Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Podgrzewanie Foteli .
Tylko, że półskóry w miejscu mat grzewczych maja materiał więc, powinny grzać identycznie.
-
Jakie felgi kupić jak mam opony 205/55/16
Na jedne i drugie spokojnie zamontujesz i będzie ok. choć myśle, że na 7 cali opona 205 będzie lepiej się układać.
-
Zmiana wydechu na 1.8t głośność
Nie ma żadnej różnicy, ja mam w 1.9 B7 od 1.8T
-
MONTAŻ używanego haka a przegląd.
jakich bandytów, zmiany konstrukcyjne pojazdu i tyle. Jedz na badanie techniczne w niemcowni na większych kołach jak te które są przewidziane do danego modelu i już nie odjedziesz, i co powiesz ? u nas nikt na to nie zwraca uwagi, w ogóle nasze badania techniczne to fikcja. Jeśli hak jest oryginalny fabryczny to homologacja jest z automatu, jesli dokładasz hak musi być instrukcja i homologacja i tyle.
-
[B7 BKE] Spalanie a mapowanie ?
pali normalnie jak powinna. z szopy nie podejdzie musi być z samochodu, wtedy przejściówka, uszczelki, mapa i lata troszkę lepiej.
-
numery czujników pdc a4 b7
Jakie czujniki potrzebuje (nr. części) na tył do B7, są różnice B6-B7 ? Da się zdemontować te czujniki bez konieczności zwalania zderzaka ?
-
Czujniki parkowania przód , numery
Jakie czujniki potrzebuje (nr. części) na tył do B7, są różnice B6-B7 ?
-
[B7 BKE] Spalanie a mapowanie ?
Moje BKE średnio w cyklu mieszanym 6,5L, samochód 170PS na turbo AWXa i pompkach AL, jednym słowem za***iście pali i za***iście jeździ
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
OLX Prawie cała B7 na sprzedaż, spalony cały przód, gostek konkret człowiek http://olx.pl/oferta/audi-a4-b7-1-8t-2005-rok-ly7w-calosc-na-czesci-CID5-IDfDDyd.html
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Kominy już na samochodzie Uważam, że zakup się opłacał ponieważ, są to kominy od B7 1.8T, zakupiłem cały komplet: - kominy - osłony termiczne - śrubki, spinki - wieszaki - dokładka zderzaka dla potomnych, cały taki komplet pasuje do 1.9 BKE bez żadnych kombinacji, wszystko pasuje P&P, co zdziwiony jestem nawet końcówki wydechu zostawiłem oryginalne ponieważ są 80mm więc wystarczające, zostały tylko spolerowane. Różnic w dziwięku żadnych, kompletnie. Koszt w moim przypadku, uwaga 300zł cały komplet + okazyjny transport za 50zł z drugiego końca kraju (najważniejsze, że nie pocięty) + alkohol i pomocny przyjaciel tak niewiele a cieszy
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Wczoraj odebrałem zestawik od B7 do B7 na dwa kominy, zestaw od 1.8T, montaż we wtorek zobaczymy co to wyjdzie dam znać Średnica końcówek 80mm, niby mam wszystkie wieszaki, śruby, osłony, nie przemyślałem tylko, że dokładka niema wycięcia na hak ale za to jest oryginalnie zaznaczone gdzie wycinać co mi się bardzo spodobało. Wie ktoś co to za kółeczko gumowe przy środkowym tłumiku ?
-
Zmiana danych wyświetlanych pomiędzy zegarami
Brak pełnego FISa i tyle w temacie, poszukaj w tematach, jest o możliwości modyfikacji i uruchomieniu pełnego Fisa. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218860-montaz-manetki-fis-pod-komputer-pokladowy/
-
Bardzo Twardy górny wąż chłodnicy, a dolny zimny, wysoka temp pracy, POMOCY!
