Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. 1,4 bar to doładowanie na program z turbosprężarką z AWX, także jakby nie patrzył zainteresuj się tematem, bo jeśli masz turbo z afn to ryzyko że odleci bardzo wysokie
  2. jak żarówki wchodzą w światło 3-cie stop? Też pasuje mi kilka wymienić. Podoba mi się Twoje podejście do tematu!
  3. ładnaaa, naprawdę kolor robi robotę i ES pakiet zawsze PRO
  4. ładuj 18 i nawet się nie zastanawiaj. Na 17 + opony wydasz tylko kasę, pierwsze emocje opadną i będziesz żałował że nie kupiłeś o cal większych.
  5. tak ten, to polift. Moim zdaniem znacznie ładniejszy
  6. radimm odpowiedział(a) na jacca90 temat w 1.9TDI
    jeżeli masz map sensor na rurze dolotu to G71 masz połączony z mapsensorem. Jeśli Map sensor masz w ECU, to G71 będzie osobno na rurze dolotu ups pomyliło mi się z G72, ale dużej różicy nie ma. Albo masz na rurze dolotu, albo w ECU
  7. tak, jarzmo 451 pod 312mm
  8. powiedz mi, jak teraz wygląda sprawa ze znakiem na kole zamachowym a nową skrzynią?
  9. zacząłbym od razu od pakietu startowego -> turbo wtryski pompa fmic remap
  10. Ori progi z S? smaczny avancik
  11. Z 10km powinno przybyć przygarnę jak swoje od przybytku głowa nie boli
  12. przy ostatnim strojeniu w lipcu 2015, była wersja z podstawkami, ale chyba były jakieś wadliwe bo coś nie chciało działać z tego co pamiętam
  13. gości w ecu ofkors
  14. letni setup ten co od kilku sezonów - łopaty RS 18' , także nic specjalnego. Kreski bez zmian, może jak wrzucę wałek to się coś pomyśli o jakiejś korekcie jeśli Gregor będzie miał czas i ochotę na lutowanie starej padliny
  15. Mi też już po głowie chodzą głupie myśli,powrót do BMW +1Ja ostatnio coraz poważniej myślę o allroadzie A6 C5 2.7 bit. Tym bardziej że żona robi prawko to by się coś wyższego przydało z Q, a i 2.7 bardziej rozwojowe niż afn Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka miałem odpuścić, ale jednak instynkt zwyciężył.... wałek z sdi + przy okazji wlecą nowe popychacze, tylko teraz znaleźć chwilę, na zrzucenie przodu - jak zwykle najtrudniejsze
  16. moim zdaniem nie ma nic brzydszego, niż zrobić zderzak na gładko i podczepić niżej tablice
  17. Panowie, poleci ktoś jakąś spoko mieszalnie lakierów w Krakowie, w której dobiorą mi lakier i nabiją w szpreja?
  18. najs bicz B5 ma to coś jednak w sobie
  19. wątpię żeby Twoje adaptery miały wyjście na halogeny. Teraz w zależności od tego jakie miałeś przedliftowe lampy. Jeśli Bosche to w pinie 3 twojej starej wtyczki jest "+" na halogeny. Także wyciągasz przewód z pin'u 3 starej wtyczki, jedziesz z nim na pin halogenu w zderzaku. Na drugi pin dopinasz masę i tyle roboty.
  20. jakie założyłeś odboje?oryginał czy coś innego? Z tyłu mam ori, z przodu brak..H&R i tak się ugina max pół centymetra jak masz tył miekki na ori to dawaj wałki gumowe na nich jest ok nie siadają jak oryginał http://allegro.pl/pret-walek-gumowy-wypelnienie-gumowe-i6148360537.html tylko nie wiem czy zwykła wiertarka to rozwierci, mi znajomek robił na tokarce i poszło na wolnych obrotach nie topiło gumy Coś będę działał, żeby się tak nie uginało, z przodu 0.5cm to za dużo, szkoda błotników. Dla przypomnienia jak było robił robotę ten BADLOOK
  21. progi z eski ogarnij jak najszybciej, bo bez nich czegoś jej brakuje. A tak to fajnie ją wyprowadziłeś
  22. Dziś 8.30 na skrzyżowaniu Brożka z Lasek widziana biała B6 Avant na ramkach klubowych. Pozdro dla Kierownika! P.S ładnie to tak blokować skrzyżowanie ?
  23. radimm odpowiedział(a) na Golden05 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a zderzak z tyłu przed lift. Tył nie był walony? Bo raczej nie wymienia się zderzaka w tą stronę, bardziej z przedlifta na polifta
  24. OK, dla potomnych: dla czujnika doładowania G72 numer: 028906081 - jeden PIN masa - drugi pin napięcie pomiędzy 4,6 - 5V także moje ponad 6V jest albo błędem pomiarowym voltomierza, albo coś mi się równolegle połączyło, na co z resztą wskazuje kod błędu: 00527 - Intake Manifold Temperature Sensor (G72) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent
  25. Marcin , dzięki za linka będę szukał, choć przyznam że przekopałem dużą część google i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.