Treść opublikowana przez dark79
-
PISZCZY TRZESZCZY PRZY SKRECANIU ITP
mam to samo :mrgreen: któryś z wachacz daje o sobie znać, u mnie dolny przedni, ale narazie przestał bo troche błota ma po drodze i pewnie woda zaleciała, jak chcesz to możesz nowy kupić i wymienić, jak mi zacznie znowu trzeszczeć to go wykręce i przesmaruje jak mój kolega zrobił i bede na nim dalej śmigał, aż nie padnie całkowicie
-
Alarm - gdzie znajduje się moduł domykania szyb?
ile to nie mam pojęcia, pytanie jest czy wogóle można go jeszcze jakoś przystosować do domykania szyb, a co do oszykania, skontakuj się z sprzedawcą i powiedz mu o tym, może Ci coś doradzi.
-
Alarm - gdzie znajduje się moduł domykania szyb?
Zmienić alarm, nie wiem czy opłaca Ci sie szukanie jakiegos modułu podtrzymującego sygnał na domknięcie szyb,ewentualnie kup od nich ten moduł komfortu, u mnie moge zmieniać czasy i mam ustawione tak że nie mam problemu z domykaniem szyb, alarm SEO Delphin
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
no to nie wiem, jak wyciągałem zegary to nie miałem potem żadnych problemów z kontrolką, natomiast zaczeła mi się palić raz jak wyciągłem zegary i przkręciłem zapłon, błąd był ze żarówka od poduchy była odpięta, czy cos takiego, a co do sterownika klimy to też nie wiem ale tak było, a i napewno sie skasuje, trza tylko vag'a
-
Alarm - gdzie znajduje się moduł domykania szyb?
też mam Komfort u siebie podpięty pod alarm, a wpiełem sie gdzies koło różowej wtyczki od centralnego na dole pod nogami kierowcy, niepamiętam dokładnie kolorów przewodów, w każdym razie prubówka, podłączasz ją do masy i szkasz w wiązce wychodzącej z przednich drzwi, domykanie jest sterowane minusem, wiec zamykanie centralnego i domykanie szyb na jednym przwodzie i musi działać
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
czysta herezja, ja zmieniałem aku i nic podobnego się nie stało, najpierw odpinasz minus a po minucie plus i nie ma prawa wystąpić błąd na poduszce mialem coś podobnego, a stało się tak że robiłem cos ze sterownikiem od klimy, wyciągłem go i przekręciłem zapłon, a potem jak się okazało kontrolka poduchy świeciła sie ok 3 minut i gasła, vag i po problemie, a błąd - coś tam z lampką skasowany błąd i nie ma problemu , a co ma klima do poduszek,
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
powiem tak, podopiąć sie vaga i pewnie dużo Ci się wyjaśni z elektryką (poducha i klima), co do świec to w jakim sensie nie grzeją (brak zasilania na nich), sterowane są klimą i jest jeszcze przekaźnik od nich, więc pod vag'a i sie dowiesz co w elektryce piszczy
-
Strefa Śmiechu
Gościu jedzie tramwajem i co jakiś czas mówi głośno "o k**wa" Pasażerowie, coraz bardziej poddenerwowani, zwracają mu uwagę i żądaja,żeby przestał.Nic nie pomaga. Kiedy gościu znów wypowiada w przestrzeń swoje "o k**wa", motorniczy zatrzymuje tramwaj,podchodzi do gościa i grozi mu wyrzuceniem z tramwaju lub zawiazieniem na policję jeśli nie przestanie.Gościu opowiada coś motorniczemu na ucho a ten głosno wypowiada "o k**wa" Nastepnie motorniczy zwraca sie do pasaażerów i mówi: prosze państwa, żona tego pana wczoraj urodziła bliźniaki (ludzie bija brawo) i nazwała je.... Jarosław i Lech :!: :?: :!: Pasażerowie zgodnie: O k**wa!!!
-
SZARPANIE PRZY ZMIANIE BIEGÓW
Jak piszesz na forum to niepisz dużymi literami bo to uznawane jest za krzyk ale kolega krzyczy z rozpaczy, a tak na poważnie czy masz jakieś problemy z wysprzęglaniem, z wrzucaniem biegów, kolega ma też podobny problem z tym samym silnikiem, ale jak ostanio jechaliśmy jego autem w pięć osób to wszystko było ok, a jak jechał sam to mówił że mu szarpie przy ruszaniu, a czy nie ślizga się sprzęgło czasami??
-
Brak radia w A4 ?
na początku miałem orginalne głośniki Nokia na radiu z Merca czyli Becker, byłem zdziwiony ze tak fajnie to grało, u kumpla słyszałem Chorusa (czyli orginał Audi) i też to fajnie gra, teraz mam Alpina i jestem całkiem usatysfakcjonowany :mrgreen: acz kolwiek choruje na Clariona. wiec wybór należy do Ciebie, a co do Golfa, zauważysz dużą różnice.
