Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
`4200 - `200, później to jak w hondzie vtec się załącza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przy przedliftowym liczniku (tj do 220) szafe można zamknąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skrzynia jak skrzynia, działa i dobrze klei ;-) Jadę dzisiaj w mała trasę to Ci mogę sprawdzić. Jakie wartości potrzebujesz ? Przy 3k ? Do wymiany skrzynia, sanki, wybieraki, rozrusznik AVF, dystans AVF, komplet sprzegła 240, gałka, poduszka skrzyni jest inna, półosie częśto też ale nie przy każdym setupie. chyba najbardziej interesują mnie prędkości autostradowe hmm... 6 bieg - prędkość od 140km/h w góre
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr, jak skrzynia? jak teraz ma się wartość obr to prędkości, zwłaszcza biegi 3,4,5,6? Dużo tam rzeźby? Bo do wakacji też chciałbym u siebie ogarnąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest na naszym forum klika Afnow w oście z mocą ~245KM/ 450Nm w ośce i nic się nie urywa. Bardziej bałbym sie o korby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze? to wszystko wiadomo, ze jeszcze jakies tam pierdoly typu map sensor 3 barowy, szerszy dolot z nierdzewki pod fmic, kolektor awx, wywalony kat, egr, i mnostwo innych dupereli, ale z takich stricte rzeczy podnoszących moc to tak jak wspomniales, turbo awx i 216 i na tym koniec, juz nic wiecej nie robie.. też kiedyś myślałem że wrzucę turbo z awx i wtryski 216 i będzie super.... ogólnie set, spoko do jazdy na co dzień, auto radzi sobie dosyć dobrze, no ale po paru dniach zacznie wydawać Ci się że chyba coś jest nie tak, bo jakoś nie jedzie tak jak kiedyś map 3bary pod to turbo jest zbędny, standarowy spokojnie obsłuży je. wsadzilismy 3barowy zeby juz byl spokój na zaś, w razie gdybym jednak chcial modzic dalej. poza tym u mnie (u nas) jest mapsensor wlutowany do ECU i niestety juz 2 razy mi padł i nie mialem zamiaru kupowac trzeciego ECU, dlatego dla swietego spokoju wyprowadzilismy go na zewnatrz i wrzucilismy od razu wydajniejszy. wszystko jest robione z glowa, nie robimy nic na darmo oj Radek Radek ,na zaś to się kupuje 4barowy, bo jak gtb22 obsłuży??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze? to wszystko wiadomo, ze jeszcze jakies tam pierdoly typu map sensor 3 barowy, szerszy dolot z nierdzewki pod fmic, kolektor awx, wywalony kat, egr, i mnostwo innych dupereli, ale z takich stricte rzeczy podnoszących moc to tak jak wspomniales, turbo awx i 216 i na tym koniec, juz nic wiecej nie robie.. też kiedyś myślałem że wrzucę turbo z awx i wtryski 216 i będzie super.... ogólnie set, spoko do jazdy na co dzień, auto radzi sobie dosyć dobrze, no ale po paru dniach zacznie wydawać Ci się że chyba coś jest nie tak, bo jakoś nie jedzie tak jak kiedyś map 3bary pod to turbo jest zbędny, standarowy spokojnie obsłuży je.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze?
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
wydajność gtb17 sprawdzimy jak wkońcu wrzuce sprzęgło z kevlarowym dodatkiem i pojadę do Greogra na korektę, bo paliwa jest jeszcze duuużo zapasu
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
widze że Audi na bogoto zjechała z taśmy dobrze rozumiem, że chcesz rikardo zamienić na półskórę? Powodzenia w realizacji planów!
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
na 15' i pewnie standardowej szerokosci opony 195 to trakcje pewnie zlapie dopiero na trojce
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
nagraj jakiś film, dopóki jeszcze sucho na drodze, jak taki afn sobie radzi
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
o jebaniutki ile to gtb22 dmucha?
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Booster, a nie myślałeś żeby na tą żółtą folie nakleić jakąś jeszcze lekko ściemniającą? Zastanawiam się czy dałoby rado coś tkaiego. Bo fajnie by siadł ciemny halogen z wpadający w żółty
-
A4 B6 Avant 1.9 TDI avf ADTTuning
od 4200 włącza się vtec
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Noo jest kocur ale tu akurat nie ma rikardo tylko zwykle kubly hehe że to zwykle kubły to ja odróżniam, ale szukane na szybko i ze tak powiem pierwsze lepsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta kiera w b5 wygląda dobrze w połączeniu z konsola 2-din + RNS-e + kubły rikardo + rs'owe dekory carbo wtedy daje rade wiec kiera jest, teraz kolej na reszte
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bueons ajres
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takie kółko fajnie by siadło do starego kondona B5
-
Ze skrajności w skrajność czyli avancior 2.5TDI na dwóch łapach;)
fajna furka, a wnętrze poprostu marzenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Ekipa!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Leży, jeszcze a co ? na ile kucy liczysz? Rybka mi to, ma chodzić. kolejny skromny Ma się odpychać, ile wyjdzie tyle wyjdzie ;-) z tydzień Ci się to podpycha, a późnej dalej będzie niesmak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr skrzynia już siedzi?
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!