Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
[b5 AHU] Piski z okolic paska wielorowkowego
łożysko się kończy to bardzo prawdopodobne
-
[B5 1Z] Zakładanie pasów bezpieczeństwa
Jesli nic podobnego nie robiłeś wcześniej to zlec to komuś kto się na tym zna pasy to bezpieczenstwo Jesli chcesz zrobić to sam może fotka Ci pomoże
-
[B5 1Z] Zakładanie pasów bezpieczeństwa
Powinieneś sobie poradzic Prawą ręką palcem wskazujacym i kciukiem łapiesz za wtyczke pasów która znajduje się za twoim lewym ramieniem, pociągając ta wtyczke kierujesz ją do zatrzasku pasa bezpieczenstwa zwanego (samiczką) który znajduje się po prawej stronie w dolnej cześci fotela kierowcy. Po usłyszeniu magicznego "pstryk" cała operacja przebiegła pomyślnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
kto lepszy na autostradzie ?
2152 Zajefajna gierka :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nasz Moderator się ożenił :)
Wszystkiego Najlepszego Młodej Parze
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze życia :th: Dobrana z Was Parka Pozazdrościć Krzyskowi :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Strefa Śmiechu
Tak pomyślałem że ciekawa oprawa imprezki może jakieś pomysły na zlot Audi http://www.funner.pl/auto-moto/samochody-i-dupeczki/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AWX] POMOCY - pompowtryski !!!
Audi Klub Polska[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 15:11 _________________________________________________Mimo wszystko postarałbym się o porade u innego źródła bo na pompowtryski mogą Cię naciągac
-
Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl
Jak w Temacie Napiszmy o pozytywnych albo negatywnych stronach naszej obecności na Forum A4 Klub. To ja pierwszy Jestem na forum od prawie roku (27.10.2006) i zmieniło się bardzo wiele, od strony technicznej (samochodowej) pogłębiłem swoją wiedze o 100%, poznałem wspaniałych ludzi tych z którymi się nie widze tylko internet nas łączy i tych z którymi Sobotnie lub Niedzielne wieczory miło spędzałem (oj były takie wieczory że szok )Pozostaje mi jeszcze jechać na Zlot poznać reszte ekipy i będzie gitara Negatyw tylko jeden - żona mnie opiernicza o wypady w Soboty czy w Niedziele