Treść opublikowana przez dark79
-
Co to jest??:)
ta krateczka jest poto, ja się niemyle, żeby klimatronic sprawdzał sobie temp w autku, na końcu wężyka jest mały wentylatorek i zasysa powietrze na czujnik. takie moje przemyślenia :mrgreen: :mrgreen:
-
koncowy tłumik w dieslu.
przy silniku 1Z i orginalnym tłumiku napewno wychodzi jedna i rozdwaja się na dwie, ale tak jak mówie 1Z
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
kontrolka świec żarowych była zaadoptowana jako check i moze to oznaczać wiele błędów,podepnij sie pod vagai zobaczysz
-
koncowy tłumik w dieslu.
myśle że masz orginał, ja mam 1Z i mam podobnie,czyli z końcowego tłumika wychodzi jedna rura a potem rozdwaja się na dwa
-
climatronic
niepamiętam czy trzeba wyciągnąć radio, ale tą ramke wokół radia,włączików i panela trzeba sciągnąć, siedzi ona na zatrzaskach wiec powinna zejść , a pod nią zobaczysz że panel siedzi na dwóch śrubach które wykręcisz za pomocą imbusa, nr nie pamiętam i panel powinien wyjść, jak by ramka nie chciała to musisz zobaczyć czy nie trzeba wyciągnąć radia i coś tam odkręcić
-
obd-2
ja kabelek pożyczyłem od kumpla ale zamierzam coś sam sobie złożyć, a vaga moge ci podesłać na maila jak chcesz
-
pojemność zbiornika paliwa
tylko 3 :roll: u Ojca w B4 Avant weszło jakieś ok 75 litrów ON za pomocą tego brzdąca ( chodzi mi oczywiście o cały zbiornik )
-
obd-2
a próbowałeś jakimś starszym vagiem,np 3011, u mnie też nie chodził vag5......coś tam, zapodałem strszy i nie ma problemu
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
pasują prawie idealnie, ale co do grania, jak zamontujesz to zobaczysz że głośniki są skierowane tak że cały dzwięk idze pod nogi, trzeba by było je troche reznąć , bo jest z czego , i głośniki skierowć w drugą strone, z resztą sam zobaczysz o co mi chodzi
-
[B5 1,9 AJM] Problem z mocą, jej brak
a możę wtyczka jakaś jest nie podłączona i silnik szaleje, posprawdzaj wszyskie wtyczki wkoło silnka, przepływka, N75, EGR?????? poprosty sie przypacz czy nic nie wisi lużne
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
mam identyczne, ale jestem średnio zadowolony
-
S4 Killer
jechałem jako pasarzer w WRX STI pierwsej generacji tylko 290 kucyków :mrgreen: a naprawde i tak lepiej niż w małym pasarzerskim odrzutowcu :mrgreen:
-
wyswietlanie chwilowego/sredniego spalania
ale jaśniej jak nie masz włączonych świateł a ciemniej kiedy włączysz ????
-
VAG 208.1 -Inspekcja
tylko vagiem, autka po połowie 98 mogą z deski
-
[B5 1,9 AJM] Problem z mocą, jej brak
a oprócz spadku mocy coś jescze sie dzieje,np kocenie, cięższy rozruch, jakieś szarpania ??
-
Moja a4reczka
ładne autko, widze że Alpinka wpięta, a co z orginalnym radyjkiem, odłączone??
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
norma, mi też podobnie wciąga na 10tkm :smile:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
a co sie takiego stało że to był błąd ??
-
[ALL] Szyna CAN BUS ?
jako debiut powinieneś wybrać dział NEWBIE
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
ja mam panele na drzwiach i nie są takie złe, montaż zają mi ok 3 godz. troche trzeba wyciąć ale nie ma dużo roboty, ale z pierścieniami nie bawiłem się, ciekawe jak to wygląda
-
Wahacze górne - wymiana
co do śruby mocującej wahacze w zwrotnicy to jej nie wymieniałem, włożyłem starą i jak narazie nie ma problemu, a co do śrub mocujących to one sa z nakrętką samokontrującą wiec klej raczej jest niepotrzebny, ale jak masz ochote to czemu nie
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
u mnie tylko błyśnie i od razu gaśnie
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
anie mrygnie Ci przez chwile po przekręceniu kluczyka???? jak jest powyżej chyba 5 stopni to juz się niepowinna zapalać
-
Instalacja klimatyzacji w A4
dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen: potwierdzam :mrgreen: :mrgreen:
-
Silnik TDI i olej rzepakowy to dobre połączenie?
ale że jak, taki olej z butelki do baku i smiga, ja sam jeżdze na OR znaczy się paliwie Bio(nie wiem czy to samo) i nie ma żadngo problemu, ładnie plackami z tyłu zapodaje :mrgreen: :mrgreen: