Treść opublikowana przez dark79
-
[ALL B5] centralny
zrob zdjecie kluczyka, moze byc tylko zaroweczka w nim
-
[B5 AFN] [1997' avant] problem z ori alarmem i jeszcze komfortem
a zagladales tam do srodka ?? takie kratki to kazda B5 ma i one nie swiadcza o tym ze massz na 100% czujniki ruchu tam, a wracajac do alarmu, klucz jes tylko awaryjnego wylanczania go, tak mi sie wydaje, jezeli nie masz do niego pilota to wychodzilo by na to ze sie uzbraja zamykajac auto kluczem od auta, zerknij na pompe od centralnego.
-
Domykanie szyb z kluczyka
alarm powinien miec mozliwosc zaprogramowania"dlugiego czasu zamykania", chodzi o to zeby impuls zamykania byl dluzszy niz normalnie np 4 sek., powiedzmy 30 sek
-
[B5 ADR] Demontaz przedniej klamki oraz zamka - fotostory
pompa centralnego
-
Domykanie szyb z kluczyka
trzeba ustawic dluzszy czas zamykania w alarmie i odpowiedni o podlaczyc przewody
-
[B5 AFN] [1997' avant] problem z ori alarmem i jeszcze komfortem
zobacz jak wyglada pompka centralnego, czy nie jest zalana przypadkiem, krancowka dziala prawidlowo, wychodzi na to ze alarm jest caly czas uzbrojony, a na pewno nie jest ori
-
[ALL B5] Otwórzcie mi auto - awaria centralnego zamka
jak masz pneumatyczny zamek to sciagnij weza z pompki i dmuchnij w niego albo zassssssaj silowniki powinny sie ruszyc przy drzwiach
-
[B5 AFB] Strzał na drodze, zero mocy i biały dym...
zanim gdzie kolwiek pojedziesz to zobacz ile oleju ci zostalo w silniku
-
[ALL B5] Problem z zestrojeniem kluczyka z sensorem
ale jaki kluczyk?? origanly z audi??
-
[B5 1Z] Buczy przy niskich obrotach
za niskie obroty silnika na 4ty i 5ty bieg, a i plecionka moze byc juz na wykonczeniu
-
[ALL B5] Nie działająca kontrolka otwartego bagażnika
dokladnie, wyciag zegary i zobacz czy masz tam wogole zarowke
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa - zrobiłem logi
z vagiem w glowie
-
[B5 AFN] Jak mam naciągnać pasek wielorowkowy ?
no prosze a jednak, ciekawe dlaczego nie wlozyli ze sprzeglem, watpie zeby bylo cos ruszane, ostatnio zmianialem lozyska i wszystko wygladalo na orginalne
-
[B5 AFN] Jak mam naciągnać pasek wielorowkowy ?
pomalu, to niby w moim 1Zcie tez mam miec z wolnym kolem?? no bo jak wszystkie R4 to niby u mnie tez powinno byc a nie ma i sie nic nie dzieje zlego
-
[B5 AFN] Jak mam naciągnać pasek wielorowkowy ?
sprzeglo na alternatorze bylo przewaznie montowane w dieslach 110KM, ale nie wszystkich, znam przypadek z AFN z '97 gdzie nie ma tego sprzegla, kolo na alternatorze bez sprzegla znacznie sie rozni od tego ze sprzeglem i widac to od razu
-
[B5 ADR] Sygnalizuje otwarte drzwi
ktoras krancowka nie dziala jak powinna, sprawdz dobrze krancowke od maski, odlacz od niej przewod i zobacz czy będzie dzialo sie to samo, jezeli tak to musisz sprawdzic wszystkie krancowki w aucie czyli wszystkie drzwi po kolei i tylna klapę, najlepiej odłączając je. jezeli dalej beda problemy znaczy ze gdzies jest jakies zwarcie w instalacji
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić
wiec tak, nr pompki to 4A0862257A, przynajmniej taki znalazlem na niej, jak by ktos mogl sprawdzic w etce czy aby taki wystepuje to by pomoglo koledze na pewno, 2 wtyczki i 2 wyjscia na wezyki, jeden czerwony jak u ciebie a drugi do atmosfery idze, czyli kawalek weza nigdzie nie podlaczonego, mam nadzieje ze cos sie ruszy w temacie
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić
wybacz, poprostu czasu brak, ale dzisiaj juz na bank sie postaram
-
[ALL B5] Pompka centralnego - jaką kupić
jak bede mial czas dzisiaj to zajrze na swoja i podm ci nr mojej, mamy ten sam rocznik wiec nie powinno byc problemu, z tego co pamietam tez mam dwie wtyczki
-
[ALL] Podświetlenie drzwi i nóg kierowcy i pasażera (problem)
glupie pytanie zarowki sprawdzales?? zobacz czy masz napiecie w lampkach jak otworzysz drzwi, co do fisa i przednich drzwi wydaje mi sie ze cos mozesz miec z alarmem, moze ktos przy montarzu sie nie postaral i masz zmostkowane krancowki przednie, zrob maly eksperyment, nie rozbrajaj alarmu i otworz tylne drzwi, zobaczysz czy tyl masz podpiety do alarmu
-
[ALL] Problem z alarmem
no to troche lipa z tym twoim alarmem, jak masz ori scyzoryk i mozesz z niego auto otwierac i zamykac to powinienes mies alarm bezpilotowy, czyli taki ktory jest uzbrajany/rozbrajany z ori kluczyka podczas zamkniecia lub otwarcia auta.
-
[ALL B5] centralny zamek plus scyzoryk pomocy
ktos przelozyl immo (transponder- pastylka) do kluczya i dorobil grot do scyzoryka.
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
zimne luty w pompie
-
[B6 AWX] Bezpiecznik ABSu + bezpiecznik od klaksonu
no to drogi ten montaz
-
[ALL B7] 1,9TDI 115KM - co to za silnik ?
raczej 1PS