Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. taa, ale najpierw odlacz aku i najlepiej odczekaj z 5 minut przed wyciagnieciem fotela, moze sie uda nie zalapac bledu
  2. dzieki za uswiadomienie
  3. nie do konca jest to prawda .... bedzie delikatnie przeladowywal .... a bedzie wpadal w tryb awaryjny??
  4. jak zalozysz turbo od AWX to nic nie muszisz zmieniac w programie od razu, mozesz jezdzic normalnie bo i tak komp wysteruje na zadane cisnienie, a w przyszlosci mozesz zmienic program na mocnieszy bo turbina dmuchnie mocniej niz twoja orginalna z AJMa
  5. dark79 odpowiedział(a) na rysiu temat w Audi A4 B5
    zmniejszyc czulosc czujnikow jakie masz zamontowane z alarmem w aucie
  6. zaraz zaraz, ale ktora czesc ci lata luzno?? ta oska co wchodzi do turbiny czy ta gruszka co do niej jest podlaczony wezyk z cisnieniem?? Klapka upustowa w turbo powinna luzno chodzic ale bez jakis luzow poprzeczych czy wzdluznych.
  7. a nie lepiej za 2,7 BIT??
  8. powiem tak, ratuje cie chyba tylko nowa obudowa do pilota, mozesz tez popytac w warsztatach gdzie zakladaja alarmy, czasami maja stare obudowy pilotow do alarmow
  9. w sumie chyb nie bylo A4 bez centralnego, u ciebie tez pewnie jest tylko cos nie chodzi, zobacz do pomki centralnego, znajdziesz ja w prawym tylnym nadkolu, moze wystarczy zimne luty przelutowc i bedzie smigac
  10. hehe, nie zrozumialem pytania do konca, przeciez tu chodzilo o system poduszek, nie wiem czemu SRS laczylem z ukladem hamulcowym :gwizdanie:, zwracam honor
  11. zmierz opor zarowki, dokup rezystory i wcisnij we wtyczki od halogenow, powinno zadzialac, chyba ze jest mozliwosc przekodowania vagiem, moze ktos sie wypowie na ten temat
  12. lepiej zrob porzadne logi dynamiczne i statyczne a nie od razu turbine do regeneracji - dzial diagnostyka sie klania
  13. bledu nie bedzie dopuki nie przekreci kluczyka/zaplonu
  14. to pomalu, jak wlozyles swoj przekaznik do auta kolegi to przekaznik dzialal, tak?? a jak wlozyles kumpla przekaznik do siebie to co sie dzialo?? byly normalnie kierunki i awaryjne ??
  15. mozesz wyminic caly wlacznik awaryjnych ktory jest takze przerywaczem do kierunkow, albo go rozebrac i zobaczyc czy jest jeszcze mozliwosc naprawy go, na forum jest gdzies info na ten temat
  16. nie za a w przycisku awaryjnych
  17. a od swiec ma tak dzialac, w zimie bedzie sie dluzej swiecila jak swiece beda grzaly
  18. nie zawsze przekaznik jest ok, jak masz mozliwosc to podmien przerywacz na inny, jak nie pomoze, to trzeba zajrzec do przelacznika kierunkow
  19. po liczniku widac ze nie ma wyswietlacza, jak kolega posiada klimatyzacje to od niej jest czyjnik.
  20. dark79 odpowiedział(a) na MBK temat w 1.9TDI
    jezeli sruba jest ori to nie trzeba wiska luzowac , za pierwszym razem tez mi to zajelo troche czasu, kwestia wprawy, no chyba ze w AFNnie jest inaczej niz w 1Zcie, koniec OT
  21. moze byc sama kostka za stacyjka padnieta
  22. dark79 odpowiedział(a) na MBK temat w 1.9TDI
    wymontowanie alternatora w 1Z zajmuje max 10 minut, podobnie z zamontowaniem co do napinacza jak dla mnie to jest krzywy i nie idzie w lini z innymi rolkami, chyba ze to tylko zludzenie
  23. powinno pojsc przy fitrze paliwa, tylka jakas pompke musialbys podlaczyc zeby zaciagala paliwo z baku
  24. dark79 odpowiedział(a) na MBK temat w 1.9TDI
    co do fotki nr 1 to moglo tam nic nie byc, zobacz czy to wolne gniazdo jest zakurzone czy czyste, co do fotki nr 2 to nie wiem
  25. no to ja bym uwazal na trasie, kontrolka od oleju zaswieca sie gdy nie ma cisnienia w ukaldzie smarowania, moze tez byc konczacy sie czujnik, ale i tak bym cisnienie smarowania sprawdzil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.