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami
Może przerywacz pomału pada. Albo jakś przerwa w obwodzie. Wyciąg przerywacz i zobacz na wsówki może coś się grzeje.
-
Brak radia w A4 ?
mi sie wydaje ze to są najzwyklejsze oryginalne fabryczne glosniki jakie wkladają do A4. A mozna poczyms poznac czy to jest system naglasniający? wiem tylko to ze są po 1 glosniku i po 1 gwizdku w przednich drzwiach i 2 głosniki w tylnej pułce Bez rozbieraia drzwi nie stwierdzisz co tam siedzi dokładnie, ale myśle że to norma, czyli najzyklejsze głośniki Nokii
-
Brak radia w A4 ?
ja miałem tą okazje że za pare groszy wieniłem całą tapiceke w aucie na nową, siedzenia, boczki. u mnie było dużo poprzypalane i autem jeździła matka z dziećmi, totalny syf, ale teraz w środku jak nowe a co do radia to mała pomyłka odemnie wyszła, czarna kostka zasilanie a brązowa głośniki, ale nie wiesz czy masz normalne głośniki czy jakiś sysytem nagłaśniający??
-
dziwny centralny
a może masz jakąś wyciek powietrza gdzieś na instalacji centralnego a konkretnie tych drzwi z którymi masz problem, a jak Ci pompa chodzi, krótko czy długo ??
-
Brak radia w A4 ?
U mnie nie było radyjka w aucie , miałem tylko głośniki Nokii, nie wiem jak u ciebie ale u mnie jest złącze ISO czyli standard, większości producentów radi samochodowych zaopatrza radyjka w specjalne przejściówki które pasują do kostek ISO, jak masz podobnie jak je czyli dwie kostki po 8 pinów, jedna brązowa (zasilanie) druga czarna (głośniki), brązowa ma mniej wykorzystanych połączeń, u siebie mam Alpina i od razu jak kupiłem to miał od razu przejściówke, tylko podłączyłem i od razu grało, jak by co to pisz.pozdrawiam
-
CAR AUDIO - WYMIANA
mozesz wlepic fotki Twoich drzwi ? niedlugo bede budowal audio i raczej malo prawdopodobne bym zostawil 13ki , bo to nie gra i grac raczej nie bedzie widzial bym tam raczej cos a'la 2x 16 , dlatego interesuje mnie jak wyglada zabawa z budowaniem paneli w drzwiach , no i wyciszenie tego wszystkiego - jesli mozesz to pochwal sie swoimi dokonaniami - bede wdzieczny pozdro! U mnie w przednie drzwi wsadziłem 16 na panelach firmy phonocar, na allegro widziąłem jakieś polskie panele, w sumie nie wyglądające najgorzej, jeszcze nie wygłuszałem drzwi, orginalnie sa delikatnie oklejone ale troche za mało, no i jeszcze bede musiał zakleić drzwi bno troche tapicerka lata i trzeszczy ale to jak bedzie cieplej , zrobie fotki i wrzuce, a jaka jest różnica między 13 a 16 i nie Nokia jak było u mnie a Phonoca seria ProTech to nie musze mówić. Pozdrawiam
-
Czy gril do A3 będzie pasował do A4 (B5)?
http://www.vagcat.com/ tu masz etke, powinna się przydać
-
Strefa Śmiechu
3 stycznia 2006 r. W akademickiej stołówce rozmawia trzech studentów. - Ja Sylwestra spędziłem na "Kanarach". Mówię wam, super laseczki, kąpiel w morzu, drinki z parasolkami, cudo. - zagaja pierwszy - A ja - przechwala się drugi - byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, cos wspaniałego. A co ty robiłeś ? - pyta trzeciego - A ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego gówna.
-
Drążek kierowniczy do wymiany :(
raczej w tych autach to ciężko geomerie zminić od wyminay drążka, jakby co to tylko zbieżność możesz sprawdzić.
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
całe ogrzewanie tylnej szyby jest anteną, dwa górne paski to antena AM a reszta która grzeje to antena FM- Wentylator w AHU
masz dwa wentylatory czy jeden, u mnie w 1Z jest jeden elektryczny a drugi na wisko i kręci sie cały czas podczas pracy silnika- [B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki!!!!!!
dokładnie,posprawdzaj wszystko :!: :!:- Auto po spaleniu
Alan prosiłem , żebyś nie palił tego świństwa a dobre chociaż tam macie? 8) 8)- dziwny centralny
Widzisz, pewnie chłopaki powiedzą ze trzeba całą wiązke wyminić lub co gorsze pompe centrlanego, podejrzewam ze usterka jest naprawde błacha. powalcz z nimi i im nie odpuszczaj, w końcu zapłaciłeś troche kaski za to,pozdrownienia - [B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?