sie rózni miejscem mocowanie tego zabezpieczenia, a moze ktoś przykleił na stałe ??