Odkręć korek zbiorniczka, uruchom motorownie przytrzymaj na średnich obrotach i zobacz co się dzieje, czy wyciśnie płyn górą zbiorniczka to raz, czy ubywa płynu chłodniczego choćby w małym stopniu ? Niepokojące obawy które opisałeś. Na termostat to nie wygląda na pewno.
-
[B6 AVF] 1.9TDI srebrna szczala w avancie 182PS by esesval
Bardzo ładne auto, gratki, na zieloną plakietkę wcale nie musi być DPFa
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Nie, nie moje pompki się skończyły i kupiłem od kolegi Tomasza ALki idealne więc nie było sensu montować seryjnych.
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Moje pokrewne B7 BKE tylko na pompkach większej wydajności ALkach, wyszło tak na spokojnie, bez problemów z paliwem, może faktycznie pompki nie wyrabiają. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357143-b7-19-bke-turbo-awx-pompki-al/
-
[ALL TDI PD] Poduszki silnika
Oby tylko ustały wibrację, po wymianie poduszek.
-
B7 1.9 BKE Turbo AWX pompki AL
Tak tak, Tomku dają radę, został zapas na pompkach, po korektach bipy, dawki, korekcje idealne. Turbina również dmucha jak szalona, map sensor był uszkodzony łapał błąd, kupiłem nowy, Grzesiek dopracował wszystko i jest ok jak widzisz.
-
B7 1.9 BKE Turbo AWX pompki AL
Koła 235/45/17, różnica fajna. Sprzęgło całe nowe, zamontowane dwa tygodnie temu więc jak narazie trzyma Nie no, tak serio to nie mam zamiaru ostro startować czy upalać, istotny jest ten moment przydatny do wyprzedzana czy np.pogonić od trzeciego biegu jak zajdzie potrzeba więc myślę, że jakoś sprzęgło to zniesie.
-
B7 1.9 BKE Turbo AWX pompki AL
Wymiana suszarki na AWX, wymiana pompek na AL i soft dały taki wynik jak widać, seria 120ps obecnie 170ps. Samochód nie wysilony, mapę i korekty robił Grzesiu anderllh z Rybnika. Szacun dla chłopaka ma głowę, chęci i wiedzę Samochód jeździ super fajnie,
-
Różnice w przyspieszeniu
Właśnie o to chodzi, to jest najfajniejsze prędkość maksymalna jak dla mnie jest mało istotna natomiast samo jebnięcie do np.140kmh bardzo przydatne
-
Drgania silnika, diagnostyka, logi
No nie, na pewno nie powinno być wibracji. Przed usterką pompek nie wibrowało i po usterce nie wibruje Może autor naprawi skutecznie i podzieli się wiadomością co i jak.
-
Drgania silnika, diagnostyka, logi
Nie wyrokuję ale w moim samochodzie B7 BKE , było podobnie, trzęsło lewarem również w tym przedziale, robiliśmy logi, wszystko OK, korekcje, bipy, dawki, wymieniłem wcale niestare filtry, dwumasę (była zapieczona) i nic.... Po czasie trafiło mi się od rozbitka turbo z AWXa i pompowtryski AL, zabrałem się do montażu owych gratów i szok, po wymianie pompek wszystkie wibracje jak ręką odjął, kompletna zmiana, powrót do normalności pomijając już samo to, że dostała już wtedy lepszego kopyta po wymianie turbiny znowu inaczej, lepiej a teraz pod koniec miesiąca dopiero strojenie na obecnych gratach.
-
Drgania silnika, diagnostyka, logi
Wibracja jest w całym zakresie obrotów czy tylko w jakimś przedziale ?
-
Dwumas+sprzęgło od b6 awx do b7 bke
Nikt niby nie odpowiedział ale ponowie pytanie ponieważ niebawem czeka mnie wymiana dwumasy Czy sprzęgło od AWXa podejdzie do BKE w B7 z 2006 ? Proszę odpowiedz, wiem, że oznaczenie dwumasy AWX końcówka 266AN natomiast z BKE 266P ale jaka różnica jest i czy podejdzie ?