Treść opublikowana przez radimm
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kiera siadła elegancko! W ogóle wnętrze kozak
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj po 21 na rondzie Czyżyńskim szare B6 bodajże KPR z ramkami A4K Przedwczoraj również po 21, srebrne B5 Avant - Brożka / Kapelanka Pozdro
-
A4 B5 AFN+ by mapper
obstawiam że do 215-220 moża by było wyrzyłować
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
no to elegancko ogarnięty temat! Daj jakieś foto na gotowo z założonym zderzakiem
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
nieźle to wykombinowałeś Teraz pytanie odnośnie dymienia, bo podejrzewam, że z prawej rury idzie z opóźnionym zapłonem ?
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
Przy zwykłych żarówkach to lepiej odpuścić malowanie wkoło soczewki, nie? Czym najlepiej w ogóle rozkleic VALEO? Podobno piekarnik przy valeo to nie najlepszy pomysł opalarka i stopniowo odciagaj klej. W piekarniku też się da ale granica puszczania kleju jest blisko granicy deformacji plastiku klosza i łatwo zrobić kuku
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
bardzo mi się podoba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego mi sie kojarzy w przedlifcie ten sam kanał będzie albo 51
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yo. Jak woda ? Ciepla Nie no nie probowalem lac wody, stwierdzilem, ze umyje go jak wroce bo nie chcialem w razie czego jechac z nogami w wodzie Ale za to 30km przed wawa po dluzszej jezdzie 200-220km/h puscila kolejna opaska na dolocie... na szczescie w najlepszym mozliwym miejscu (na laczeniu icka z dolotem) wiec bez problemu ogarnalem na pobocz jeśli dłużej jeździsz takim prędkościami to szykuj się również że następnym razem puści..... uszczelka pod głowicą
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
dobry czarnuch się zrobił! Walnąłbym jeszcze folie ciemna na te żółte halogeny żeby troche intensywność żółci przytłumić
-
[AVG] Dłużej odpala na zimnym po uszczelnieniu pompy
ale to ma być widoczne w measuring czy basic. czy tu i tu? W basic. Druga kolumna. Cóż rozmwiałem z mechanikiem w basic seting nie ma prawa pokazywac tylko w measuring block w blokach mierzonych. Pokaźcie mi jakiś LOG z 000 z basic setings że jest tam pokazywany kat wrysku Mechnik głupoty mówi. BS grupa 000 pozycja 2 - wymagane wartości 49-51 amen masz tu jakiś filmik z yt jest pokazne BS i grupa 000 z wartościami dla pozycji drugiej
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
trochę ostatnio temat podumiera... auto ma się dobrze, jeździ, klekocze, nabija kilometry Wałek 28E z 1.9 SDI już na aucie od jakiegoś miesiąca, pewnie już kilka tyś. km zrobił. Przy okazji zamiany wałka wleciały nowe hydropopychacze INA + uszczelka wałka + uszczelka dekla obie Erling. Z racji tego, że pierwszy raz w życiu brałem się za rozrząd, miałem po drodze kilka zagwozdek, ale suma sumarum ogarnąłem wszystko tak jak fabryka przewiduje Co do odczuć po zmianie wałka? Hmm nie wiem czy jest mocniejszy teraz, możliwe że coś tam przybyło, ale drastycznej różnicy nie czuć
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
faaajnie to brrzmiii )
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
hehe miałem kilka miesięcy temu taki przypadek, zakładam koło a to ni uja nie chce wejść a kompletnie o zapomniałem o tym że min 16 musi byc. Musiałem tył przekładać a potem zapas na tył wrzucić. Wszystko się da
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
bardzo fajny wzór, sam jakiś czas temu szukałem do swojego takich felg!
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ja na zamienniku mechanizmu latam ponad 3 lata, kilka miesięcy temu zapiekł mi się na jednej korbie, to rozbiłem młotkiem nasmarowałem i działa nadal. Także myślę że można śmiało kupić. Nasmaruj go jeszcze dodatkowo zanim włożysz i kilka lat masz spokój.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Kostka do obrysu przedniej lampy a'la Usa? Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
-
A4B5 2.8 APR Q Avant Terrormachine
tarcza 288 wchodzi pod 15, wiec 280 to z palcem tam gdzie Joachim Low lubi trzymać wejdzie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to grubooo kiedy + - auto wróci do życia?
-
A4 B5 AFN+ by mapper
fajnie siadły te 19 ogólnie co raz bardziej widzi mi się avant bez relingów
-
Pomocy. Wymiana rozrządu.
Dzięki. Biorę się za zbijanie Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
-
Pomocy. Wymiana rozrządu.
Witam. Potrzebuje szybkiej pomocy. Wymienialem dzisiaj wałek rozrządu i popychacze. I coś zjepalem, ale uciekł mi znak 0 ze skrzyni. Tj wycięcie prostopadle walka rozrządu pokrywa się z głowicą i znakiem blokady na pompie. Niestety znak 0 troszkę odjechał. Jeszcze nie odpalalem. Proszę o wskazówki jak to teraz ogarnac. Silnik 1.9 afn Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
-
Czerwonek :)
Mistrzu wrzucaj foty w jeden temat, a tu widzę dwa nowe zdjęcia i już kolejny temat założyłeś. Moderator chyba już na wakacjach.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dla mnie ona do B5 jest idealna. Dużo bardziej pasuje, niż ta ścięta z okrągłym środkiem bodajże z TT
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ta kiera jest za***ista! ładują ją i się nawet nie zastanawiaj. To z jakiegoś modelu, czy custom?