Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. i jak wrażenia? Jest banan na gębie, czy już brakuje ?
  2. naprawdę już mu wystarczy, to prawie 100% przyrostu mocy, także żadnych już zmian pod maską. Większa moc zarezerwowana już dla następnego samochodu
  3. dobry dzikun ile to teraz ma mocy?
  4. wiesz, że Sava Eskimo, którą wrzuciłeś już ponoć w tym roku nie jest robiona? Teraz ta sama opona wychodzi pod nazwą Debica Frigo 2 W tamtym roku kupilem 2-takie savy i w tym też planowałem a tu zdziwko Fajna A4, powdzenia!
  5. nieee, zdecydowanie nie dla tego silnika musi wystarczyć to co jest i tak jestem pełen podziwu że dzielnie to znosi i nie stroi fochów
  6. fajna baza do modzenia załatw jakieś przynajmniej zaślepki na spryskiwacze, nie będzie tak bił po oczach ich brak co tam już na dłubane na te 150 koniów? 375Nm troche coś dużawo
  7. Jak tam sytuacja? Zaradził coś Grzesiek?
  8. W piątek ustawilem 6,4-6,6. Dzisiaj podnioslem do 5,4-5,6 ale jutro finalnie zjade do ok 6Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
  9. VW Polo, w bardzo fajnym stanie. Ale 99% czasu stoi, chyba raz od ponad pół roku ktoś nim gdzieś pojechał Dawno tu nic nie wrzucałem, a coś tam się od czasu do czasu dzieje z autkiem Około miesiąc temu wleciał zderzak polift ze spryskami, oczywiście nie było jeszcze czasu podłączyć sprysków, ani zamontować zbiorniczka na dwie pompki, który też sobie gdzieś tam leży w kącie. Ale to może na długie zimowe wieczory sobie zostawię Kilka fotek na dzień dzisiejszy: auto brudne, tak wiem wstyd, ale na pocieszenie dodam że w środku dzisiaj sprzątałem z pierdół to kupiłem jeszcze do halogenów żółte h7. Jeszcze za czasów przedliftowego zderzaka, miałem folie na halogenach żółtą, ale jakoś teraz wydaje mi się ona za hamska więc zostanie żółta żarówka Po wrzuceniu wałka z SDI i wczorajszym podniesieniu dawki, bo nie wiem jakim cudem, ale miałem ponad 9mg , gtb17 zaczyna ciągnąć pełnym ogniem 500obr niżej niż wcześniej, nie da się tego nie odczuć Pewnie odwiedzę jakąś hamownie w niedługim czasie, zobaczymy co tam się uroiło jeszcze
  10. Mapp wystroiłeś już finalnie ją? Co tam wyszło?
  11. numeracja wtrysków jest od przodu? Czyli najdalej od grodzi jest wtrysk nr 1 itd?
  12. Jak Bóg da. Oglądałem wczoraj, mega pozytywny film
  13. Avus III super wybór! Ale srebrne lepiej by tu wyglądały
  14. no taak, ale warto poczekać
  15. Avus III mega pasuje do B5 ładna furka, ściągnij ją troszkę niżej, będzie jeszcze ładniej!
  16. jak tam sytuacja? Już po wizycie u Gregora?
  17. podoba mi się! Zderzak z Eski robi mega robote!
  18. Zrzucasz skrzynie odkręcasz sprzęgło i sprawdzasz luzy na kołe i masz 100% pewności
  19. drgania podczas przyśpieszania, zwłaszcza w tych zakresach prędkości obrotowych, plus drgania na luzie mogą być objawami zużytego koła dwumasowego.
  20. Błąd nastawnika sygnalizowany jest również na desce migająca kontrolka świec żarowych, także tu szukałbym problemu. Sprawdź najpierw przewody i wtyczke idące do nastawnika Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
  21. 1. gregor10 - jasło, z brzeska masz rzut beretem 2. w Krakowie stroiłem pierwsze dwa sety u Daniela Poznańskiego TTC i też byłem zadowolony, bezawaryjnie 4lata auto jeździło po softach od niego
  22. Dziś w Polańczyku niebieski avant b5 - KRA **607 Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
  23. to jeszcze dorzucę Zamiara http://www.zamiargarage.pl/ Zamiary nie robią felg, tylko zakład który jest po sąsiedzku ściana w ścianę z nimiWysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.