Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. gdy będziesz zmieniał faktycznie turbo pakuj GTB22, jak wydmuchać uszczelkę pod głowicą to przynajmniej z porządnym pierdolnięciem
  2. Avus III 18' za***isty wybór sam z chęcią pogoniłbym swoje 18 i zamienił na ten model
  3. dobrzeeee daje ile Cie taka przyjemność wyniosła i kto Ci bix ogarniał? moze byc PW
  4. radimm odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    A co z poduszkami i łapami skrzyni?
  5. nie chcesz bawić się w naciągi itp. to bierz 225. Wcześniej 2 sezony miałem 225, teraz kolejne dwa 215 i mimo tylko różnicy jednego rozmiaru w szerokości, wg mnie na 225 było znacznie stabilniej, na pewno wrócę z powrotem do 225
  6. Kowi podeślij linka do tej twej magnyfloł
  7. dobry set na sezon 2016 się szykuje jeszcze by się jakaś duża tarcza wypełniająca koło przydała
  8. radimm odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    do przedniego zderzaka trzeba wrzucić kły z S'ki, tylny S4 polift pasuje P&P do przedlifta (tj, odboje, ślizgi)
  9. Miasto - krótkie odcinki - 7km - 8-8,2L, trasa poniżej 6L Pacjent: AFN+, w manulalu i ośce
  10. wszystko ma byc podlaczone, roznice odczujesz od razu Zdjęcie telefonem na szybko, chyba muszę wrócić z aparatem Piekna jest
  11. o to to właśnie mi chodziło
  12. fale tu chyba nie mają nic do rzeczy, przebieg krzywych jest poprawny. Gdzies tam kiedys czytalem, że to kwestia skalowania czy tam czegoś, w ustawieniach hamowani (niech ktoś mądrzejszy mnie poprawi) Dante ile to 2.0 ma wyjeżdżając z fabryki?
  13. z wydechem na dwie strony w B5 będzie trochę zabawy, żeby to miało ręce i nogi, ale gdybym robił na dwie strony wydech, darowałbym sobie 2xpo dwa kominy, a zrobiłbym jak już 2x po 1 na stronę a mój ulep, ma się dobrze, trzepie kilometry i nie stroi fochów, także nie narzekam
  14. do pełni szczęścia, jeszcze tylny zderzak z S4 i tą rynnę aut
  15. Radi, daj fotkę z założonym zderzakiem od frontu
  16. zderzak z RS4? Daj jakieś inne foto
  17. Gregor, jak zwykle wykonał kawał dobrego strojenia Gratki wyniku i dobrze miotającej fury
  18. a to jest ten sam który lądował do S4 B6? bo jeśli tak, to ponoć one strasznie moc gubiły
  19. radimm odpowiedział(a) na DieselB5 temat w 1.9TDI
    siwy dym przy tych mrozach na zimnym silniku to norma, to po prostu para wodna. Może szklanki ci podwiesza. Na zimnym nie wkręcaj auta do 3,5k obr
  20. radimm odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    425Nm znosi seryjne sprzęgło z AWX + seria jeszcze z fabryki dwumasa AFN u mnie.
  21. kod silnika w Twoim profilu sie nie zgadza - AHH to 1.9 TDI
  22. dziś rano przed 9, niebieski avant B7 z ramkami, skręcający z Brożka na Zakopiańską, pozdrawiam Panią kierowniczkę 17.20 srebrny avant b5 skręcający w Kobierzynska, pozdro
  23. No Flaty mają ET 45 z tego co pamiętam, ale mają mało mięsa od wewnątrz. Niestety te 17" Ronale co mam na zime mają już ramiona głebiej mimo tego samego ET, no i dystans był konieczny, pewnie i pare milimetrów by styknęło, ale miałem pod ręką to wrzuciłem. Na wiosnę będzie maniana To do mnie? Chodzi o daszek na tylną klapę ?? Jak znajdę coś konkretnego, to wrzucę jak nie to cyknę tak, dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.