Treść opublikowana przez radimm
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jest za***iście, szukaj grilla RS, chociaż znając Ciebie to pewnie masz ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fajnie to wymyśliłeś ? Nacieszyłeś się już coś mocą? czy na razie w fazie składania jeszcze auto?
-
Wykres 1.9 Q avf
ALki są w stanie dać tyle paliwa?
-
Tuning mechaniczny.
zapoznaj się z powyższym tematem. t.awx + 216 to jakieś max 160KM. Sprzęgło to jedno a koło zamachowe to drugie.
-
sprzegło awx do afn
gtb17 + 0.240 + 107J, po za tym pierdoły typu kolektor awx, FMIC itp
-
sprzegło awx do afn
mi na tarczy i docisku awx, mój AFN spokojnie dźwigał 200KM + 425Nm, przy czym 350Nm miał przy ~2100obr/min. Także ori zestaw awx spokojnie powinien sobie z tym co masz poradzić. Co do sprężynek, to fakt przy komplecie z awx ich nie ma, ale jakoś nie zauważyłem żeby dwumasa dostawała po d*pie bardziej, a na pewno nie była zmieniana od 8 lat, bo tyle mam auto Jeśli planujesz dalsze modyfikacje, to owszem wysłałbym to na obicie kelvarem (ja płaciłem za to jakoś 150zl), ale jeśli na tej mocy i Nm chcesz pozostać - to raczej nie ma sensu
-
Skąd wziąć sterowanie wskaznika doładowania AFN
z tego co masz w opisie to 96r, czyli powinieneś mieć map sensor w ECU, a z rury dolotu idzie Ci wężyk ciśnieniowy do tego map-sensora. Wskaźniki mają w komplecie trójnik, który wpinasz pomiędzy wężykiem idącym z rury dolotu do Mapa, robisz to na wysokości np. puszki z kompem (wszystko chowasz do puszki). Żadnych wierceń itp. no chyba, że masz mapa na rurze dolotu...
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
mocy przybywaj!
-
[AJL 1.8T] Turbo Czarnulka
Fajny sedan! Niemiaszek widać coś zaczął dłubać przy niej i w sumie w gratisie zwężony zderzak RS4 + grill RS4 to całkiem spoko bonus ? Fmic też założony, to może i coś z mocą dłubał. Sprawdzałeś to? Powodzenia!
-
Dobrzy chiptunerzy
jedź do Daniela z TTC Kraków. On Ci to ogarnie jak należy. Mojego AFN na różnych stage'ch stroił i Daniel i Gregor10, obu polecam. Kwestia gdzie masz bliżej
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
przepięknie wygląda ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi blok i łapy pod kolor pędzla widzę ?
- Audi a4 b5 96 afn doładowanie
-
A4 B5 1,8T APU 2xxKM/3xxNM ---video
ile to ma PS teraz?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa, co tu dużo pisać -Najładniejsza w Polsce A4 b5 Avant TDI ? gratki!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
na allegro pełno s-line w B5 Fajnie wygląda, efekt końcowy będzie rwał cycki
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
hehe dobre, też o tym myślałem u siebie, ale na moim ECU chyba to nie wchodziło w grę. Za tydzień przegląd mam zobaczymy co będzie... btw. na Twoim ECU można pewnie ogarnąć limiter obrotów, że np na jałowym zakręci go np max. do 2tys
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Będzie gruboo
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie chce pytać jak duży worek hajsu to pochłonie Fajnie, że prace idą do przodu. Z niecierpliwością czekam, aż szara będzie wystrojona. Chyba najgorsze co cię czeka to docieranie silnika
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
super siadły pasy fajne przełamanie wnętrza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dałem d*py Box zawsze Radekst może złapać na taśmę 3M Co do oliwy to nie wiesz na jaki przerafinowuje? Jak na mineralny to mam odbiorców w hurtowych ilościach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gratki Radku! Niejedzące oleju TFSI to prawdziwy rarytas gdybym miał pewność, że na takie właśnie trafie to już dawno zamieniłbym swoją babkę na takie B7 + Q
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj tj 31.01, na Opolskiej przed godz. 18, widziane szare b7 avant na avusach III , pozdro
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
Avus III świetnie leży na A4
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj ~17.30 widziane na Nowohuckiej czarne B7 w sedanie. Pozdro dla kierownika