Treść opublikowana przez radimm
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
i jak wrażenia? Jest banan na gębie, czy już brakuje ?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
jak nowaaa
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
naprawdę już mu wystarczy, to prawie 100% przyrostu mocy, także żadnych już zmian pod maską. Większa moc zarezerwowana już dla następnego samochodu
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
dobry dzikun ile to teraz ma mocy?
-
Avancik 2.4 [ARJ] by AdixZdr[17'',gwint,]
wiesz, że Sava Eskimo, którą wrzuciłeś już ponoć w tym roku nie jest robiona? Teraz ta sama opona wychodzi pod nazwą Debica Frigo 2 W tamtym roku kupilem 2-takie savy i w tym też planowałem a tu zdziwko Fajna A4, powdzenia!
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
nieee, zdecydowanie nie dla tego silnika musi wystarczyć to co jest i tak jestem pełen podziwu że dzielnie to znosi i nie stroi fochów
-
[B5 AFN++] Żółty avant w S4
fajna baza do modzenia załatw jakieś przynajmniej zaślepki na spryskiwacze, nie będzie tak bił po oczach ich brak co tam już na dłubane na te 150 koniów? 375Nm troche coś dużawo
-
Ciężko pali afn po zmianach pompy wtrysków turba wałka
Jak tam sytuacja? Zaradził coś Grzesiek?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
W piątek ustawilem 6,4-6,6. Dzisiaj podnioslem do 5,4-5,6 ale jutro finalnie zjade do ok 6Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
VW Polo, w bardzo fajnym stanie. Ale 99% czasu stoi, chyba raz od ponad pół roku ktoś nim gdzieś pojechał Dawno tu nic nie wrzucałem, a coś tam się od czasu do czasu dzieje z autkiem Około miesiąc temu wleciał zderzak polift ze spryskami, oczywiście nie było jeszcze czasu podłączyć sprysków, ani zamontować zbiorniczka na dwie pompki, który też sobie gdzieś tam leży w kącie. Ale to może na długie zimowe wieczory sobie zostawię Kilka fotek na dzień dzisiejszy: auto brudne, tak wiem wstyd, ale na pocieszenie dodam że w środku dzisiaj sprzątałem z pierdół to kupiłem jeszcze do halogenów żółte h7. Jeszcze za czasów przedliftowego zderzaka, miałem folie na halogenach żółtą, ale jakoś teraz wydaje mi się ona za hamska więc zostanie żółta żarówka Po wrzuceniu wałka z SDI i wczorajszym podniesieniu dawki, bo nie wiem jakim cudem, ale miałem ponad 9mg , gtb17 zaczyna ciągnąć pełnym ogniem 500obr niżej niż wcześniej, nie da się tego nie odczuć Pewnie odwiedzę jakąś hamownie w niedługim czasie, zobaczymy co tam się uroiło jeszcze
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Mapp wystroiłeś już finalnie ją? Co tam wyszło?
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
podoooba mi się
-
Blok 13 wtryski.
numeracja wtrysków jest od przodu? Czyli najdalej od grodzi jest wtrysk nr 1 itd?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak Bóg da. Oglądałem wczoraj, mega pozytywny film
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Avus III super wybór! Ale srebrne lepiej by tu wyglądały
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
no taak, ale warto poczekać
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Avus III mega pasuje do B5 ładna furka, ściągnij ją troszkę niżej, będzie jeszcze ładniej!
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
jak tam sytuacja? Już po wizycie u Gregora?
-
[B5 APR] Quattro Avant
podoba mi się! Zderzak z Eski robi mega robote!
-
Miga wykrzyknik na liczniku przy przyspieszeniu.
Zrzucasz skrzynie odkręcasz sprzęgło i sprawdzasz luzy na kołe i masz 100% pewności
-
Miga wykrzyknik na liczniku przy przyspieszeniu.
drgania podczas przyśpieszania, zwłaszcza w tych zakresach prędkości obrotowych, plus drgania na luzie mogą być objawami zużytego koła dwumasowego.
-
Migająca kontrolka świec żarowych
Błąd nastawnika sygnalizowany jest również na desce migająca kontrolka świec żarowych, także tu szukałbym problemu. Sprawdź najpierw przewody i wtyczke idące do nastawnika Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
1. gregor10 - jasło, z brzeska masz rzut beretem 2. w Krakowie stroiłem pierwsze dwa sety u Daniela Poznańskiego TTC i też byłem zadowolony, bezawaryjnie 4lata auto jeździło po softach od niego
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś w Polańczyku niebieski avant b5 - KRA **607 Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jeszcze dorzucę Zamiara http://www.zamiargarage.pl/ Zamiary nie robią felg, tylko zakład który jest po sąsiedzku ściana w ścianę z nimiWysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka