Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN] A4 Avant 1999 Mingblau Pearl by Undisclosed
1,4 bar to doładowanie na program z turbosprężarką z AWX, także jakby nie patrzył zainteresuj się tematem, bo jeśli masz turbo z afn to ryzyko że odleci bardzo wysokie
-
[B5 AFN] A4 Avant 1999 Mingblau Pearl by Undisclosed
jak żarówki wchodzą w światło 3-cie stop? Też pasuje mi kilka wymienić. Podoba mi się Twoje podejście do tematu!
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
ładnaaa, naprawdę kolor robi robotę i ES pakiet zawsze PRO
-
[A4 B5] AFN By Kozi093
ładuj 18 i nawet się nie zastanawiaj. Na 17 + opony wydasz tylko kasę, pierwsze emocje opadną i będziesz żałował że nie kupiłeś o cal większych.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
tak ten, to polift. Moim zdaniem znacznie ładniejszy
-
AFN G71
jeżeli masz map sensor na rurze dolotu to G71 masz połączony z mapsensorem. Jeśli Map sensor masz w ECU, to G71 będzie osobno na rurze dolotu ups pomyliło mi się z G72, ale dużej różicy nie ma. Albo masz na rurze dolotu, albo w ECU
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
tak, jarzmo 451 pod 312mm
-
AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik
powiedz mi, jak teraz wygląda sprawa ze znakiem na kole zamachowym a nową skrzynią?
-
S...ebidi line A4
zacząłbym od razu od pakietu startowego -> turbo wtryski pompa fmic remap
-
[a4 b5] avant inny niż wszystkie
Ori progi z S? smaczny avancik
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Z 10km powinno przybyć przygarnę jak swoje od przybytku głowa nie boli
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
przy ostatnim strojeniu w lipcu 2015, była wersja z podstawkami, ale chyba były jakieś wadliwe bo coś nie chciało działać z tego co pamiętam
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
gości w ecu ofkors
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
letni setup ten co od kilku sezonów - łopaty RS 18' , także nic specjalnego. Kreski bez zmian, może jak wrzucę wałek to się coś pomyśli o jakiejś korekcie jeśli Gregor będzie miał czas i ochotę na lutowanie starej padliny
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Mi też już po głowie chodzą głupie myśli,powrót do BMW +1Ja ostatnio coraz poważniej myślę o allroadzie A6 C5 2.7 bit. Tym bardziej że żona robi prawko to by się coś wyższego przydało z Q, a i 2.7 bardziej rozwojowe niż afn Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka miałem odpuścić, ale jednak instynkt zwyciężył.... wałek z sdi + przy okazji wlecą nowe popychacze, tylko teraz znaleźć chwilę, na zrzucenie przodu - jak zwykle najtrudniejsze
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
moim zdaniem nie ma nic brzydszego, niż zrobić zderzak na gładko i podczepić niżej tablice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, poleci ktoś jakąś spoko mieszalnie lakierów w Krakowie, w której dobiorą mi lakier i nabiją w szpreja?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
najs bicz B5 ma to coś jednak w sobie
-
Montaż halogenów do przedlifta
wątpię żeby Twoje adaptery miały wyjście na halogeny. Teraz w zależności od tego jakie miałeś przedliftowe lampy. Jeśli Bosche to w pinie 3 twojej starej wtyczki jest "+" na halogeny. Także wyciągasz przewód z pin'u 3 starej wtyczki, jedziesz z nim na pin halogenu w zderzaku. Na drugi pin dopinasz masę i tyle roboty.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
jakie założyłeś odboje?oryginał czy coś innego? Z tyłu mam ori, z przodu brak..H&R i tak się ugina max pół centymetra jak masz tył miekki na ori to dawaj wałki gumowe na nich jest ok nie siadają jak oryginał http://allegro.pl/pret-walek-gumowy-wypelnienie-gumowe-i6148360537.html tylko nie wiem czy zwykła wiertarka to rozwierci, mi znajomek robił na tokarce i poszło na wolnych obrotach nie topiło gumy Coś będę działał, żeby się tak nie uginało, z przodu 0.5cm to za dużo, szkoda błotników. Dla przypomnienia jak było robił robotę ten BADLOOK
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
progi z eski ogarnij jak najszybciej, bo bez nich czegoś jej brakuje. A tak to fajnie ją wyprowadziłeś
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś 8.30 na skrzyżowaniu Brożka z Lasek widziana biała B6 Avant na ramkach klubowych. Pozdro dla Kierownika! P.S ładnie to tak blokować skrzyżowanie ?
-
S4 b5
a zderzak z tyłu przed lift. Tył nie był walony? Bo raczej nie wymienia się zderzaka w tą stronę, bardziej z przedlifta na polifta
-
Czujnik G72 - napięcie?
OK, dla potomnych: dla czujnika doładowania G72 numer: 028906081 - jeden PIN masa - drugi pin napięcie pomiędzy 4,6 - 5V także moje ponad 6V jest albo błędem pomiarowym voltomierza, albo coś mi się równolegle połączyło, na co z resztą wskazuje kod błędu: 00527 - Intake Manifold Temperature Sensor (G72) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent
-
Czujnik G72 - napięcie?
Marcin , dzięki za linka będę szukał, choć przyznam że przekopałem dużą część google i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi