Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Trzeba dużo rzeźbić czy P&P ?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
pięknie się prezentuje Twój avant ricardosy miałeś w serii czy dokładałeś?
-
A4 B5 - Et / szerokość
u siebie mam opony 215/40/18 na felgach 8J ET43 + dystans z przodu 13mm + obniżenie -60mm, jest ok, nic nie trze i nie wystaje, przy gumie 225/40 pewnie by darlo o nadkole bez rolowania. Bez dystansu dramatu nie było, ale jednak trochę schowana felga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2miechy temu pogoniłem swoje w dobrym stanie za 350 z kw 2miechy temu pogoniłem swoje w dobrym stanie za 350 z kwBtw pisz do kowiego bo chyba on cos ma
-
A4 B5 1.9TDI 110KM Avant by pysiaknh
jakie zmiany mechaniczne zrobił kolega, żeby zrobić te 150-160km? Jeśli żadnych tylko sam program, to max 140 możesz tam mieć
-
A4 B5 AFN +GTB22 235KM i 450NM
Wodzu, nic tylko pogratulować wyniku i życzyć bezawaryjnej eksploatacji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta wsiocho dobrocho :)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niekoniecznie, jeśli dwumas nie ma luzow,nie ma sensu go wymieniać
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
ooo jak to ładnie zapie***a brawo Wodzu
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Przy aucie odwaliłeś kawał dobrej roboty, wszystkie szczegóły odpowiednio zadbane, a tu taka pyta z końcówkami i jeszcze chcesz to tak zostawić? Ja osobiście tego nie rozumiem, ale rzecz jasna to Twoje auto i Twoja decyzja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładnie klekota zbroisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radku,co za mody przeprowadziłes ,bo nie w temacie jestem ?
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
powodzenia w swapowaniu! Będzie piękny i szybki diesel
-
A4 B5 AFN
tak przykładowo, wszystko masz opisane, wystarczy odrobinę się zainteresować http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/page-1
-
1.9 TDI+ AJM
piękna jest, kolor auta + kolor felg fajnie do siebie pasują. Jedynie co wyrzuciłbym jak najszybciej to ten siatexowy grill ala RS, nigdy mi sie nie podobał i moim zdaniem nie pasuję, już chyba lepszy ori polift z ramka w czerń
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ttc, compsport i pewnie cos tam jeszcze znajdziesz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozwód? Raczej powrót panie Maćku Że w sensie do KRK? Si senior Koledzy dwa pytania: 1. Jak teraz jest ze spotami? Gdzie, kiedy i o której? Nadal g. Kazimierz na górze? 2. Handluje ktoś tutaj częściami? Trzeba mi przegub zewnętrzny do mojej padliny- [Małopolska] Widziany, widziana
Ja tez dzis niestety nie dam rady a jutro oddaje auto do mechanika i przez najblizszy tydzien nie bede mial sie czym poruszac Turbo ? Tak, turbo awx, mapsensor, rozporka gorna z c5 (juz bedzie wreszcie komplet rozporek).No i rzecz jasna korekta programu Przy wymianie oleju wymień od razu chłodniczkę oleju z AWX-a ;-) Koszt mały a jednak ciut lepiej oddaje ciepło. Jeśli nie robi kilkadziesiąt km na obratach non stop powyżej 3kkm to szkoda bawić się w takie polsrodki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozwód? Raczej powrót panie Maćku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po stu latach przerwy, witam ponownie- [Małopolska] Widziany, widziana
Jestem i zostaje już na stałe Chłopaki, dziś będzie ciężko u mnie z czasem,także raczej nie dam rady, ale myślę że niebawem jak najbardziej- [Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrawiam- [Małopolska] Widziany, widziana
Dziś, galeria krakowska. Granatowa B6 avant, na blachach KBC, pozdrawiam- Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
fajna skórka - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!