Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 1Z] Poleciał mi pasek
skok powinien byc z tego co pamietam min 3 cm w dol, a jak ci wszedl pasek??, bez problemu zalozyles na napinaczu?? i pasek powinien byc tak dosyc porzadnie naciagniety, co do skosu, to niestey u mnie tez jest odchylony, a mam nowy napinacz, podejrzewam ze przegiela sie ta lapa do ktorej jest przykrecony napinacz.
-
[B5 1Z] Poleciał mi pasek
kable moga byc od wentylatora, klimy, jak zerkne dzisiaj do mojego i cos zbacze to dam ci znac od czego jeszcze moga byc, no i jeszcze oslona pod silnikiem do sciagniecia, bez kanalu mozna spokojnie wszystko zrobic, podniesiesz fure na lewraku i podlozysz cos pod kola i bedzie wystarczajaco miejsca od spodu, a i napinacz paska glownego mozna tez wymienic bez rozbierania przodu
-
[B5 AFN] Duży wyciek jakiegoś płynu
woda z klimy
-
[B5 1Z] Poleciał mi pasek
pomalu, oba paski mozna zminic bez rozbierania przodu, zeby zalozyc glowny pasek nalezy zdemontowac pasek od klimatyzacji, od spodu nalezy odkrecic napinacz od klimy, imbus chyba 6, przyda sie jakas przedluzka do niego, a potem zakladanie glownego paska, wiska nie trzeba sciagac bo pasek nalezy przeciagnac nad rolka od wiska, ale sprawdz najpierw czy napinacz ci chodzi, mi pasek pekl bo napinacz byl zatarty, wez klucz oczkowy 15 z przedluzka, zaloz go na srube od napinacza i zobacz czy napinacz sie ugina w dol, jak nie to do wymiany bo nawet nie dasz rady zalozyc nowego paska
-
[B5 AFN] Lampka oświetlenia bagażnika
przeciagnac kabel od lampki, wlacznik zalacza mase ktora pojawie sie na lampce
-
[B6 AVB] 139HP/322Nm by Zastec
to pogratulowac pomyslowosci z tymi przygazowkami na postoju, przegon fure w calym zakesie obrotow ale na drodze, zacznij od 2giego biegu i do konca z obrotami, i tak na 3 i 4, moze sie turbo rozrusza albo sie cos wysypie
-
[B5 AVG] Ogrzewanie tylnej szyby a zakłócenia radia
tu jest problem ze wzmacniczem sygnalu antenowego, jest on polaczony z ogrzewaniem tylnej szyby, bo sciezki sa jednoczesnie antena, wzmacniacz znajduje sie w lewym tylnym slupku
-
[B5 AFN] Ponownie o podświetelniu zapalniczki i schowka
o poswietleniu schowka bylo juz, zobacz czy sie swieci w srodku na wlaczonych swiatlach postojowych, a co do zapalniczki to jak kolega wyzej wsponial, trzeba wyjac i zobaczyc zarowke czy nie jest spalona
-
[B6 AWX] Wymiana przełącznika świateł - problem
wg mnie to rozlacz te dwa zolte przewody i zobacz czy sie cos zmieni, wyglada jakby ten krotki zolty byl dolozony
-
[B5 AFN] Zgasł w czasie jazdy i nie da się uruchomić
do elektrozaworu ma dochodzic +12 po przekreceniu kluczyka, ewentualnie przy probie odpalenia, jak zauwazysz sam zawor jest wkrecony w obudowe pompy czyli mase ma i tylko trzeba mu podac +12 na ta srubke z gory co jest przykrecony przewod
-
[B5 AFN] Zgasł w czasie jazdy i nie da się uruchomić
zobacz czy masz napiecie na eletrozaworze po przekrecieniu stacyjki, zawor znajduje sie tak jakby na koncu pompy, powinienes zobaczyc przykrecowny przewod go niego, jak by nie bylo napiecia to przyloz mu +12 i sprobuj zapalic
-
[B5 AEB] Problem z podświetleniem licznika
a jak z podswietleniem wlacznikow, klimatronika?? swieca sie czy nie
- [B5 AJM] Zawór EGR
-
[B5 AFN] Kontrolka ABS i klimatronik
sprawdz kleme na aku lub punkty masowe kolo bezpiecznikow, jak masz schematy to zerknij skad jest zasilany ABS i klimatoronik( chodzi mi o mase)
-
[ALL B5] Przestała działać elektryczna szyba (tylna)
zobacz czy masz zasilanie na silniczku od szyby w momecie gdy probujesz ja otworzyc
-
[B5 APT] Problem z immobilizer
cos slabo szukales http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html
-
[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)
no ale jezeli sie pytal o poduche siedzenia, ktorej i tak nie ma podpietej bo ma opornik wpiety to jak ma ona dzialac
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
no wlasnie, w VW, Seatach ( nie wiem jak w skodzie) sa przekazniki od wycieraczek ktore mozna samemu programowac co do szybkosci dzialania wycieraczek czasowych, w sumie kiedys tam myslalem nad zmiana samego przkaznika od wycieraczek z VW, ale pomysl umarl bo kumpel sprzedal golfa 3ke i nie bylo dawcy przekaznika
-
[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)
uklad airbagu sam w sobie jest aktywny, jezeli masz poduche w kierownicy to zadziala
-
[B5 AFN] Świeci kontrolka Airbag
ewidentnie masz poduszki w siedzeniach, 3 wtyczki, a zwlaszcza zolta jak sie nie myle to powinna byc od airbaga, na bank masz blad poduchy pasazera ktory mozna skasowac tylko vagina
-
[AEB B5] Nie działa część podświetlenia przycisków
przyciski sa podswietlone z zegarow, tylko nie pamietam jak idze dokladnie instalacja, ale na bank to jest ta sama co podswietla klimatronik (przyciski) i zapalniczke czy wspomniane wyzej przyciski
-
[B5 AFN] Ponownie o podświetelniu zapalniczki i schowka
co do schowka bylo na forum, podswietlenie dziala kiedy sa wlaczone swiatla przynajmniej pozycyje, co do zapalniczki podswietlenie dziala z podswietlenim deski rozdzielczej jak i przyciskow czy klimatronika
-
[AEB B5] Nie działa część podświetlenia przycisków
a co z podswietleniem deski i klimatronika, jest??
-
[ALL B5] Problem z kierunkowskazami
albo cos z alarmem lub z przerywaczem od kierunkow albo wlacznikiem przy kierownicy, jak masz mozliwosc to podmien przerywacz od kierunkow na poczatek
-
[ALL B5] Brak sterowania tylnymi el.szybami
a nie mozesz sam dolutowac kawalek przewodu w to przepalone miejsce??