Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. dark79 odpowiedział(a) na OblatywacZ temat w Audi A4 B5
    zrob zdjecie kluczyka, moze byc tylko zaroweczka w nim
  2. a zagladales tam do srodka ?? takie kratki to kazda B5 ma i one nie swiadcza o tym ze massz na 100% czujniki ruchu tam, a wracajac do alarmu, klucz jes tylko awaryjnego wylanczania go, tak mi sie wydaje, jezeli nie masz do niego pilota to wychodzilo by na to ze sie uzbraja zamykajac auto kluczem od auta, zerknij na pompe od centralnego.
  3. dark79 odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    alarm powinien miec mozliwosc zaprogramowania"dlugiego czasu zamykania", chodzi o to zeby impuls zamykania byl dluzszy niz normalnie np 4 sek., powiedzmy 30 sek
  4. dark79 odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    trzeba ustawic dluzszy czas zamykania w alarmie i odpowiedni o podlaczyc przewody
  5. zobacz jak wyglada pompka centralnego, czy nie jest zalana przypadkiem, krancowka dziala prawidlowo, wychodzi na to ze alarm jest caly czas uzbrojony, a na pewno nie jest ori
  6. jak masz pneumatyczny zamek to sciagnij weza z pompki i dmuchnij w niego albo zassssssaj silowniki powinny sie ruszyc przy drzwiach
  7. zanim gdzie kolwiek pojedziesz to zobacz ile oleju ci zostalo w silniku
  8. ale jaki kluczyk?? origanly z audi??
  9. za niskie obroty silnika na 4ty i 5ty bieg, a i plecionka moze byc juz na wykonczeniu
  10. dokladnie, wyciag zegary i zobacz czy masz tam wogole zarowke
  11. z vagiem w glowie
  12. no prosze a jednak, ciekawe dlaczego nie wlozyli ze sprzeglem, watpie zeby bylo cos ruszane, ostatnio zmianialem lozyska i wszystko wygladalo na orginalne
  13. pomalu, to niby w moim 1Zcie tez mam miec z wolnym kolem?? no bo jak wszystkie R4 to niby u mnie tez powinno byc a nie ma i sie nic nie dzieje zlego
  14. sprzeglo na alternatorze bylo przewaznie montowane w dieslach 110KM, ale nie wszystkich, znam przypadek z AFN z '97 gdzie nie ma tego sprzegla, kolo na alternatorze bez sprzegla znacznie sie rozni od tego ze sprzeglem i widac to od razu
  15. ktoras krancowka nie dziala jak powinna, sprawdz dobrze krancowke od maski, odlacz od niej przewod i zobacz czy będzie dzialo sie to samo, jezeli tak to musisz sprawdzic wszystkie krancowki w aucie czyli wszystkie drzwi po kolei i tylna klapę, najlepiej odłączając je. jezeli dalej beda problemy znaczy ze gdzies jest jakies zwarcie w instalacji
  16. wiec tak, nr pompki to 4A0862257A, przynajmniej taki znalazlem na niej, jak by ktos mogl sprawdzic w etce czy aby taki wystepuje to by pomoglo koledze na pewno, 2 wtyczki i 2 wyjscia na wezyki, jeden czerwony jak u ciebie a drugi do atmosfery idze, czyli kawalek weza nigdzie nie podlaczonego, mam nadzieje ze cos sie ruszy w temacie
  17. wybacz, poprostu czasu brak, ale dzisiaj juz na bank sie postaram
  18. jak bede mial czas dzisiaj to zajrze na swoja i podm ci nr mojej, mamy ten sam rocznik wiec nie powinno byc problemu, z tego co pamietam tez mam dwie wtyczki
  19. glupie pytanie zarowki sprawdzales?? zobacz czy masz napiecie w lampkach jak otworzysz drzwi, co do fisa i przednich drzwi wydaje mi sie ze cos mozesz miec z alarmem, moze ktos przy montarzu sie nie postaral i masz zmostkowane krancowki przednie, zrob maly eksperyment, nie rozbrajaj alarmu i otworz tylne drzwi, zobaczysz czy tyl masz podpiety do alarmu
  20. no to troche lipa z tym twoim alarmem, jak masz ori scyzoryk i mozesz z niego auto otwierac i zamykac to powinienes mies alarm bezpilotowy, czyli taki ktory jest uzbrajany/rozbrajany z ori kluczyka podczas zamkniecia lub otwarcia auta.
  21. ktos przelozyl immo (transponder- pastylka) do kluczya i dorobil grot do scyzoryka.
  22. zimne luty w pompie
  23. no to drogi ten montaz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.