Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)
no to tylko pogratulowac, jak mozesz to podesli fotke takiego napelnicza po reanimacji, jestem bardzo ciekaw co to za wynalazki
-
[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)
no ciekawe jak mozna taka poduszke nabic?? nie wiem czy wiesz jak wyglada taki napelnicz poduszki powietrznej, gwarantuje ci ze tego sie nie da nabic ponownie, po wystrzale napeniacz jest trwale uszkodzony i nadaje sie tylko na zlom, co najwyzej mozna (ale i tak nie jestem pewien) zeszyc sama poduche, ale napelniacz musi byc nowy z zapalnikiem
-
[B5 AHU] samo-kasujacy liczniczek
pokretla sciagsz pociagajc do siebie, siedza ciasno wiec mocno trzeba ciagnac, pod nimi sa dwie sruby, caly panel powinien zejsc, pod spodem powinny byc chyba 3 zaroweczki
-
[B5 APU] centralny zamek problem - sama sie zalancza i non stop otwiera
wrzuc bledy do odpowiedzniego dzialu
-
[B5 AHU] samo-kasujacy liczniczek
a co do pokretel to padla zapewne zarowka
-
[B5 APU] centralny zamek problem - sama sie zalancza i non stop otwiera
raz sie spotkalem z otwierajacym zamkiem, przyczyna byla prozaiczna, zwarcie robil zamek przy dzwiach (vag pokazal blad), auto bylo po dzwonie, czego wlasciciel nie wiedzial, zobacz vagiem czy nie wywala jakis bledow z centralnego zamka,
-
[B5 AAH] Zamek w drzwiach kierowcy nie reaguje. Pomocy !
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12735.msg173719#new
-
[B5 ADP] Dopuszczalny pobór prądu z gniazdka zapalniczki
sprwadz jaki jest bezpiecznik to bedziesz wiedzial ile mozesz pobrac przez gniazdo zapalniczki
-
[B5 AHH] wyciek oleju
OT: dobry silikon nie jest zly
-
[B5 AFN] Domykanie szyb - kilka pytań
ori alarm jest w pompie od centralnego.
-
[B5 ABC] moduł centralnego zamka
poszukaj w okolicach bezpiecznikow, albo nie daleko slupka tam gdzie sa kostki elektryczne, jak znam zycie tam powinienes znalesc.
-
[B5 AFN] Zdziera pasek rozrządu
co wy z ta pompa, pompa chlodzenia nie chodzi na rozrzadzie, no chyba ze mowiecie o wtryskowej :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Kierunkowskaz lewy szybko miga
wymien zarowke, zobacz czy gniazdo zarowki nie jest zbyt luzne lub przysnidziale, ogladnij wtyczke przy lampie, jak to nie pomoze to szukanie problemu w instalacji
-
[B5 AJM] Kierunkowskaz lewy szybko miga
tak to wlasnie jest w audi ( i nie tylko) ze jak ci padnie zarowka od kierunku to przerywacz bedzie szybciej migal, wiaze sie to ze zmiana obciazenia przerywacza, a co idze za tym kierowca ma informacje ze ktorys z kierunkow nie swieci, a przyczyn moze byc kilka, od spalonej zaroki do przerwy w obwodzie
-
[B6 AWX] "Dyskoteka" w aucie
OT: a jutro bedziemy mieli post na forum, moja B6 poszla z dymem, co moglo byc przyczyna ??
-
[B5]podświetlanie zapalniczki
moze blaszki blokujace cala popielnicze z zapalnicza sa za bardzo odgiete i lapia popielniczke
-
[B5 AKN] Problem z elektryką ... bardzo proszę o pomoc!!!
odbierz PW
-
[B5]podświetlanie zapalniczki
no tak samo jak wyciagles zapalniczke, wyciagsz calosc z popielniczka i od tylu powinienes zobaczys jak wyciagnac sama zaroweczke, ja u sibie wstawilem dwie czerwone diody z opornikami oczywicie i swieci ladniej niz orgianlne, i nawet podswietlenie popielniczki mam czerowne
-
Wymiana filtra powietrza i czyszczenie przepływomierza
benzyna ekstrakcyjna i waciki do uszu tez dadza rade calkiem dobrze
-
[B5 ADR] przerobka pod fis, i problemy
buzera sprawdz vagiem w output testach
-
[B5]podświetlanie zapalniczki
zaroweczka sie skonczyla albo cos nie laczy w kostce
-
[B5 1Z] Centralny zamek, Nie działa szyba elektryczna - przednie prawe drzwi.
co do centralnego zamka to zobacz pompe zamka, moga byc zimne luty na plycie w srodku, poszukaj na forum, na bank bylo
-
[B5 1Z] Problem ze spalaniem
czyli norma - blad kontrolki poduszki, nalezy skasowac vagiem i bedzie norlmalnie gasnac
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
wydaje mi sie ze wyjechal na takich z salonu, ale zeby w 1Z 17" dawali?? no chyba ze jakas opcja za dodatkowa oplata
-
[B5 1Z] Jaka prędkość przy 2000 obr
ciagnij do konca, i tak na 5tce nie powinien wejsc na czerowne pole, no chyba ze z gorki bedziesz mial to moze sie rozkreci, a dobrze jest czasami przegonic klekota, i ogolnie nie boj sie wysokich obrotow, zobacz gdzie masz odciecia na poszczegolnych biegach, oprocz 1 i 2 bo to nie ma sensu, a na 3 i reszcie mozesz go do konca pociagnac czasami, nic mu nie bedzie. mi sie udalo z lekkiej gorki licznikowe 196 osiagnac po dlugim bujaniu