Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 AFN] Dziwne odgłosy przy dodawaniu gazu
no nie tylko kamien, czasami powietrze lubie sie zebrać w nagrzewnicy i daje o sobie znac zaraz po odpaleniu auta
-
A4 B5 AFN - czy mam immobilizer?
jak wychodziły ostatnie 80 B4 to juz miały seryjnie immo
-
A4 B5 AFN - czy mam immobilizer?
alez co ty gadasz. immo dopiero bylo po I lifcie, czyli 97 rok... w A4 od początku produkcji jest immo
-
[B5 AFN] Dziwne odgłosy przy dodawaniu gazu
a nie zmieniałeś płynu chłodniczego ????
-
[B6 AWX] Czy poduszka pod skrzynie od benzyny bedzie pasowac do diesla?
a stukac to moze przegłób
-
[B5 AFN] Centralny raz jeszcze - schemat elektryczny.
dmuchnełeś w wezyk od centrlanego który jest w okolicy tylnej kanapy
-
[B5 1Z] Problem z olejem w układzie prowadzącym do intercolera
albo nowka albo dobra używka, regeneracja ostateczność, kolega do A3 AHU wyrwał dobrą uzywke za 600 zeta
-
CHWILOWY BRAK "SWIATEL, MIGACZY, KLASKON ITP..
albo samą kostke od stacyjki
-
Problem z diodą od alarmu
albo poprostu lipny alarm i nie pracuje jak nalezy, ewentualnie coś spapranego przy podłączeniu go, dziwi mnie ze koleś który Ci go zakładał nie podłączył ci domykania szyb.
-
[B5 1Z] Problem z olejem w układzie prowadzącym do intercolera
no ale w czy problem, ile tego oleju tam masz?? olej (w zasadzie jego ślad) zawsze bedzie w dolocie, zalezy ile go tam jest.
-
[B5 1Z] zawór recyrkulacji spalin [EGR]
nie, moze być tez tak, wazne aby EGR był szczelny
-
[B5 1Z] zawór recyrkulacji spalin [EGR]
kupujesz browara w puszce, wypijasz, międzyczasie rozkręcasz rurę za EGR, jak wypijesz, bierzesz nożyczki i rozcinasz puszkę, wycinasz zaslepke pod ksztalt wlotu do EGR, wycinasz tylko otwory pod sruby i skrecasz sobie wszystko do kupy, no i EGR zaslepiony, sprawdz tylko zeby bylo wszystko szczelne
-
[B5 AFN] wymiana kierownicy i odłącznie airbagu
nie ma bata żeby poduche wywaliło przy podłączonym aku i odłączonym zapłonie, robiłem tak setki razy i nie ma problemu, zeby poducha wywaliła potrzeba 12V i cos ok 1,5 A, a nawet jak jest stacyjka włączona to nie ma napięcia na poduchach, dopiero pojawia się jak sensor poda np pod czas wypadku.
-
Kontrolka od przecimgielnych świeci przy włączeniu postojowych i mijania
rozumiem ze świeci ci kontrolka w przycisku od przeciwmgilenych a przycisk nie jest wcisnięty?? jezeli tak to oznacza tylko ze gdzieś podpiełeś przwewód od przeciwmgielnych który jest przy lampie do przewodu np od postoju, sprawdz kostki przy lampach
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
juz ci napisalem nawet na PW, nie ma problemu, instalacja wytrzyma na 100%, jak chcesz byc pewien to jeszcze wlacznik rozbierz i przeczysc styki, na mam przerobione H4 na H7 i nawet przeciwmgielne wlanczam z reszta i tez nie ma problemu.
-
[B5 AFN] Gdzie kupić "guziczek" do paska ?
niezla cena, idziesz na pirwszy lepszy szrot i pytasz czy nie maja starych pasow i poprostu sciagasz
-
[B5 96r] problem z kierunkowskazami
przerywacz znajduje sie w wlaczniku od awaryjnych, prawdopodobnie nalezy przeczyscic styki w manetce, a jak to nie pomoze to nalezy pogrzebac w samym wlaczniku, gdzies widzialem jakas instukcje na ten tamat, tylko nie pamietam czy na naszym forum czy AKP
-
Kody climatronika Audi A4 B5
jak masz jeden to pokazuje jeden, jak masz wiecej to pokazuje je na zmiane
-
air bag swieci cały czas
kupic nowe jaski, albo wloyc oporniki, ale jaka rezystancja to nie wiem
-
[B5 1Z] Prośba o analize Logow
czyli cos powinno sie poprawic
-
[B5 1.9TDI] Niepokojacy wyciek oleju
z tego co zauważyłem to kolega ma podobne plamy jak u mnie, a u mnie to tylko spod dekla cieknie, no ale oczywiście mozna by sciagnac graty i zobaczyc z czego to cieknie
-
[B5 1.9TDI] Niepokojacy wyciek oleju
uszczelka pod deklem głowicy do wymiany, koszta nie wielkie i 10 min roboty a silniczek czysty
-
1.9 TDI olej minerał
zmien na półsyntetyk, zmien olej po 5k km znów na półsyntetyk, nie powinno być wiekszych problemów.
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
no to masz funckje w alarmie aktywną, zobacz w instrukcji alarmu jak sie ją wyłancza.
-
[ALL] Piszczące hamulce...
No nie wiem czy do końca tak jest, wydaje mi sie że własnie klocki pokrywaja się szkliwem przy ostrym hamowaniu a nie przy PSJcie, no chyba mi nie powiesz że jak hamujesz do 0 z 160 kmh jest mniejsza temp niz przy hamowaniu z 50 kmh do 0