Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. no nie tylko kamien, czasami powietrze lubie sie zebrać w nagrzewnicy i daje o sobie znac zaraz po odpaleniu auta
  2. jak wychodziły ostatnie 80 B4 to juz miały seryjnie immo
  3. alez co ty gadasz. immo dopiero bylo po I lifcie, czyli 97 rok... w A4 od początku produkcji jest immo
  4. a nie zmieniałeś płynu chłodniczego ????
  5. dmuchnełeś w wezyk od centrlanego który jest w okolicy tylnej kanapy
  6. albo nowka albo dobra używka, regeneracja ostateczność, kolega do A3 AHU wyrwał dobrą uzywke za 600 zeta
  7. albo samą kostke od stacyjki
  8. albo poprostu lipny alarm i nie pracuje jak nalezy, ewentualnie coś spapranego przy podłączeniu go, dziwi mnie ze koleś który Ci go zakładał nie podłączył ci domykania szyb.
  9. no ale w czy problem, ile tego oleju tam masz?? olej (w zasadzie jego ślad) zawsze bedzie w dolocie, zalezy ile go tam jest.
  10. nie, moze być tez tak, wazne aby EGR był szczelny
  11. kupujesz browara w puszce, wypijasz, międzyczasie rozkręcasz rurę za EGR, jak wypijesz, bierzesz nożyczki i rozcinasz puszkę, wycinasz zaslepke pod ksztalt wlotu do EGR, wycinasz tylko otwory pod sruby i skrecasz sobie wszystko do kupy, no i EGR zaslepiony, sprawdz tylko zeby bylo wszystko szczelne
  12. nie ma bata żeby poduche wywaliło przy podłączonym aku i odłączonym zapłonie, robiłem tak setki razy i nie ma problemu, zeby poducha wywaliła potrzeba 12V i cos ok 1,5 A, a nawet jak jest stacyjka włączona to nie ma napięcia na poduchach, dopiero pojawia się jak sensor poda np pod czas wypadku.
  13. rozumiem ze świeci ci kontrolka w przycisku od przeciwmgilenych a przycisk nie jest wcisnięty?? jezeli tak to oznacza tylko ze gdzieś podpiełeś przwewód od przeciwmgielnych który jest przy lampie do przewodu np od postoju, sprawdz kostki przy lampach
  14. juz ci napisalem nawet na PW, nie ma problemu, instalacja wytrzyma na 100%, jak chcesz byc pewien to jeszcze wlacznik rozbierz i przeczysc styki, na mam przerobione H4 na H7 i nawet przeciwmgielne wlanczam z reszta i tez nie ma problemu.
  15. niezla cena, idziesz na pirwszy lepszy szrot i pytasz czy nie maja starych pasow i poprostu sciagasz
  16. przerywacz znajduje sie w wlaczniku od awaryjnych, prawdopodobnie nalezy przeczyscic styki w manetce, a jak to nie pomoze to nalezy pogrzebac w samym wlaczniku, gdzies widzialem jakas instukcje na ten tamat, tylko nie pamietam czy na naszym forum czy AKP
  17. dark79 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    jak masz jeden to pokazuje jeden, jak masz wiecej to pokazuje je na zmiane
  18. kupic nowe jaski, albo wloyc oporniki, ale jaka rezystancja to nie wiem
  19. czyli cos powinno sie poprawic
  20. z tego co zauważyłem to kolega ma podobne plamy jak u mnie, a u mnie to tylko spod dekla cieknie, no ale oczywiście mozna by sciagnac graty i zobaczyc z czego to cieknie
  21. uszczelka pod deklem głowicy do wymiany, koszta nie wielkie i 10 min roboty a silniczek czysty
  22. dark79 odpowiedział(a) na pyci99 temat w 1.9TDI
    zmien na półsyntetyk, zmien olej po 5k km znów na półsyntetyk, nie powinno być wiekszych problemów.
  23. no to masz funckje w alarmie aktywną, zobacz w instrukcji alarmu jak sie ją wyłancza.
  24. No nie wiem czy do końca tak jest, wydaje mi sie że własnie klocki pokrywaja się szkliwem przy ostrym hamowaniu a nie przy PSJcie, no chyba mi nie powiesz że jak hamujesz do 0 z 160 kmh jest mniejsza temp niz przy hamowaniu z 50 kmh do 0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.