Treść opublikowana przez radimm
-
Czujnik G72 - napięcie?
w nowszych modelech gdzie G71 i G72 są połączone na jednej wtyczce to ma 4 piny. Starsze - map w ecu + czujnik temp w rurze - ma dwa piny
-
Czujnik G72 - napięcie?
Siema! W związku z tym, że ostatnio wywaliło mi błąd 00527, który nie daje się skasować. Mam pytanie. Pacjent AFN 1997r. Czujnik G72 (czujnik temperatury powietrza zasysanego, osobno na dolocie - nie połączony z G71) jakie powinien mieć napięcie na jednym pinie? Na jednym pinie kostki mam masę (prawidłowo) na na drugi pin po zapłonie wpływa 6,x V . Orientuje się ktoś jaka powinna być prawidłowa wartość napięcia?
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Zostaje tak jak i silnik.Zapewne chwile będzie leżał i czekał na swój czas. A znając mnie jak wizualnie nie mam czasu nic w grobie zrobić to żeby do koksować zawsze znajdę A jak znajdę to ściągnę "czapkę" i będę szukał gdzie by tu drimelkiem pod szlifować kanaliki Może się też znajdzie miejsce na większe zaworki Skrzynia DQS leży to i sprzęgło 240 by było gdzie upchać. I to jest zdrowe podejście do tematu
-
A4 B5 AFN+ by mapper
tak jest tam jakiś pierdolnik w środku.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
masz podpięty ten trójnik który był w zestawie? Ja jak zapiąłem bez trójnika to też drżała, a przez trójnik nie drży
-
A4 B5 AFN+ by mapper
dobrze ogarnia Ci twój boost gajger wartości doładowania? Bo mój (taki sam) zaczął przekłamywać o 0,2 bara i zastanawiam się czy grzebiąc w tym mechanizmie da się jakoś go wykaliborować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/239841-malopolskie-opony-nowa-huta/ dzięki Seba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, gdzieś mi się tu obiło o oczy, że w Hucie macie jakiś chłopaków co handlują używanymi oponami? Mogę prosić o jakiś namiar + telefon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
textar
-
[B5 AFN] Audi A4 B5 1.9 TDI + 216 + turbo AWX po wizycie u gregor10
max nm przy 4000? chyba Kolego patrzysz na moc No na tym secie mozna by bylo jeszcze powalczyć o ok 10KM, chyba ze coś faktycznie nie domaga, a tak po za tym to kreski ładne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
egzekli men ok sprawa czujnika już nie aktualna także dzięki za zainteresowanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi potrzeba mi czujnik temperatury powietrza ciśnienia doładowania. Pacjent AFN 1997r. Czujnik G72 osobno na rurze, bo były też wersje połączone w jeden z mapsensorem + G72. Jeśli macie daj dane na PW jaka cen taki?? http://krakauto.pl/produkt/436541/bosch-0-281-002-177 nieee, taki: ten który Ty wkleiłeś to właśnie połączony z mapsensorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi potrzeba mi czujnik temperatury powietrza ciśnienia doładowania. Pacjent AFN 1997r. Czujnik G72 osobno na rurze, bo były też wersje połączone w jeden z mapsensorem + G72. Jeśli macie daj dane na PW jaka cena
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
mega kocur jest :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie poszukuje namiary na kogoś kto w Małopolsce, a najlepiej w Krakowie ogarnie rolowanie nadkoli do hondy accord trzeba 9,5J z tyłu upchać
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dobrze franca siedzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam te opony. Po sezonie zaczeły huczeć jak wyjepane łożyska, nigdy więcej nankanga. Nie jestem jedynym przypadkiem, który ma głośne nankangi
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzis po 17 pod castorama na kamienskiego czarna b6 division,, bodajze kbr blachy, Avus III robi robote, pozdro
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
nice asss daj sobie spokój z jakimiś dooope tylko ładne większe końcówki wrzuć jesli jakiś znaczek na klape to tylko OOOO
-
A4 B5 lift 1,8 quattro
czerwony Avant - jestem na tak :thumbup1:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Kiler troszkę "osłabnie" Pozdr no na pewno coś tam go przymuli, ale sekunda w tą czy w tamtą... najwyżej zrobi się kolejny stage nie no żartuje, na pewno nie w tym aucie
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
jasne, jak będę to się odezwę jutro postaram się nie zapomnieć i zrobie Ci jakieś zdjęcia jak to wygląda bede wdzieczny bedzie cos z tego ? zapomniałem niestety nic lepszego nie wyszło, w dodatku w rzeczywistości podświetlenie wygląda identycznie jak panelu, bo na zdjęciu jakieś jaśniejsze jest Ostatni dzień zimy w Audi i zdjęcia pożegnalne: czas wrócić do normalności
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
tego jej właśnie brakowało jest dobrze
-
DQS do AFN
Jezeli pytasz o sruby do przykrecenia tarczy sprzęęgła to powinny pasować, ja wrzuciłem te same śurby i nie było żadnych problemów
-
Audi V6 2.4
mam audi 5lat, 5lat latam z dystansami fakt że nie dużymi (13,15 mm) i łożysk nie słychać, żeby się zużywały. Także nie przesadzaj z tym dużo szybszym zużywaniem łożysk W Polsce dużo motoryzacyjnych legend krąży Wahacze też szybciej Ci się zużyją bo zamiast 15' założyłeś 17' - gra nie warta świeczki ?