Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. a w radiu masz wyjsca RCA czy cos takiego?? jak nie chcesz wyminiac glosnikow to mozesz podjechac do jakiegos elektronika i powinien ci to podlaczyc, no chyba ze masz jakies pojecie o tym to dasz sobie rade, ogolnie potrzebujesz znalesc sygnal +12 po wlaczeniu radia zeby aktywowac wzmacniacze no i sygnalowe z RCA
  2. na rozebraniu zacisku na czesci pierwsze i wyczyszczeniu, jezeli nie ma duzych wrzerow to mozna to uratowac, ewentualnie nowe ciasniejsze gumki kupic w sklepie z czesciami do maszyn roniczych ale jak juz kalpilca to nowy zacisk trzeba
  3. OT: pogratulowac mechanika
  4. no i od razu kup sobie komplet nowych tarcz i klockow
  5. sprobuj jak poluzujesz srube z tylu, puknac lekko w nia przez klucz czy cos innego, wisko powinno sie zluzowac, moze poprostu pasownie siedzi
  6. 1Z ale u Ciebie to samo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20620.0.html
  7. a pompke slychac ze dziala??
  8. u mnie tez orginalnie nie bylo
  9. a tam od razu do wymiany, trzeba rozebrac i obejrzec, moze sie da uratowac, ja usiebie jeszcze zreanimowalem i smiga
  10. co do jakiejs fotki to bedzie trudno, ale, wydaje mi sie ze gdzies na forum byla instrukcja wymiany filtra, jak sie nie myle to byla instrukcja FILTRONA, i tam byla pokazana ta rynienka, moze chlopaki z ETKA zamieszcza jakis rysuek z ta ryninka, ja do siebie szukalem dobre pare miesiecy ale sie udalo
  11. no i pod tym plastykiem(foto wyzej) jest ta rynienka, ktora wylapuje wode, ktora leci po szybie, u mnie tez niestety nie bylo, a o wodzie w aucie dowiedzialem sie jak kladlem przewody do wzmaka, rynienke dokupilem na allegro (auta na czesci)
  12. nie, najpierw polka, potem glosniki, sa przykrecone od gory.
  13. dark79 odpowiedział(a) na Yukas temat w Audi A4 B5
    nie pamietam czy na kostce nie ma czasem dwoch przewodow zasilajacych, jeden staly a drugi od stacyjki, sprawdz miernikiem czy nie ma drugiego plusa przy wylaczonej stacyjce, jezeli jest to musisz pozamieniac przwody i powinno byc ok, a jak nie bedzie to zasilanie mozesz pociagnac z listwy ktora jest nad nogami kierowcy za obudowa, port 31 czerwony, tak mi sie wydaje pamietaj o jakims bezpieczniku po drodze
  14. dark79 odpowiedział(a) na EMERTON temat w 1.9TDI
    rozkrec, przeczyszc, zobacz czy nie ma jakis pekniec i poskrecaj wszystko, wszystkie laczniki gumowe powinny byc suche, oczywiscie na zewnatrz, w srodku zawsze bedzie troche oleju w sensie na sciankach przewodow.
  15. krancowka z zamku albo zlamane przewody w przepuscie miedzy dzwami a karoseria
  16. w B5 za pomoca vaga mozna sprawdzic, nie pamietam w ktorej grupie ale na pewno od silnika, sprawdze wieczorem i napisze, no chyba ze ktos bedzie szybszy, chodzi o sygnaly z manetki, jak naciskasz jakis przyciszk od tempomatu to sie pojawia 1 a tak to same (chyba 5) zera wyswietla, o ile dobrze pamietam to pod okienkiem jest cos z Cruise Control czy podobnego
  17. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    a skasowales blad po przeczyszczeniu??
  18. tylko jedna orginalnie sie pali, a sprawdzales miernikiem czy napiecie dochodzi do wtyczki?? zarowke podmieniales na inna??
  19. dlatego bylo na forum ze nalezy wszystkie na raz wymienic
  20. masz termostat ewidentnie do wymiany, Panowie poczytajcie sobie watek na temat termostatow, rece opadaja, tam jest wszystko wylozone co i jak, i to na temat wiatraka chodzacego na wisko i na temat prawidlowej temp pracy silnika jest duzo do poczytania, jezeli ktos ma ze mu na wolnych obrotach spada tem to znaczy ze termostat nie trzyma (jest otwarty) i plyn idzie na duzy obieg (chlodnica)
  21. masz wylaczony w programie a nie vagcom jak juz, zaloz wezyk i zobacz czy sie otworzy EGR na zapalonym silniku
  22. czyli wszystko sugeruje na to ze dolozone, a podlaczlne moze nie byc, to trzeba sprawdzic i ewentualnie sie pobawic w podlaczenie, jak chcesz to ci wysle moja manetke i sie zamienimy
  23. sa osobno, to znaczy ze nie masz ani jednego przeciwmgielnego z tylu, tak?? na wlaczniku sprawdz czy dochodzi napiecie po zapaleniu swiatel mijania i czy wychodzi po nacisnieciu przycisku
  24. w ktorej grupie od silnika ma byc chyba 0 zamiast 255 czy cos takiego, jest gdzies w necie taka fajna rozpiska po niemiecku jak zamontowac z kodem aktywacyjnym
  25. a bezpeicznik nie jest inny czasem??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.