Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. nic ci nie wyskoczy jak nie przekrecisz kluczyka w statyjce na zaplon, bylo mowione na forum o tym.
  2. ty masz tylko jeden zbiornik, ten z przodu, a jak plyn nie leci to zobacz czy nie masz mokro pod wykladzina
  3. dark79 odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    no wiec tak, niektore A4 z poczatku produkcji mialy tzw ''pol komfort'', tzn ze mozna bylo domkanc szyby z kluczyka ale juz nie otworzyc, kiedy wszedl powiedzy normalny konfort to nie wiem, ale mysle ze cos w polowie 97
  4. ale zaliczane jako jeden glosnik a nie dwa osobne
  5. Powitac imiennika
  6. Powitac nowego kolege
  7. Powitac nowego klubowicza
  8. no widzisz, nie doczytalem, czyli masz dolozony alarm albo samo sterowanie zamkiem centralnym
  9. tak wejda bez problemu, pozniej przwod przeloz w wlaczniku swiatel, zeby mijania swiecily z drogowymi, bylo na forum Sorry, pomylka, juz wytlumaczone na gg
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2162.0.html oj cos slabo sie szukalo
  11. a tylko licznik ci sie zeruje czy cos jeszcze sie dzieje?? auto odpala normalnie??
  12. no to ktos zmienial lampy po dzwonie z Valeo na Boscha
  13. to jest guma z przodu silnika, tak jak by trzecie mocowanie, od spodu to dobrze widac, pomiedzy silnikiem a metalowa rura, nie pamietam jak to sie dokaldnie nazywa, ale to jest tlumik drgan czy jakos tak, ktos z etka powinien ci podac nazwe i nr czesci
  14. OT: zalezy w jaki sposob
  15. spoko,wszystkie zapalniki sa zabezpieczone zworka na pinach, takze nie ma problemu
  16. syrena poprostu zamokla i zrobilo sie zwarcie, auto mozesz zamykac bez problemu z pilota od alarmu,wlacz syrene z powrotem, moze juz bedzie dzialac, jak nie to poprostu zmien na nowa i tyle
  17. w tym roczniku to tylko opcjonalnie bylo steowanie swiatlami,a wtyczka jest od lamp przednich
  18. boczek trzeba sciagnac i dopiero do niego sie dostaniesz
  19. a poszukac ciezko?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18542.0.html prosze
  20. jezeli blyska znaczy ze dochodzi prad i do swiatel jest dobrze, rozbierz wlacznik i zobacz w srodku,tam sa normalnie styki i lubia sie nadpalac, czasami wystarczy przetrzec papierem sciernym i dziala, a czasami nowa manetka
  21. nie ma przkaznikow swiatel czy to mijania, czy drogowych, jak kolega wyzej napisal, sprawdz przelacznik, a najpierw bezpieczniki, a czy mozesz blysnac swiatlami dlugimi??
  22. a turbo zaczelo delikatnie gwizdac?? powinno byc slychac po usunieciu kata
  23. sprawdz wzmacnicz antenowy, tylny prawy slupek jak patrzysz od srodka na tylna szybe
  24. jezeli masz ori zegary z twojego rocznika, to masz poprostu dolozona kontrolke i tyle, orginalnie w tych rocznikach nie bylo tej kontrolki, a ja wlasnie sobie dolozylem ja, ale tylko na swiatla mijania, zalozylem zaroweczke 0,9W i wcale nie razi, a juz kilka razy mi sie zdazylo jezdzic tylko na postojowych, ale wiadomo kazdy robi jak chce
  25. nic ci nie da, inne zawory sa w 1Z, nie tak jak w AFN, wyciag zaworek i potrakroj go w srodku WD40, na krotko podlacz go do aku i zobacz czy slychac podczas podlanczania jakies cykniecie wsrodku, na obudowie jak jest gniazdo pod wtyczke masz zaznaczone gdzie podlaczyc + a gdzie -,moze pomoze a moze nie, warto sprobowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.