Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 AFN] Rozłączenie poduszki bocznej
taa, ale najpierw odlacz aku i najlepiej odczekaj z 5 minut przed wyciagnieciem fotela, moze sie uda nie zalapac bledu
-
[B5 AJM] Turbina nowa czy regenerowana
dzieki za uswiadomienie
-
[B5 AJM] Turbina nowa czy regenerowana
nie do konca jest to prawda .... bedzie delikatnie przeladowywal .... a bedzie wpadal w tryb awaryjny??
-
[B5 AJM] Turbina nowa czy regenerowana
jak zalozysz turbo od AWX to nic nie muszisz zmieniac w programie od razu, mozesz jezdzic normalnie bo i tak komp wysteruje na zadane cisnienie, a w przyszlosci mozesz zmienic program na mocnieszy bo turbina dmuchnie mocniej niz twoja orginalna z AJMa
-
[ALL B5] Bardzo czuły alarm
zmniejszyc czulosc czujnikow jakie masz zamontowane z alarmem w aucie
-
[B5 1Z] Dławik turbiny - regeneracja ?
zaraz zaraz, ale ktora czesc ci lata luzno?? ta oska co wchodzi do turbiny czy ta gruszka co do niej jest podlaczony wezyk z cisnieniem?? Klapka upustowa w turbo powinna luzno chodzic ale bez jakis luzow poprzeczych czy wzdluznych.
-
[B5 ABC] Zwiększenie mocy w 2.6 V6
a nie lepiej za 2,7 BIT??
-
[B5 ADP]pilot do centralnego
powiem tak, ratuje cie chyba tylko nowa obudowa do pilota, mozesz tez popytac w warsztatach gdzie zakladaja alarmy, czasami maja stare obudowy pilotow do alarmow
-
[ALL B5] Centralny zamek + prędkościomierz
w sumie chyb nie bylo A4 bez centralnego, u ciebie tez pewnie jest tylko cos nie chodzi, zobacz do pomki centralnego, znajdziesz ja w prawym tylnym nadkolu, moze wystarczy zimne luty przelutowc i bedzie smigac
-
[ALL B5] Jak wymienić diodę podświetlającą SRS na tablicy wskaźników ?
hehe, nie zrozumialem pytania do konca, przeciez tu chodzilo o system poduszek, nie wiem czemu SRS laczylem z ukladem hamulcowym :gwizdanie:, zwracam honor
-
[ALL B7] Demontaż halogenów - problem z czujnikiem spalonych żarówek
zmierz opor zarowki, dokup rezystory i wcisnij we wtyczki od halogenow, powinno zadzialac, chyba ze jest mozliwosc przekodowania vagiem, moze ktos sie wypowie na ten temat
-
[B5 1Z] Gdzie zregenerować turbosprężarkę ?
lepiej zrob porzadne logi dynamiczne i statyczne a nie od razu turbine do regeneracji - dzial diagnostyka sie klania
-
[ALL B5] Jak wymienić diodę podświetlającą SRS na tablicy wskaźników ?
bledu nie bedzie dopuki nie przekreci kluczyka/zaplonu
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami - nie świecą
to pomalu, jak wlozyles swoj przekaznik do auta kolegi to przekaznik dzialal, tak?? a jak wlozyles kumpla przekaznik do siebie to co sie dzialo?? byly normalnie kierunki i awaryjne ??
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami - nie świecą
mozesz wyminic caly wlacznik awaryjnych ktory jest takze przerywaczem do kierunkow, albo go rozebrac i zobaczyc czy jest jeszcze mozliwosc naprawy go, na forum jest gdzies info na ten temat
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami - nie świecą
nie za a w przycisku awaryjnych
-
[B5 1Z] Kontrolki pod obrotomierzem...
a od swiec ma tak dzialac, w zimie bedzie sie dluzej swiecila jak swiece beda grzaly
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami - nie świecą
nie zawsze przekaznik jest ok, jak masz mozliwosc to podmien przerywacz na inny, jak nie pomoze, to trzeba zajrzec do przelacznika kierunkow
-
[B5 1Z] Co to za czujnik przed chlodnica?
po liczniku widac ze nie ma wyswietlacza, jak kolega posiada klimatyzacje to od niej jest czyjnik.
-
[B5 1Z] Poleciał mi pasek
jezeli sruba jest ori to nie trzeba wiska luzowac , za pierwszym razem tez mi to zajelo troche czasu, kwestia wprawy, no chyba ze w AFNnie jest inaczej niz w 1Zcie, koniec OT
-
[B5 AFN] Ciężko chodzący kluczyk w stacyjce
moze byc sama kostka za stacyjka padnieta
-
[B5 1Z] Poleciał mi pasek
wymontowanie alternatora w 1Z zajmuje max 10 minut, podobnie z zamontowaniem co do napinacza jak dla mnie to jest krzywy i nie idzie w lini z innymi rolkami, chyba ze to tylko zludzenie
-
[B5 AVG] Spuszczanie paliwa
powinno pojsc przy fitrze paliwa, tylka jakas pompke musialbys podlaczyc zeby zaciagala paliwo z baku
-
[B5 1Z] Poleciał mi pasek
co do fotki nr 1 to moglo tam nic nie byc, zobacz czy to wolne gniazdo jest zakurzone czy czyste, co do fotki nr 2 to nie wiem
-
[B5 AFN] Zapalająca się kontrolka oleju w czasie jazdy
no to ja bym uwazal na trasie, kontrolka od oleju zaswieca sie gdy nie ma cisnienia w ukaldzie smarowania, moze tez byc konczacy sie czujnik, ale i tak bym cisnienie smarowania sprawdzil