Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. prosze: nazwij poprawnie temat i zrób diagnoze silnika vag'iem
  2. z tego co widze to te zaślepki sa do auta po lifcie a ty masz z '95, ja mam troche inne niż te z aukcji, bez tych "wąsów" i dlatego ramka od radia nie chodzi, ale jak widze to i tak musisz je przykręcić tymi wkrętami zeby nie latały
  3. no raczej trzeba je przykręcić, przynajmniej u mnie tak jest , najpierw wkłada sie zaślepki, przykręca z boku i dopiero wkłada radio, zaznaczam ze miałem je już z autem wiec moze są orginalne
  4. sprobuj rozebrac i przeczyscic styki w wlaczniku, moze pomoze
  5. prawdopodobnie radio dostaje prąd z przed odcięcia prądu i tyle, nie masz nic zrąbane, masz poprostu takie zabezpieczenie
  6. przy samych wahaczach zbieżności nie trzeba, a jak policzysz gwinty przy końcówkach to tylko na sprawdzenie zbieżności (10 plnów)
  7. bez kanalu też da rade
  8. pompka steruje oświetleniem wewnątrz auta, ale ja bym zaczął od sprawdzenia bezpieczników jak koledzy radzą i czy napięcie dochodzi do pompki
  9. co do przeciwmgielnego to norma ze jest po jednej stronie, a co do tych lamp to zapytaj sprzedawcy, no chyba ze któryś z kolegów ma takie i sie wypowie
  10. kawałek wężyka gumowego złóż ze smarem w środku
  11. a masz alarm fabryczny czy dokładany ??
  12. u mnie w autku padł tez pasek, żonka pojechała na zakupy, miała mnie potem odebrac z pracy, patrze auto na parkingu pod firmą, wsiadam a żona mówi ze coś nie tak, kontrolka sie pali od ladowania no i kierownica ciężko chodzi, odpalam auto i tu zonk, brak wspomagania i ładowania, podnosze maske patrze roczny pasek rozerwany, pytam sie jej kiedy to się stało, mówi ze nie wie dokładnie ale jak ruszala ze świateł koło sklepu to cos sie zadymiło i wtedy zaczął dziwnie chodzić, najlepsze jest to ze przejechała tak 15km, oczywiście bez chłodzenia , wstępna diagnoza padła na łożyska przy wisko do się blokowało i były slady ładnego palenia sie paska na rolce, no to rozebrałem wisko i sie okazało ze z trzech śrub trzymających rolke na walku od wiska dwie były urwane, no to po małej reanimacji złożyłem wszystko do kupy, nowy pasek kupiłem, nastapił moment założenia paska i tu zonk, napinacz paska ani nie drgnie, oj bardzo sie zdziwiłem, wymontowałem napinacz a, ze była to sobota wieczór a na poniedziełk potrzebowałem auto, zabralem sie do reanimacji napinacza, ogólnie poprostu sie zatarl w środku, troche czyszczenia i smarowaina w środku i śmiga jak nowy, ale roboty żeby go złożyc jest troche, koszt to tylko pasek i kilka Żubrów
  13. a z owocami ?? jak nic na deserk się przydadzą :diabel: :diabel:
  14. idz do punktu gdzie klucze dorabiają, bez problemu powinieneś kupić baterie i żaróweczke. Oj coś chyba było juz na ten temat na forum.
  15. Spoko , będzie kręcony materiał z kilku kamer i robione fotki , więc damy rade :one: ja też swoją bede mial, jak znam życie to żonie przypadnie ta przyjemność
  16. Od razu Ci powiem , że nie przyjadą Jaby były jakieś próby sprawnościowe na torze albo coś w tym stylu to co innego , a tak nie ma szans A jednak napisałem i jakby co zawsze można sobie przypomniec jak było na zlocie
  17. w starych deskach jest ślepka, ale przy odrobinie chęci można wyrezać
  18. w A4 nie ma tego bajeru z wycieraczkami, przynajmiej w tych starszych rocznikach, a np w seacie toledo z 95 jest, widziałem na allegro gdzies przekaźniki do wycieraczek z ta funkcją, moze tylko wystarczy podmienić.
  19. z tego co mi wiadomo to chyba tylko plug & play
  20. dark79 odpowiedział(a) na PaPaY temat w Audi A4 B5
    a może sprzęgło nie domaga
  21. a ja jak juz zleci wszystko to jeszcze auto od strony pasażera lubie na lewaru troche ponieść żeby wszystko z miski zleciało
  22. Jak chcesz to się zajme dzieckiem.Mam wprawe bo na codzień próbuje zapanować na energią 9 miesięcznego dzieciaczka :one: Obrazek spoko spoko damy rade, ale co Lukas, rezygnujesz z abstynęckich zapędów i pijesz z nami
  23. Sprinter pokaż jak wygladało twoje cudo jak ja dostałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.